OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

12.12.2011

V miejsce tramkarzy w Żerkowie

Zespół trampkarzy KS Polonia Środa Wlkp., w minioną sobotę 10.12.2011r. uczestniczył w II Mikołajkowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej Żerków 2011. W swojej grupie eliminacyjnej trafiliśmy na zespoły: KS Witaszyce, Grom Golina I i Polonia Żerków II. Pierwszy mecz w turnieju wygraliśmy 2 : 0 po bramkach Jędrzeja Kujawy i Jakuba Malusiaka z zespołem z Witaszyc. W drugim meczu nasz zespół dostosował się do siłowej gry przeciwników, którym był zespół Polonii Żerków II i zszedł z boiska pokonany w stosunku 2 : 0. Trzeci mecz to powtórka drugiego meczu w którym Polonia spotkała się z drużyną Gromu Golina I, i mimo kilku 100% okazji do zdobycia bramek poza bramką Jędrzeja Kujawy z karnego, nie potrafiliśmy skutecznie kończyć swoich akcji. Mecz zakończył się naszą porażką 2 : 1. Po zajęciu trzeciego miejsca w grupie pozostał nam do rozegrania mecz o V miejsce w turnieju, gdzie przeciwnikiem był zespół Gromu Golina II. W tym meczu nasi chłopcy zagrali już na normalnym poziomie, i odnieśli zwycięstwo w stosunku 3 : 1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Mikołaj Janicki, Szymon Chudy i Piotr Skrobosiński. W meczu o pierwsze miejsce w turnieju zagrały drużyny Polonii I Żerków i Gromu Koźmin. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu z Koźmina 3 : 2.

Skład naszego zespołu: Szymon Chudy, Bartosz Wolski, Rafał Kościelniak, Jędrzej Kujawa, Maciej Jóźwiak, Dawid Machajewski, Wojciech Leporowski, Piotr Skrobosiński, Marcin Typański, Mikołaj Janicki i Jakub Malusiak.

 

Najnowsze aktualności

  • 23.06.2022

    Juniorzy pokonali Błękitnych Wronki (2006)

    W meczu ostatniej 14. kolejki I ligi wojewódzkiej juniorów młodszych B2 zespół Polonii Środa Wielkopolska wygrał 3:2 (1:1) z Błękitnymi Wronki. Bramki dla średzkiej drużyny strzelili Jakub Wawroski, Kacper Manicki i Jeremi Zaganiaczyk. Dzięki tej wygranej Polonia awansowała na piąte miejsce, ale pozostałe zespoły mają do rozegrania jeszcze jeden mecz.

  • 23.06.2022

    CLJ: Porażka w pierwszym barażu (2008)

    Porażką Polonii Środa Wielkopolska zakończył się pierwszy mecz barażowy o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-15. Podopieczni duetu trenerów - Przemysław Otuszewski, Bartosz Bejma - przegrali 1:5 (0:1) z Jaguarem Gdańsk. Jedyną bramkę dla naszego zespołu strzelił w 53. minucie Paweł Sarna, natomiast dla Gdańszczan trafiali dwukrotnie Filip Szymański i Franciszek Grygiel, a wynik spotkania ustalił Wiktor Pionk. Rewanż zostanie rozegrany w sobotę o godzinie 11:00 w Gdańsku.

  • 22.06.2022

    Harmonogram gier akademii (22-26 czerwca)

    Przed zespołami naszej akademii ostatni weekend sezonu piłkarskiego 2021/2022. Będzie on obfitował w kilka bardzo ciekawych meczów. Wszyscy z dużymi emocjami będziemy śledzić zmagania trampkarzy młodszych w barażach o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-15. Pierwszy mecz zostanie rozegrany już dziś na Stadionie Średzkim o godzinie 16:30, natomiast rewanż zostanie rozegrany w sobotę o godzinie 11:00 w Gdańsku. Trzymamy kciuki za naszych zawodników!

  • 21.06.2022

    Barażowa środa

    Wielkie emocję czekają kibiców Polonii Środa w środę 22 czerwca. Tego dnia na płycie głównej Stadionu Średzkiego odbędą się dwa mecze barażowe. W pierwszym z nich młodzi piłkarze naszego Klubu zmierzą się z Jaguar Gdańsk w finale baraży o CLJ U-15. W drugim rezerwy Polonii Środa powalczą z Wielkopolska Komorniki o możliwość gry w V lidze. Oba spotkania to dwumecze, a rewanże odbędą się oczywiście na boiskach rywali.

  • 21.06.2022

    Turniej i gra kontrolna żaków (2014)

    W sobotę oba zespoły żaków młodszych rocznika 2014 miały okazję do rywalizacji. Starsza grupa wzięła udział w turnieju ligowym rozgrywanym w Środzie Wielkopolskiej, w którym rywalizowała z AP Reissa Poznań, Kotwicą Kórnik i Wartą Poznań. Druga grupa rozegrała grę kontrolną ze skrzatami Polonii (rocznik 2015).

  • 21.06.2022

    Żaki grały turnieje ligowe (2013)

    Zespoły żaków starszych w weekend wzięły udział w turniejach ligowych orlików i żaków, które rozgrywane były na obiektach Stadionu Średzkiego w Środzie Wielkopolskiej. Poloniści rywalizowali z Kłosem Zaniemyśl, Kotwicą Kórnik i Wartą Śrem.

  • 21.06.2022

    Wysokie zwycięstwo w Zalasewie (2011)

    Zespół orlików starszych wygrał swoje spotkanie ligowe z Liderem Swarzędz 9:4 (3:2). Bramki dla średzkiej drużyny strzelali Giovani Henriquez-Gajda - trzy, Adam Jankowski - trzy, Mikołaj Jaśkowiak - dwie oraz Jeremiasz Wesołowski. Mecze ligowe rozegrali też zawodnicy z grupy drugiej, którzy rywalizowali w weekend z Orlikiem Miłosław i Lechią Kostrzyn.

  • 21.06.2022

    Zwycięstwo w ostatnim meczu (2009)

    W meczu 13. kolejki I ligi okręgowej młodzików starszych Polonia Środa Wielkopolska wygrała 4:0 (1:0) z Kotwicą Kórnik. Po dwie bramki dla Polonistów strzelili Miłosz Gauza i Marcel Kuźniewski. W ostatniej kolejce nasz zespół pauzuje, co oznacza, że zakończył on już bieżący sezon ligowy. Obecnie Polonia zajmuje drugie miejsce, a w przypadku zwycięstwa Poznańskiej 13 w ostatniej kolejce nasza drużyna zakończy zmagania na trzeciej pozycji. Warto zaznaczyć, iż był to ostatni mecz zespołu pod wodzą trenera Tomasza Gendery, któremu serdecznie dziękujemy za owocną współpracę!

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.