OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

Dla mediów

Kontakt dla mediów

 

Łukasz Szarzyński

Specjalista ds. PR

tel. 603 – 285 – 897

e-mail: marketing@polonia-sroda.pl

 

Akredytacje dziennikarskie

W sezonie 2022/2023 na mecze rozgrywane w 3 lidze grupa 2 oraz Pucharze Polski przedstawiciele mediów ubiegający się o akredytacje stałe lub jednorazowe swoje aplikacje mogą składać za pośrednictwem maila:  marketing@polonia-sroda.pl

Wnioski o akredytacje jednorazowe można składać do godziny 12.00 w ostatnim dniu roboczym poprzedzającym mecz.

 

Dostępność dla mediów

Informujemy, że zawodnicy oraz trenerzy KS Polonia Środa Wlkp. pozostają do dyspozycji mediów po każdym meczu ligowym lub kontrolnym oraz po zakończeniu każdych zajęć treningowych w ciągu tygodnia po wcześniejszych ustaleniach ze specjalistą ds. PR – Łukaszem Szarzyńskim.

Szczegółowe informacje na temat zajęć piłkarzy KS Polonia Środa Wlkp. w każdym kolejnym tygodniu udostępniamy drogą elektroniczną. Prośby o aktualny harmonogram należy kierować na adres mailowy: marketing@polonia-sroda.pl

W związku z powyższym zawodnicy oraz trenerzy KS Polonia Środa Wlkp. nie mają obowiązku udzielania przedstawicielom mediów wywiadów telefonicznych w innych terminach, niż wymienione w harmonogramie.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
BRĄZOWY PARTNERZY
SPONSORZY KOBIET
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.