27.05.2012
Znamy rywali w turnieju Adidas Football Challenge 2012Drużyna trampkarzy KS Polonia Środa Wlkp. weźmie udział w Warszawie w finale turnieju Adidas Football Challenge, który zostanie rozegrany w najbliższa środę tj. 30.05.2012r.
Rywalami zdolnych i ambitnych piłkarzy Polonii w tym turnieju,w grupie A bedą zespoły:
Wisły Kraków, UKS SMS Łódz, Iglopolu Dębica, Orzecha Kolbuszowa oraz Arki Gdynia.
W grupie B wystąpią: Warta Poznań, Santos Gdańsk, AP 21 Kraków,Korona Kielce, Olimpia Grudziądz, SP Dabrowa
Nasz zespół udaje się na ten turniej w następującym składzie:
Bartek Bartkowiak, Maciej Chudy, Adam Cichoń, Krzysztof Kaźmierczak, Wojciech Leporowski, Szymon Puzicki, Piotr Skrobosiński, Marcin Typański, Dawid Włodarczak, Mikołaj Zys,
Przypomnijmy tylko, ze trenerem trampkarzy Polonii Środa jest Ireneusz Janicki.
Mecze w grupach beda toczyc się systemem każdy z każdym, w półfinale udział wezma po dwie najlepsze druzyny.
Życzymy naszym młodym piłkarzom zwyciestwa w tym prestizowym turnieju, w którym zwycięzcy otrzymaja bilety na mecze UEFA EURO 2012.
Turniej zostanie rozegrany na obiektach Legii Warszawa, przy ul.Łazienkowskiej.
Najnowsze aktualności
-
24.05.2022
Zmagania ligowe orlików (2012)
Sobotnie przedpołudnie Poloniści z rocznika 2012 spędzili bardzo aktywnie. O godzinie 9:00 młodzi piłkarze wzięli udział w turnieju ligowym orlików w Zaniemyślu, natomiast o godzinie 12:00 rywalizowali w meczu ligowym rocznika 2011 z drużyną Warty Śrem.
-
23.05.2022
Warta Poznań zbyt mocna (2010)
Ze zmiennym szczęściem rywalizowały w weekend zespoły młodzików młodszych w rozgrywkach ligowych. Pierwszy zespół przegrał 3:9 (0:6) z liderem rozgrywek - Wartą Poznań. Drugi zespół zremisował 2:2 (1:1) z Huraganem Pobiedziska, natomiast trzecia drużyna wygrała 4:3 (3:2) ze Zjednoczonymi Września.
-
23.05.2022
Udany weekend młodzików (2009)
W meczu I ligi okręgowej młodzików zespół Polonii Środa Wielkopolska w dramatycznych okolicznościach zremisował 3:3 z Poznańską Trzynastką. Nasz zespół prowadził już nawet 3:0 po bramkach Antoniego Staszaka, Miłosza Gauzy i Kamila Jankowiaka, ale gospodarze przed przerwą strzelili gola kontaktowego. Niestety w końcówce spotkania Poznaniacy wydarli punkt z rąk naszych zawodników trafiając do siatki w 56. i 60. minucie. Drugi zespół po emocjonującym spotkaniu wygrał 3:1 z Pogonią Książ, choć do przerwy przegrywał 0:1. Bramki strzelali Krzysztof Maciejewski oraz Piotr Tumidaj - dwie.
-
23.05.2022
Pięciobramkowa wygrana w Ostrowie (2008)
W meczu 11. kolejki I ligi wojewódzkiej trampkarzy młodszych Polonia Środa Wielkopolska pewnie pokonała Ostrovię 1909. Średzki zespół strzelił pięć goli, nie tracąc ani jednego. Bramki strzelali: Mikołaj Kowalski - dwie, Patryk Karczewski, Jakub Michalak oraz Mikołaj Szymański. Drugi zespół przegrał na swoim boisku 0:3 z Błękitnymi Owińska.
-
23.05.2022
Ważne zwycięstwo z APR Poznań (2006)
W ważnym dla układu tabeli meczu 9. kolejki I ligi wojewódzkiej juniorów młodszych B2 zespół Polonii pokonał u siebie 3:1 (3:0) AP Reissa Poznań. Bramki strzelali Jan Wójkiewicz, Jakub Wawroski oraz Jakub Płonka. Dzięki wygranej średzka drużyna znacząco zmniejszyła straty w ligowej tabeli, zrównując się punktami z Kanią Gostyń i tracą do czwartego Koziołka Poznań tylko dwa punkty.
-
23.05.2022
Remis z Victorią Września (2005)
W meczu 11. kolejki I ligi wojewódzkiej drużyna juniorów młodszych B1 zremisowała u siebie z Victorią Września 1:1. Do ostatniego kwadransa utrzymywał się bezbramkowy remis, ale w 76. minucie goście wyszli na prowadzenie po bramce z rzutu karnego. W doliczonym czasie gry wyrównał Mateusz Trzeciak.
-
23.05.2022
Bez punktów w Tczewie
Przedostatnia kolejka ligowa ponownie nie przyniosła zdobyczy punktowej zespołowi kobiet Polonii Środa. Tym razem nasze piłkarki udały się do Tczewa na pojedynek z tamtejszą Pogonią która cały czas liczy się w walce o awans do Ekstraligi kobiet.
-
23.05.2022
Pewnie zwycięstwo z Orłami Komorniki (2003/04)
W meczu dziewiątej kolejki I ligi wojewódzkiej juniorów starszych Polonia Środa Wielkopolska pokonała u siebie Orły Komorniki 4:0 (2:0). Bramki dla średzkiego zespołu strzelali Filip Kaczmarek - dwie, Szymon Rożek oraz Sławomir Budnik. Dzięki temu zwycięstwu podopieczni trenerów Marka Bugajskiego i Luisa Henriqueza przesunęli się na trzecie miejsce w ligowej tabeli, a za tydzień czeka ich mecz z Wartą Poznań.



























































