21.02.2015
Obóz w Wałbrzychu – dzień VIPiłkarze naszego Klubu mają za sobą przedostatni szósty dzień obozu sportowego w Wałbrzychu. Tym razem głównym punktem programu dnia była spotkanie towarzyskie z Odrą Opole.
Szósty dzień obozu rozpoczął się tradycyjnym wspólnym śniadaniem. Po nim trener Mariusz Bekas zarządził czterdziestopięcio minutowy rozruch na którym pojawili się już wszyscy zawodnicy. Nasz zespół głównie trenował rozwiązania taktyczne stałych fragmentów gry. Po rozruchu piłkarze udali się do pokoi aby ponownie spotkać się na odprawie przedmeczowej. Podczas tego spotkania trener przedstawił zawodnikom skład wyjściowy na mecz z Odrą Opole a także omówił główne założenia taktyczne tego spotkania. Sam mecz zakończył się porażką naszego zespołu (o meczu piszemy osobno) 1:3.
Po mecz piłkarze udali się na obiad i na odnowę biologiczną. Wielu z nich skorzystało także z pomocy fizjoterapeuty Macieja Dąbkiewicza.
Wieczorem piłkarze oglądali spotkania rodzimej Ekstraklasy, a także lig zagranicznych.
Cisza nocna tego dnia została zaplanowana na godzinę 22:30.


Najnowsze aktualności
-
05.06.2023
Młodziczki lepsze od lidera (2010)
Młodziczki Polonii Środa Wielkopolska pokonały na Nowym Stadionie Średzkim 4:3 (2:1) dotychczasowego lidera III ligi okręgowej młodzików młodszych - Mieszko II Gniezno. Na listę strzelców wpisały się Weronika Jacków, Martyna Nowaczyk, Julia Wawroska oraz Wiktoria Piotrowska. Po tej porażce Mieszko spadł na 2. miejsce, Polonistki zajmują natomiast czwartą pozycję.
-
05.06.2023
Młodzicy lepsi od Avii (2011)
Młodzicy młodsi Polonii Środa Wielkopolska wygrali oba swoje sobotnie mecze. Pierwszy zespół pokonał 1:0 (1:0) Avię Kamionki, a gola na wagę trzech punktów zdobył Igor Nowak. Druga drużyna wygrała 4:2 (2:2) z LPFA Poznań/Gniezno. Bramki strzelali Kuba Kucharski, Jakub Ciesielski, Antoni Kaus oraz Bartłomiej Krajewski.
-
05.06.2023
Młodzicy wygrali z Kłosem (2010)
W meczu 8. kolejki III ligi okręgowej młodzików starszych Polonia Środa Wielkopolska pokonała na wyjeździe 4:0 (3:0) zespół Kłosa Zaniemyśl. Bramki zdobyli Adam Poloszyk - dwie, Filip Cichosz oraz Dawid Buczma. Dzięki zwycięstwu podopieczni Patryka Słomczyńskiego i Dominika Rogowskiego umocnili się na drugim miejscu w ligowej tabeli.
-
05.06.2023
Zwycięstwo z Lechem! (2010)
Niezwykle ważne zwycięstwo odnieśli młodzicy starsi, którzy w czwartek na Nowym Stadionie Średzkim po świetnym widowisku pokonali 4:3 zespół Lecha Poznań. Dzięki temu w ligowej tabeli Polonia awansowała na czwarte miejsce.
W sobotę druga drużyna nie dała rady Polonii Poznań. Mimo prowadzenia 2:1 do przerwy, ostatecznie to goście zdobyli trzy punkty. Spotkanie zakończyło się rezultatem 2:5, a oba gole strzelił Adam Nadobnik.
-
05.06.2023
Ostatni domowy mecz Polonii Środa
Przed nami ostatnie dwa spotkania sezonu 2022/23 i zarazem ostatni mecz domowy jaki w tym sezonie rozegrają piłkarze Polonii Środa. Rywalem średzkiego zespołu będzie trzecia w tabeli Gedania Gdańsk a mecz odbędzie się w piątek 9 czerwca o godzinie 18:00.
-
05.06.2023
Porażka juniorów w Kaliszu (2006)
W meczu 13. kolejki I ligi wojewódzkiej juniorów młodszych Polonia Środa Wielkopolska przegrała na wyjeździe z KKS 1925 Kalisz 0:4 (0:3). Gospodarze szybko wyszli na trzybramkowe prowadzenie, a w końcówce ustalili wynik spotkania. Za tydzień ostatnia kolejka, w której Poloniści na Nowym Stadionie Średzkim zmierzą się z Jarotą Jarocin.
-
05.06.2023
Nieudane zakończenie rozgrywek (2009)
Bardzo nieudanie sezon w I lidze wojewódzkiej zakończył zespół trampkarzy młodszych, który w Opalenicy przegrał aż 0:15 (0:6) z AP Reissa Poznań. Gospodarze od początku dominowali na boisku i skrupulatnie wykorzystywali każdy, nawej najmniejszy błąd naszego zespołu.
W sobotę swój mecz rozgrała też druga drużyna, która wygrała 5:0 (1:0) z MKS Trzemeszno. W średzkim zespole zagrało aż siedmiu zawodników urodzonych w 2010. Bramki strzelali: Krzysztof Maciejewski - dwie, Dawid Gołębiak, Stanisław Solarski oraz Tymoteusz Wesołowski.
-
05.06.2023
CLJ U-15: Zwycięstwo z Wartą dało utrzymanie! (2008)
Polonia Środa Wielkopolska wygrała 3:2 (2:2) z Wartą Poznań w meczu ostatniej kolejki Centralnej Ligi Juniorów do lat 15! Zwycięstwo naszemu zespołowi zapewniły dwie bramki Mikołaja Kowalskiego oraz jedna Piotra Włodarczyka. Dzięki temu Poloniści zajęli piąte miejsce w tabeli i utrzymali się w CLJ, w której w przyszłym sezonie będzie rywalizował rocznik 2009.

























































