OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

21.06.2022

Turniej i gra kontrolna żaków (2014)

W sobotę oba zespoły żaków młodszych rocznika 2014 miały okazję do rywalizacji. Starsza grupa wzięła udział w turnieju ligowym rozgrywanym w Środzie Wielkopolskiej, w którym rywalizowała z AP Reissa Poznań, Kotwicą Kórnik i Wartą Poznań. Druga grupa rozegrała grę kontrolną ze skrzatami Polonii (rocznik 2015).

W sobotę 18 czerwca pierwszy zespół Polonii Środa rocznika 2014 organizował turniej żaków młodszych pod przewodnictwem Wielkopolskiego ZPN. W turnieju wzięło udział łącznie sześć zespołów: Warta Poznań I i II, AP Reissa Poznań I i II, Kotwica Kórnik oraz Polonia Środa Wlkp. Mecze rozgrywały się na trzech boiskach i trwały 14 minut w systemie każdy z każdym. Sobotnie mecze były pełne rywalizacji. Nasi chłopcy pokazali że potrafią grać w piłkę! Polonia stworzyła wiele ciekawych sytuacji bramkowych po których padło wiele pięknych bramek.

Polonia: Gustaw Plewiński, Szymon Różewicz, Adam Małolepszy, Filip Pietrzak, Wojciech Włodarczyk, Wojtek Bartczak, Nikodem Czerniak, Wiktor Pokładecki.
trenerzy: Radosław Piotrowski, Maciej Sikorski.


Polonia - Żak F2 I (2014)
Liga F2 - grupa VI (RW)
18 czerwca 2022, godz. 9:00 - Środa Wielkopolska (Nowy Stadion)
Turniej ligowy Wielkopolskiego ZPN

 • AP Reissa Poznań
 • AP Reissa II Poznań
 • Kotwica Kórnik
 • Polonia Środa Wielkopolska
 • Warta Poznań
 • Warta II Poznań

W sobotę również II zespół Polonii Środa rocznika 2014 organizował grę kontrolną wraz z zespołem KS Polonia Środa Wlkp. rocznika 2015. Mecz rozgrywał się na boisku trawiastym i trwał 75 minut. Chłopcy dobrze zaprezentowali się podczas gry. Na koniec rozgrywki każdy zawodnik miał możliwość oddania kilku strzałów na bramki, które bronili trenerzy.

Polonia 2014: Maciej Małecki, Kacper Miszkiewicz, Franciszek Pokładecki.
trenerzy: Radosław Piotrowski, Maciej Sikorski.

Najnowsze aktualności

 • 08.08.2022

  Grali najmłodsi (2012-2015)

  Poza reprezentantami piłki jedenastoosobowej swoje pierwsze mecze rozgrywały także najmłodsze grupy naszej akademii. Zawodnicy z roczników 2012, 2013, 2014 oraz 2015 rozegrali gry kontrolne oraz gry wewnętrzne, obfitujące w wiele bramek.

 • 08.08.2022

  Dwie gry kontrolne trampkarzy (2009)

  Trampkarze młodsi Polonii Środa Wielkopolska rozegrali dwa mecze sparingowe w ubiegłym tygodniu. Najpierw na głównej płycie stadionu w Jarocinie przegrali 2:4 (0:0) z reprezentacją Akademii Piłkarskiej Reissa (rocznik 2010), a w piątek po bardzo dobrym meczu zremisowali 3:3 z Mieszkiem Gniezno, który w ubiegłym sezonie wywalczył awans do Ligi Wojewódzkiej.

 • 08.08.2022

  Trzy sparingi juniorów młodszych (2006)

  Juniorzy młodsi z rocznika 2006/2007 przygotowujący się do rozgrywek Ligi Wojewódzkiej rozegrali w ubiegłym tygodniu trzy mecze sparingowe. Podopieczni trenerów Łukasza Kaczałki i Adriana Błaszaka w czwartek przegrali 0:2 z Canarinhos Skórzewo, a w sobotę odnieśli dwa zwycięstwa z Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski (5:1) oraz GES Academy Poznań (2:0).

 • 03.08.2022

  Harmonogram gier akademii (6-7 sierpnia)

  Zespoły młodzieżowe naszej akademii rozpoczęły już treningi i szykują się do pierwszych gier sparingowych. Przedstawiamy pierwszy harmonogram gier weekendowych młodzieży KS Polonia.

 • 02.08.2022

  Kacper Rybarczyk z kontraktem

  Młody bramkarz trenujący w Akademii Piłkarskiej naszego klubu Kacper Rybarczyk związał się z Polonią Środa profesjonalnym kontraktem.

 • 02.08.2022

  Ligę rozpoczną w Szczecinie

  W najbliższy weekend wszystkie trzy zespoły seniorskie Polonii Środa rozegrają swoje spotkania. Dla zespołów rezerw i kobiet będą to jeszcze mecze towarzyskie. Z koeli pierwszy zespół występujący w III lidze grupa 2 rozpocznie już zmagania ligowe i powalczy o pierwsze punkty.

 • 02.08.2022

  Filip Łasocha zostaje w Polonii Środa

  Filip Łasocha opuszcza Miedź Legnicę i na zasadzie transferu definitywnego przychodzi do Polonii Środa. Ten 17 letni skrzydłowy reprezentował już barwy naszego klubu w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu, ale wtedy przebywał na wypożyczeniu właśnie z legnickiego klubu. Teraz wraca do Polonii na zasadzie transferu definitywnego.

 • 01.08.2022

  P. Juszczyk: Wierzymy że ten sezon będzie udany

  Zapraszamy Was na krótką rozmowę z trenerem Pawłem Juszczykiem w której podsumujemy okres w przygotowawczy do nowego sezonu w wykonaniu naszego zespołu.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
PAKIET BRĄZOWY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.