OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

Jak zapisać dziecko do akademii?

KROK 1. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Udzielimy Państwo wskazówek oraz powiemy, dlaczego warto dołączyć do naszej akademii!

Kontakt z biurem akademii:


KROK 2. ZAWODNIK NABOROWY.

  1. W pierwszej kolejności dodajemy dziecko jako "zawodnika naborowego" - taki status może trwać maksymalnie 30 dni. W tym okresie rodzic ma czas na uzupełnienie pozostałej dokumentcji. Aby przyjąć dziecko naborowe konieczne jest wypełnienie i dostarczenie do klubu lub drogą mailową akademia@polonia-sroda.pl specjalnego oświadczenia wraz z wymaganymi danymi:

KROK 3. ZAPIS DO AKADEMII.

  1. Przed wypełnienem dokumentów prosimy o zapoznanie się z załącznikami:
  2. Aby zostać członkiem akademii należy wypełnić deklarację członkowską, akceptując wszystkie zawarte w niej punkty:
  3. Wymogiem przyjęcia do akademii jest przekazanie zaświadczenie lekarza rodzinnego lub aktualnej karty badań sportowca z adnotacją o braku przeciwwskazań do uprawiania sportu.
  4. Rejestracja w klubowym systemie ProTrainUp, poprzez który mozna regulować płatności. Ponadto pojawiają się w nim informacje o treningach. Aby zarejestrować się w systemie należy skontaktować się z Koordynatorem Akademii, który wyśle zaproszenie do aplikacji.
  5. Rejestracja w systemie certyfikacji PZPN dla zawodników w kategoriach młodzik (2011, 2012), orlik (2013, 2014), żak (2015, 2016) oraz skrzat (2017 i młodsi).
    https://www.laczynaspilka.pl/
    Instrukcja ponizej:

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
BRĄZOWY PARTNERZY
SPONSORZY KOBIET
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.