OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

O akademii

Klub Sportowy Polonia Środa profesjonalizuje swoje działania w szkoleniu dzieci i młodzieży. W tym celu Polonia Środa utworzyła Akademię Piłkarską.

Klub intensyfikuje swoje działania w kierunku podniesienia jakości szkolenia. To oznacza, że Akademia zrzesza wokół siebie jeszcze więcej zdolnej młodzieży oraz utalentowanych szkoleniowców.

Aby wszystkie te działania przyniosły zamierzony cel grupy, w których trenują młodzi piłkarze, są nie większe niż 24 osoby (maksymalnie 12 zawodników przypadających na jednego trenerra). Zajęcia odbywają się na doskonałe utrzymanych boiskach Stadionu Średzkiego z naturalną nawierzchnią, na stadionie lekkoatletycznym w Środzie Wlkp. przy ul. Kosynierów 2, bądź boiskach typu orlik, a zimą w halach sportowych. Każda grupa jest prowadzona przez dwóch profesjonalnie wyszkolonych trenerów, posiadających niezbędne do tego kwalifikacje. Poza regularnymi treningami na boiskach zespoły wyjeżdżają na zgrupowania szkoleniowe. Wszyscy rodzice dzieci trenujących w naszej Akademii otrzymali Regulamin Akademii.

W Akademii są też osobne zajęcia dla bramkarzy prowadzone przez wieloletniego trenera bramkarzy w Lechu Poznań - Marcina Korbika. Praca wszystkich trenerów jest nadzorowana przez Zarząd Klubu, a bezpośrednio trenerzy podlegają dyrektorowi Akademii - Wojciechowi Gąsiorowskiemu.

Rodzice w sprawach związanych z funkcjonowaniem Akademii mogą zgłaszać się do biura dyrektora Akademii od poniedziałku do piątku w godzinach 11-19, bądź kontaktować się telefonicznie 695 116 119.

Zadanie realizowane przez Klub Sportowy Polonia Środa Wielkopolska w ramach zadania w zakresie rozwoju sportu na terenie Gminy Środa Wielkopolska, dofinansowanego w 2024 roku z budżetu Gminy Środa Wielkopolska - pt. "Systematyczne zajęcia sportowe Akademii Piłkarskiej Klubu Sportowego Polonia".

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
BRĄZOWY PARTNERZY
SPONSORZY KOBIET
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.