22.01.2020
Gry kontrolne kadr powiatu (2009/2010)W sobotę 18.01 zawodnicy Polonii Środa rocznika 2009 i 2010 na zaproszenie kadry powiatu gnieźnieńskiego uczestniczyli w grze kontrolnej kadry powiatów. Rywalizowały ze sobą: gospodarze, kadra powiatu średzkiego, kadra powiatu wrzesińskiego oraz jako czwarty zespół Mieszko Gniezno w którym występowali chłopcy z roczników 2008 i 2009.
Gra toczyła się równocześnie na dwóch boiskach. Liczył się tylko wymiar selekcyjny oraz szkoleniowy. Przypomnijmy, że kadra powiatu to nowa forma kadr selekcyjnych, która jest przedsionkiem do kadry okręgów, a przede wszystkim województwa. Warto dodać, ze nasze województwo jako pierwsze w Polsce wprowadziło takie działanie. W powiecie średzkim za selekcje zawodników odpowiadają Paweł Juszczyk i Kamil Kudła.

W Gnieźnie z rocznika 2009 zagrali: Dawid Gołębiak, Kamil Jankowiak, Stanisław Wieliński, Antoni Staszak, Antoni Łukaszewski, Dominik Falgier, Arkadiusz Falgier, Mikołaj Rauhut, Stanisław Jaskólski, Wiktor Rozwora, Paweł Kamiński, Kacper Kucharski.
Z kolei rocznik 2010 reprezentowali: Patryk Krawczewski, Nikodem Odwrot, Marcel Kaleta, Antoni Zając, Michał Lipiński, Janek Marcinkowski, Czarek Bartkowiak.
Najnowsze aktualności
-
12.09.2009
Trzy punkty zdobyte w Trzemesznie
Po trudnym meczu Polonia wygrała w Trzemesznie ze Zjednoczonymi 1:0(0:0) . Bramkę na wagę trezch punktów zdobył w 55 minucie Marcin Duchała. W innych meczach uzyskano nastepujące wyniki: Leśnik Margonin-Sokół Pniewy 1:0 Lechia Kostrzyn-Luboński FC 2:1 Nordenia Dopiewo-Pogoń Lwówek 2:0
-
10.09.2009
Młodzież - kto, gdzie, z kim?
W najbliższy weekend 8 zespołów naszej sekcji rozegra swoje mecz mistrzowskie. Polonie czeka 6 wyjazdów i 2 mecze na własnych boiskach. Spotkania nie rozegrają jedynie młodzicy, co jest spowodowane wycofaniem się przeciwnika z rozgrywek.
-
10.09.2009
Dwubramkowa przegrana Trampkarzy I
W środowe popołudnie drużyna trampkarzy I rozegrała swój drugi mecz w tym sezonie. Ich przeciwnikiem była poznańska Warta uchodząca za głównego kandydata do gry w grupie mistrzowskiej.
-
10.09.2009
Co dalej z koncepcją nowoczesnej trybuny?
W najnowszym wydaniu "Gazety Średzkiej" pojawiła się pierwsza krytyczna opinia na temat koncepcji trybuny dwustronnej, która miałaby powstać na terenach OSiR-u. Stawiany jest zarzut niefunkcjonalności obiektu.
-
10.09.2009
Z Trzemesznem po raz trzeci w historii
W najbliższą sobotę 12 września 2009 naszych seniorów czeka kolejny mecz wyjazdowy w ramach rozgrywek IV ligi. Tym razem rywalem będzie nieobliczalna drużyna z Trzemeszna. Mecz rozpocznie się o godzinie 17.00.

























































