OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

21.06.2022

Żaki grały turnieje ligowe (2013)

Zespoły żaków starszych w weekend wzięły udział w turniejach ligowych orlików i żaków, które rozgrywane były na obiektach Stadionu Średzkiego w Środzie Wielkopolskiej. Poloniści rywalizowali z Kłosem Zaniemyśl, Kotwicą Kórnik i Wartą Śrem.

W sobotę zawodnicy grupy pierwszej rozegrali ostatni turniej z serii turniejów orlików E2 Wielkopolskiego ZPN. Na Stadionie Średzkim podzieleni na dwie ekipy Poloniści gościli zespoły Warty Śrem i Kłosa Zaniemyśl. Oba nasze zespoły spisały się na medal pokazując się z bardzo dobrej strony. Nasi chłopcy pewnie radzili sobie ze starszymi kolegami z innych zespołów, stwarzając sobie wiele dobrych okazji do zdobycia goli, które z zimną krwią wykorzystywali.

Polonia: Szymon Plewiński, Brajan Ostański, Leon Jacków, Paweł Szumski, Mikołaj Kaczałka, Kacper Fiołka, Patryk Tórz, Antek Szał, Karol Maleszka, Maks Małecki, Artur Szatkowski.
trenerzy: Piotr Kleczewski, Dominik Rogowski.


Polonia - Orlik E2 II (2012)/Żak F1 I (2013)
Liga E2 - grupa XXXI (RW)
18 czerwca 2022, godz. 9:00 - Środa Wielkopolska (boisko główne)
Turniej ligowy Wielkopolskiego ZPN

 • Kłos Zaniemyśl
 • Polonia Środa Wielkopolska (F1 I 2013)
 • Warta Śrem

W niedzielny poranek zawodnicy grupy drugiej Polonii Środa 2013 byli gospodarzem ostatniego turnieju z serii turniejów żaków starszych Wielkopolskiego ZPN. Na Nowym Stadionie zebrały się trzy kluby, które trenerzy podzielili na sześć zespołów. Młodzi Poloniści zagrali z zawodnikami Warty Śrem I i II oraz Kotwicy Kórnik I i II. Mecze rozgrywano jednocześnie na 3 boiskach w systemie każdy z każdym. Nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony i mimo upału zagrali bardzo intensywne spotkania. Zawodnicy przeprowadzali szybkie akcje na bramkę przeciwnika, które bardzo często kończyły się zdobyciem gola.

Polonia: Szymon Kwaśny, Adrian Szkudlarek, Adrian Sikorski, Ksawery Adaszak, Artur Szatkowski, Kuba Baran, Michał Tatarek, Denys Bakulin, Szymon Tkaczyk, Kuba Konik.
trenerzy: Piotr Kleczewski, Dominik Rogowski.


Polonia - Żak F1 II (2013)
Liga F1 - grupa XIX (RW)
19 czerwca 2022, godz. 9:00 - Środa Wielkopolska (boisko główne)
Turniej ligowy Wielkopolskiego ZPN

 • Kotwica I Kórnik
 • Kotwica II Kórnik
 • Polonia I Środa Wielkopolska
 • Polonia II Środa Wielkopolska
 • Warta II Śrem
 • Warta III Śrem

Najnowsze aktualności

 • 08.08.2022

  Grali najmłodsi (2012-2015)

  Poza reprezentantami piłki jedenastoosobowej swoje pierwsze mecze rozgrywały także najmłodsze grupy naszej akademii. Zawodnicy z roczników 2012, 2013, 2014 oraz 2015 rozegrali gry kontrolne oraz gry wewnętrzne, obfitujące w wiele bramek.

 • 08.08.2022

  Dwie gry kontrolne trampkarzy (2009)

  Trampkarze młodsi Polonii Środa Wielkopolska rozegrali dwa mecze sparingowe w ubiegłym tygodniu. Najpierw na głównej płycie stadionu w Jarocinie przegrali 2:4 (0:0) z reprezentacją Akademii Piłkarskiej Reissa (rocznik 2010), a w piątek po bardzo dobrym meczu zremisowali 3:3 z Mieszkiem Gniezno, który w ubiegłym sezonie wywalczył awans do Ligi Wojewódzkiej.

 • 08.08.2022

  Trzy sparingi juniorów młodszych (2006)

  Juniorzy młodsi z rocznika 2006/2007 przygotowujący się do rozgrywek Ligi Wojewódzkiej rozegrali w ubiegłym tygodniu trzy mecze sparingowe. Podopieczni trenerów Łukasza Kaczałki i Adriana Błaszaka w czwartek przegrali 0:2 z Canarinhos Skórzewo, a w sobotę odnieśli dwa zwycięstwa z Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski (5:1) oraz GES Academy Poznań (2:0).

 • 03.08.2022

  Harmonogram gier akademii (6-7 sierpnia)

  Zespoły młodzieżowe naszej akademii rozpoczęły już treningi i szykują się do pierwszych gier sparingowych. Przedstawiamy pierwszy harmonogram gier weekendowych młodzieży KS Polonia.

 • 02.08.2022

  Kacper Rybarczyk z kontraktem

  Młody bramkarz trenujący w Akademii Piłkarskiej naszego klubu Kacper Rybarczyk związał się z Polonią Środa profesjonalnym kontraktem.

 • 02.08.2022

  Ligę rozpoczną w Szczecinie

  W najbliższy weekend wszystkie trzy zespoły seniorskie Polonii Środa rozegrają swoje spotkania. Dla zespołów rezerw i kobiet będą to jeszcze mecze towarzyskie. Z koeli pierwszy zespół występujący w III lidze grupa 2 rozpocznie już zmagania ligowe i powalczy o pierwsze punkty.

 • 02.08.2022

  Filip Łasocha zostaje w Polonii Środa

  Filip Łasocha opuszcza Miedź Legnicę i na zasadzie transferu definitywnego przychodzi do Polonii Środa. Ten 17 letni skrzydłowy reprezentował już barwy naszego klubu w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu, ale wtedy przebywał na wypożyczeniu właśnie z legnickiego klubu. Teraz wraca do Polonii na zasadzie transferu definitywnego.

 • 01.08.2022

  P. Juszczyk: Wierzymy że ten sezon będzie udany

  Zapraszamy Was na krótką rozmowę z trenerem Pawłem Juszczykiem w której podsumujemy okres w przygotowawczy do nowego sezonu w wykonaniu naszego zespołu.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
PAKIET BRĄZOWY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.