27.01.2020
Grali rywaleW mijającym już tygodniu rywale średzkiej Polonii rozegrali kolejne spotkania towarzyskie w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2019/20. Naszym sympatykom prezentujemy ich wyniki.
Wyniki spotkań towarzyskich naszych rywali:
Mieszko Gniezno – Kotwica Kórnik 3:1
Polonia Środa – Victoria Września 0:2
Lech II Poznań – Nielba Wągrowiec 3:1
Bytovia Bytów – Gwardia Koszalin 4:1
Błękitni Stargard – Kotwica Kołobrzeg 3:1
RKS Radomsko – KKS Kalisz 0:5
Radunia Stężyca – Sokół Ostróda 1:3
Hutnik Szczecin – Świt Szczecin 1:8
Chojniczanka Chojnice – Unia Janikowo 3:2
Jarota Jarocin – Sokół Kleczew 0:0
KP Starogard – Gryf Wejherowo 1:1
Chemik Police - Lechia Zielona Góra 2:1
Górnik Konin - Pogoń Nowe Skalmierzyce 2:2
Grom Nowy Staw - Relax Ryjewo 7:0
Bałtyk Koszalin - Sokół Karlino 2:1
Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo 3:2
Najnowsze aktualności
-
12.09.2009
Trzy punkty zdobyte w Trzemesznie
Po trudnym meczu Polonia wygrała w Trzemesznie ze Zjednoczonymi 1:0(0:0) . Bramkę na wagę trezch punktów zdobył w 55 minucie Marcin Duchała. W innych meczach uzyskano nastepujące wyniki: Leśnik Margonin-Sokół Pniewy 1:0 Lechia Kostrzyn-Luboński FC 2:1 Nordenia Dopiewo-Pogoń Lwówek 2:0
-
10.09.2009
Młodzież - kto, gdzie, z kim?
W najbliższy weekend 8 zespołów naszej sekcji rozegra swoje mecz mistrzowskie. Polonie czeka 6 wyjazdów i 2 mecze na własnych boiskach. Spotkania nie rozegrają jedynie młodzicy, co jest spowodowane wycofaniem się przeciwnika z rozgrywek.
-
10.09.2009
Dwubramkowa przegrana Trampkarzy I
W środowe popołudnie drużyna trampkarzy I rozegrała swój drugi mecz w tym sezonie. Ich przeciwnikiem była poznańska Warta uchodząca za głównego kandydata do gry w grupie mistrzowskiej.
-
10.09.2009
Co dalej z koncepcją nowoczesnej trybuny?
W najnowszym wydaniu "Gazety Średzkiej" pojawiła się pierwsza krytyczna opinia na temat koncepcji trybuny dwustronnej, która miałaby powstać na terenach OSiR-u. Stawiany jest zarzut niefunkcjonalności obiektu.
-
10.09.2009
Z Trzemesznem po raz trzeci w historii
W najbliższą sobotę 12 września 2009 naszych seniorów czeka kolejny mecz wyjazdowy w ramach rozgrywek IV ligi. Tym razem rywalem będzie nieobliczalna drużyna z Trzemeszna. Mecz rozpocznie się o godzinie 17.00.

























































