OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

O akademii

Klub Sportowy Polonia Środa profesjonalizuje swoje działania w szkoleniu dzieci i młodzieży. W tym celu Polonia Środa utworzyła Akademię Piłkarską.

Klub intensyfikuje swoje działania w kierunku podniesienia jakości szkolenia. To oznacza, że Akademia zrzesza wokół siebie jeszcze więcej zdolnej młodzieży oraz utalentowanych szkoleniowców.

Aby wszystkie te działania przyniosły zamierzony cel grupy, w których trenują młodzi piłkarze, są nie większe niż 24 osoby (maksymalnie 12 zawodników przypadających na jednego trenerra). Zajęcia odbywają się na doskonałe utrzymanych boiskach Stadionu Średzkiego z naturalną nawierzchnią, na stadionie lekkoatletycznym w Środzie Wlkp. przy ul. Kosynierów 2, bądź boiskach typu orlik, a zimą w halach sportowych. Każda grupa jest prowadzona przez dwóch profesjonalnie wyszkolonych trenerów, posiadających niezbędne do tego kwalifikacje. Poza regularnymi treningami na boiskach zespoły wyjeżdżają na zgrupowania szkoleniowe. Wszyscy rodzice dzieci trenujących w naszej Akademii otrzymali Regulamin Akademii.

W Akademii są też osobne zajęcia dla bramkarzy prowadzone przez wieloletniego trenera bramkarzy w Lechu Poznań - Marcina Korbika. Praca wszystkich trenerów jest nadzorowana przez Zarząd Klubu, a bezpośrednio trenerzy podlegają dyrektorowi Akademii - Wojciechowi Gąsiorowskiemu.

Rodzice w sprawach związanych z funkcjonowaniem Akademii mogą zgłaszać się do biura dyrektora Akademii od poniedziałku do piątku w godzinach 11-19, bądź kontaktować się telefonicznie 695 116 119.

Zadanie realizowane przez Klub Sportowy Polonia Środa Wielkopolska w ramach zadania w zakresie rozwoju sportu na terenie Gminy Środa Wielkopolska, dofinansowanego w 2023 roku z budżetu Gminy Środa Wielkopolska - pt. "Poprawa warunków uprawiania piłki nożnej na terenie Gminy Środa Wielkopolska poprzez realizację zajęć sportowych Akademii Piłkarskiej Klubu Sportowego Polonia".

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
BRĄZOWY PARTNERZY
SPONSORZY KOBIET
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.