23.12.2024
Wesołych ŚwiątZ okazji Świąt Bożego Narodzenia chcemy złożyć wszystkim naszym zawodniczkom, zawodnikom, trenerom, pracownikom, kibicom oraz partnerom najserdeczniejsze życzenia. Niech te wyjątkowe dni przyniosą Wam spokój, radość i chwilę wytchnienia w gronie najbliższych.
Miniony rok był pełen emocji, ciężkiej pracy i niezapomnianych chwil na boisku. Dzięki Waszemu wsparciu i zaangażowaniu nasz klub mógł się rozwijać, osiągać kolejne cele i tworzyć wspaniałą piłkarską rodzinę. Jesteśmy Wam za to ogromnie wdzięczni!
Życzymy, aby nadchodzący Nowy Rok przyniósł Wam zdrowie, spełnienie marzeń oraz sukcesy – zarówno te sportowe, jak i osobiste. Niech każde wyzwanie, jakie pojawi się na Waszej drodze, będzie kolejnym krokiem w kierunku wielkich zwycięstw.
Dziękujemy, że jesteście częścią naszego klubu. Razem tworzymy coś wyjątkowego – i niech tak pozostanie!
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!!!
Najnowsze aktualności
-
Nasze najmłodsze dziewczyny łapią kolejne doświadczenia. Tym razem Polonistki rywalizowały w Halowych Mistrzostwach Wielkopolski dziewcząt do lat 11. Turniej odbył się bez formie bezwynikowej. Nasze dziewczyny miały okazję doskonalenia gry 1v1, a także do cieszynek po golach. W naszych barwach gościnnie zagrały trzy zawodniczki Warty Pyzdry, a klubowi dziękujemy za współpracę.
-
W kategorii młodzik w rundzie jesiennej Polonia była reprezentowana przez pięć zespołów. Dwa z nich rywalizowały w 1. lidze wojewódzkiej z najlepszymi drużynami z województwa. Polonia 2012 spisała się doskonale, bo ani razu nie zaznała goryczy porażki, wygrywając czternaście meczów i remisując dwa. Pozwoliło to na triumf w rozgrywkach. Polonia 2013 z kolei zajęła w swojej grupie czwarte miejsce i wiosną będzie rywalizować w 2. lidze okręgowej.
-
Aż pięć drużyn chłopców brało udział w rozgrywkach ligowych Wielkopolskiego ZPN w kategorii trampkarz. Wszystkie trzy zespoły z rocznika 2010 wygrały rozgrywki, których rywalizowały, tj. 1. ligę wojewódzką, 1. ligę okręgową oraz 2. ligę okręgową. Polonia 2011 zajęła 12. miejsce w 1. lidze wojewódzkiej, natomiast drugi zespół zakończył rundę 1. ligi okręgowej na drugiej pozycji w ligowej tabeli.
-
W rundzie jesiennej w kategorii junior rywalizowały trzy zespoły Polonii i wszystkie zakończyły rozgrywki na podium. Polonia 2008 zmagania w 1. lidze wojewódzkiej zakończyła na drugim miejscu za plecami Warty Poznań, zaś Polonia 2009 zajęła trzecie miejsce za AP Reissa Poznań oraz Górnikiem Konin. Ponadto w 1. lidze okręgowej rywalizował łączony zespół tych roczników, który również skończył rundę na trzeciej pozycji.
-
W Święto Trzech Króli zespół juniorek Polonii uczestniczył w turnieju halowym Juna Cup w Starych Oborzyskach. Podopieczne Elżbiety Nowicz i Weroniki Rychlewskiej w turnieju praktycznie nie przegrywały, ale wystarczyło to do zajęcia szóstego miejsca. Najlepszą bramkarką turnieju wybrana została Julia Brzęcka.
-
Szanowni Kibice,
Wraz z nadchodzącym rokiem, chcemy podziękować Wam za Wasze nieustanne wsparcie i oddanie, które dajecie naszej drużynie. Rok 2024 był dla nas wyjątkowy pod względem sportowych wyzwań i osiągnięć, ale również pod względem naszej wspólnej pasji do piłki nożnej, która łączy nas wszystkich.