21.06.2022
Turniej i gra kontrolna żaków (2014)
W sobotę oba zespoły żaków młodszych rocznika 2014 miały okazję do rywalizacji. Starsza grupa wzięła udział w turnieju ligowym rozgrywanym w Środzie Wielkopolskiej, w którym rywalizowała z AP Reissa Poznań, Kotwicą Kórnik i Wartą Poznań. Druga grupa rozegrała grę kontrolną ze skrzatami Polonii (rocznik 2015).
W sobotę 18 czerwca pierwszy zespół Polonii Środa rocznika 2014 organizował turniej żaków młodszych pod przewodnictwem Wielkopolskiego ZPN. W turnieju wzięło udział łącznie sześć zespołów: Warta Poznań I i II, AP Reissa Poznań I i II, Kotwica Kórnik oraz Polonia Środa Wlkp. Mecze rozgrywały się na trzech boiskach i trwały 14 minut w systemie każdy z każdym. Sobotnie mecze były pełne rywalizacji. Nasi chłopcy pokazali że potrafią grać w piłkę! Polonia stworzyła wiele ciekawych sytuacji bramkowych po których padło wiele pięknych bramek.
Polonia: Gustaw Plewiński, Szymon Różewicz, Adam Małolepszy, Filip Pietrzak, Wojciech Włodarczyk, Wojtek Bartczak, Nikodem Czerniak, Wiktor Pokładecki.
trenerzy: Radosław Piotrowski, Maciej Sikorski.
Polonia - Żak F2 I (2014)
Liga F2 - grupa VI (RW)
18 czerwca 2022, godz. 9:00 - Środa Wielkopolska (Nowy Stadion)
Turniej ligowy Wielkopolskiego ZPN
- AP Reissa Poznań
- AP Reissa II Poznań
- Kotwica Kórnik
- Polonia Środa Wielkopolska
- Warta Poznań
- Warta II Poznań
W sobotę również II zespół Polonii Środa rocznika 2014 organizował grę kontrolną wraz z zespołem KS Polonia Środa Wlkp. rocznika 2015. Mecz rozgrywał się na boisku trawiastym i trwał 75 minut. Chłopcy dobrze zaprezentowali się podczas gry. Na koniec rozgrywki każdy zawodnik miał możliwość oddania kilku strzałów na bramki, które bronili trenerzy.
Polonia 2014: Maciej Małecki, Kacper Miszkiewicz, Franciszek Pokładecki.
trenerzy: Radosław Piotrowski, Maciej Sikorski.
Najnowsze aktualności
-
06.08.2012
Sprzedaż karnetów od wtorku
We wtorek 7 sierpnia rozpocznie się sprzedaż karnetów na mecze Polonii Środa Wielkopolska w rundzie jesiennej sezonu 2012/2013.
-
01.08.2012
Polonia TV: Kolejny etap modernizacji stadionu
Zapraszamy do obejrzenia reportażu dotyczącego kolejnego etapu modernizacji stadionu w Środzie, a dokładnie budowie oświetlenia na boisku ze sztuczną nawierzchnią.
-
31.07.2012
Sesja zdjęciowa Polonii
Dziś przed popołudniowym treningiem drużyna Polonii Środa Wielkopolska odbyła sesję fotograficzną przed sezonem 2012/2013. Zdjęcia wykonywane były na głównym boisku stadionu OSiR.
-
01.08.2012
Dziewczyny rozpoczną ligę we wrześniu
W poniedziałek w sali konferencyjnej na stadionie imienia Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego w Koninie odbyło się przedsezonowe spotkanie przedstawicieli drużyn piłki nożnej kobiecej.
-
31.07.2012
Dłuższa przerwa Macieja Gendka
Kontuzja Macieja Gendka, obrońcy drużyny Polonii Środa, okazała się groźniejsza niż wcześniej przypuszczano. Nie wiadomo kiedy polonista wróci do gry.
-
08.08.2012
Razem kibicujemy Polonii Środa
W tym sezonie chcemy pokazać naszym piłkarzom, że także kibice potrafią się zjednoczyć i wspólnie im kibicować. To właśnie dla naszych obecnych i przyszłych kibiców przygotowaliśmy ofertę specjalną obejmującą zakup karnetów na rundę jesienną sezonu 2012/2013.
-
31.07.2012
Gelb-Weiß Görlitz i Huragan Pobiedziska rywalami Polonii
Powoli kończą się przygotowania Polonii Środa do zbliżającego się sezonu 2012/2013. Średzianie w piątek i sobotę rozegrają dwa ostatnie spotkania kontrolne. Rywalami polonistów będą NFV Gelb-Weiß Görlitz 09 oraz Huragan Pobiedziska.
-
30.07.2012
Kolejny pracowity tydzień Polonii
Kolejny tydzień treningów do nadchodzącego sezonu 2012/2013 rozpoczną dziś piłkarze trzecioligowej Polonii Środa Wielkopolska. Podopieczni Mariana Kurowskiego mają na najbliższe sześć dni zaplanowane cztery treningi oraz dwa spotkania kontrolne.
























































