OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

Aktualności

 • 27.02.2024

  Tanietablice.pl grają razem z Polonią Środa

  Tanietablice.pl to średzka marka, która jest jednym z krajowych liderów w sprzedaży monitorów i podłóg interaktywnych. Teraz firma dołącza do grona partnerów Polonii Środa Wielkopolska.

 • 27.02.2024

  Tomasz Hajto w Środzie Wlkp.

  W poniedziałek 26 lutego w Hotelu Podróżnik odbyło się spotkanie Klubu Biznesu Polonii Środa Wielkopolska. Gościem specjalnym spotkania był niegdyś znakomity piłkarz, a obecnie ekspert telewizyjny Tomasz Hajto.

 • 15.02.2024

  Nowy Złoty Sponsor Polonii Środa

  Z ogromną radością ogłaszamy, że Chemia S.A. dołączyła do naszej rodziny jako złoty sponsor.  Podpisaliśmy właśnie umowę sponsorską, a materiały reklamowe Chemii S.A. zagoszczą na naszym stadionie, dodając nowy blask naszemu otoczeniu. Dziękujemy serdecznie za okazane nam zaufanie. Cieszymy się, że firma o tak długiej tradycji i renomie wybrała naszą drużynę. To dla nas ogromny zaszczyt móc współpracować z partnerem, który cieszy się opinią jednej z najbardziej dynamicznych i uznanych hurtowni w makroregionie Wielkopolski. Firma rozwija się prężnie, a jej sukces to efekt zaangażowanej pracy zespołu profesjonalistów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Chemia S.A. zawsze dąży do zapewnienia usług najwyższej jakości. Dlatego jesteśmy pewni, że ta współpraca przyniesie obopólne korzyści i wzmocni nasze wspólne cele.

 • 23.01.2024

  Danpasz-Pablo Sponsorem Głównym piłki nożnej KS Polonia Środa Wielkopolska

  Firma Danpasz-Pablo Sponsorem Głównym sekcji piłki nożnej. 

 • 02.01.2024

  Nowa współpraca z PROMETPLAST!

  Mamy przyjemność ogłosić, że dołączył do nas nowy partner – firma PROMETPLAST specjalizująca się w produkcji płyt warstwowych, obróbkach blacharskich, a także dostarczaniu kompleksowych rozwiązań do budowy food trucków i pawilonów handlowych.

 • 02.01.2024

  RON Wheels przedłuża współpracę z Polonią

  Wspaniała wiadomość: RON Wheels przedłuża współpracę sponsorską z Polonią na kolejny rok! Firma pozostaje srebrnym partnerem Klubu. RON to producent podzespołów rowerowych z fabryką w Środzie Wielkopolskiej dostarczający swoje produkty do najodleglejszych zakątków świata. Oprócz wsparcia drużyny seniorskiej firma angażuje się także w działania skierowane do kibiców naszego Klubu. RON był sponsorem jednego z konkursów organizowanych w przerwie meczów III ligi, które Polonia kieruje do osób odwiedzających stadion przy ulicy Sportowej.

 • 18.12.2023

  Spotkanie Świąteczne Polonii Środa

  W sobotę 16 grudnia w hali Zespołu Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej odbyło się Świąteczne spotkanie Klubu Sportowego Polonia Środa Wlkp. Impreza zgromadziła wszystkie sekcje klubu sportowego. Na hali pojawili się zawodniczki, zawodnicy, trenerzy, rodzice i zaproszeni goście.

 • 14.11.2023

  Bosch Service Wysocki gra z Polonią

  Jesteśmy podekscytowani ogłoszeniem nowej współpracy z renomowanym Bosch Service Wysocki w Środzie Wielkopolskiej i zachęcamy do skorzystania z oferty naszego partnera.

 • 14.11.2023

  Instal-Tab dołącza do grona partnerów Polonii

  Klub Biznesu KS Polonia Środa Wielkopolska to wyjątkowe miejsce, bo łączy zarówno duże przedsiębiorstwa zatrudniające setki pracowników z mniejszymi, ale prężnie rozwijającymi się działalnościami. Każdy z nas dokłada cegiełkę do czynienia ziemi średzkiej miejscem rozwijającym się gospodarczo i odpowiedzialnych za lokalną społeczność. Taką firmą jest także Instal-Tab Jakub Tabaka, który dołącza do grona partnerów klubu. Witamy!

 • 23.08.2023

  Nieruchomości Parcela zadomowiły się w Polonii

  Biuro Nieruchomości Parcela przedłużyło współpracę z KS Polonia Środa Wlkp. na sezon 2023/24.

 • 23.08.2023

  Barber Shop Z Włosem przedłuża współpracę

  Do grona firm, które zdecydowały się grać z Polonią w sezonie 2023/24 należy Barber Shop Z Włosem. Salon zlokalizowany przy ulicy Kilińskiego 7 w Środzie Wlkp. to miejsce, które zadba o twoje włosy i zarost.

 • 10.08.2023

  DepilConcept sponsorem głównym drużyny kobiet

  Drużyna kobiet Polonii Środa zdążyła na stałe zadomowić się w Orlen I Lidze. Od tego sezonu będzie występować z nowym partnerem na koszulce. Sponsorem głównym zespołu została poznańska sieć salonów marki DepilConcept!

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
BRĄZOWY PARTNERZY
SPONSORZY KOBIET
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.