01.10.2025
Zwycięstwo z Kormoranem (Dziewczyny)
Zespół trampkarek rywalizujący w lidze wojewódzkiej juniorek B2 odniósł swoje pierwsze zwycięstwo. Podopieczne Agnieszki Rezler wygrały na własnym boisku 5:1 (3:0) z Kormoranem Święciechowa. Gole strzelały Amelia Markowska, Aleksandra Małecka - dwa, Hanna Kowalewska oraz Julia Moczyńska. W 3. lidze okręgowej młodzików D1 nasze dziewczyny przegrały 0:4 z Kotwicą II Kórnik, zaś młodziczki przegrały 1:13 z UKS APR Lampart Poznań, a gola zdobyła Zofia Kostyra.
Polonia Juniorki/Trampkarki: Liga wojewódzka juniorek B2
28 września 2025, godz. 10:00 - Środa Wielkopolska (boisko CTP1)
Polonia II Środa Wielkopolska 5:1 (3:0) Kornoran Święciechowa
Amelia Markowska 15, Aleksandra Małecka 29, 50, Hanna Kowalewska 33, Julia Moczyńska 48 - Nikola Kałek 52
Polonia: 99. Emilia Bogdanowicz (46, 1. Zuzanna Najdek) - 2. Amelia Markowska, 4. Hanna Kowalewska, 5. Aleksandra Małecka, 8. Wiktoria Błotna, 10. Marcelina Serba, 11. Lena Perek, 14. Lena Przybylska (60, 16. Julia Wielgosz), 18. Blanka Szkudlarek 19. Julia Moczyńska, 21. Wiktoria Nowicka. Trener: Agnieszka Rezler.
Polonia Trampkarki/Młodziczki: 3. liga okręgowa D1, gr. 5
27 września 2025, godz. 12:30 - Środa Wielkopolska (boisko CTP1)
Polonia III Środa Wielkopolska 0:4 (0:0) Kotwica II Kórnik
Jakub Cielewicz 49, Piotr Sznura 67, Mateusz Judek 69, Filip Banaszak 76
Polonia: 99. Emilia Bogdanowicz - 2. Amelia Markowska, 4. Hanna Kowalewska, 5. Aleksandra Małecka, 6. Lena Wawroska, 9. Wiktoria Błotna, 10. Marcelina Serba, 11. Lena Perek, 13. Oliwia Barełkowska-Nowak. Grały także: 1. Zuzanna Najdek - 3. Zofia Kostyra, 8. Blanka Szkudlarek, 14. Lena Przybylska, 15. Magdalena Pęczyńska, 16. Julia Wielgosz. Trener: Agnieszka Rezler.
Polonia Młodziczki: Liga wojewódzka młodziczek D1
28 września 2025, godz. 19:00 - Poznań
UKS APR Lampart Poznań 13:1 Polonia Środa Wielkopolska
Julia Antkowiak 5, Oliwia Banaszak 10, 56, Oliwia Różańska 11, 12, 13, 60, 67, 68, Antonina Król 31, Dominika Olejarczyk 54, 57, Julia Dominiak 70 - Zofia Kostyra 43
Polonia: 1. Jagoda Sarnowska - 2. Laura Michalak, 5. Oliwia Łukowiak, 6. Zofia Kostyra, 7. Maya Kruczyńska, 8. Wiktoria Surdyk, 9. Lena Wawroska, 11. Gabriela Macuda, 12. Oliwia Barełkowska-Nowak. Grały także: 3. Zuzanna Stempin, 10. Pola Ciesiółka, 13. Nadia Pawlak, 14. Emilia Kirowska. Trener: Dawid Łuczka.
Najnowsze aktualności
-
08.08.2022
Dwie gry kontrolne trampkarzy (2009)
Trampkarze młodsi Polonii Środa Wielkopolska rozegrali dwa mecze sparingowe w ubiegłym tygodniu. Najpierw na głównej płycie stadionu w Jarocinie przegrali 2:4 (0:0) z reprezentacją Akademii Piłkarskiej Reissa (rocznik 2010), a w piątek po bardzo dobrym meczu zremisowali 3:3 z Mieszkiem Gniezno, który w ubiegłym sezonie wywalczył awans do Ligi Wojewódzkiej.
-
08.08.2022
Trzy sparingi juniorów młodszych (2006)
Juniorzy młodsi z rocznika 2006/2007 przygotowujący się do rozgrywek Ligi Wojewódzkiej rozegrali w ubiegłym tygodniu trzy mecze sparingowe. Podopieczni trenerów Łukasza Kaczałki i Adriana Błaszaka w czwartek przegrali 0:2 z Canarinhos Skórzewo, a w sobotę odnieśli dwa zwycięstwa z Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski (5:1) oraz GES Academy Poznań (2:0).
-
08.08.2022
Ostatni sprawdzian na plus
W ostatnim meczu przed startem nowego sezonu I ligi kobiet piłkarki Polonii Środa wygrały z zespołem Lech Poznań UAM 3:2 (2:1) przełamując ich zwycięską passę.
-
05.08.2022
Nieudana inauguracja Polonii
Na inaugurację sezonu 2022/23 piłkarze Polonii Środa udali się do Szczecina aby zmierzyć się z tamtejszym Świtem. Polonistów czekało trudne spotkanie bo Świt to rywal bardzo mocny, przez wielu typowany na jednego z kandydatów do awansu.
-
03.08.2022
Harmonogram gier akademii (6-7 sierpnia)
Zespoły młodzieżowe naszej akademii rozpoczęły już treningi i szykują się do pierwszych gier sparingowych. Przedstawiamy pierwszy harmonogram gier weekendowych młodzieży KS Polonia.
-
02.08.2022
Kacper Rybarczyk z kontraktem
Młody bramkarz trenujący w Akademii Piłkarskiej naszego klubu Kacper Rybarczyk związał się z Polonią Środa profesjonalnym kontraktem.
-
02.08.2022
Ligę rozpoczną w Szczecinie
W najbliższy weekend wszystkie trzy zespoły seniorskie Polonii Środa rozegrają swoje spotkania. Dla zespołów rezerw i kobiet będą to jeszcze mecze towarzyskie. Z koeli pierwszy zespół występujący w III lidze grupa 2 rozpocznie już zmagania ligowe i powalczy o pierwsze punkty.
-
02.08.2022
Filip Łasocha zostaje w Polonii Środa
Filip Łasocha opuszcza Miedź Legnicę i na zasadzie transferu definitywnego przychodzi do Polonii Środa. Ten 17 letni skrzydłowy reprezentował już barwy naszego klubu w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu, ale wtedy przebywał na wypożyczeniu właśnie z legnickiego klubu. Teraz wraca do Polonii na zasadzie transferu definitywnego.

























































