OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

28.04.2025

Wysokie zwycięstwo mimo gry w osłabieniu (2008)

Wysokie zwycięstwo odniosła w niedzielę Polonia 2008, której nie przeszkodziła nawet gra w osłabieniu od 47. minuty. Do przerwy Poloniści prowadzili 3:0 po dwóch golach Wiktora Karolaka i jednym Mikołaja Szymańskiego. Tuż po przerwie czerwoną kartką za faul taktyczny został ukarany Jakub Kowalski, a goście rzut wolny zamienili na gola. Grający w osłabieniu gospodarze wbili Rawii Rawicz jeszcze cztery gole, a do siatki trafiali Serhii Pankratov, Adrian Wojciechowski oraz dwukrotnie Adam Gołaszewski.

Polonia 2008: 1. liga wojewódzka B1, gr. 2
27 kwietnia 2025, godz. 10:00 - Środa Wielkopolska (stadion CSiR)
Polonia Środa Wielkopolska 7:1 (3:0) Rawia Rawicz
Wiktor Karolak 10, 39, Mikołaj Szymański 12, Serhii Pankratov 65, Adrian Wojciechowski 79, Adam Gołaszewski 85, 89 - Tomasz Pokładek 48

Polonia: 1. Mateusz Kubalak - 3. Jan Gałka, 4. Juliusz Gawlikowski, 6. Jakub Kowalski, 7. Mikołaj Szymański (55, 10. Serhii Pankratov), 9. Wiktor Karolak (55, 8. Bartosz Szwałek), 14. Oleksii Steblin (55, 2. Bartosz Idziaszek), 15. Wiktor Piechowiak, 19. Adrian Wojciechowski, 22. Antoni Storozum (64, 13. Adam Gołaszewski), 23. Antoni Sobczyński (70, 18. Alan Nowakowski). Trenerzy: Dawid Kierzek oraz Marcin Duchała.

czerwona kartka: Jakub Kowalski (47. minuta, Polonia, za faul taktyczny).

Najnowsze aktualności

  • 20.09.2022

    Wysoka porażka juniorek (2008)

    W meczu 2. kolejki ligi juniorek (rocznik 2008) Polonia Środa Wielkopolska przegrała 0:15 (0:8) z Medykiem Konin.

  • 20.09.2022

    Dwie porażki młodzików młodszych (2011)

    W meczu I ligi wojewódzkiej młodzików młodszych Polonia Środa Wielkopolska przegrała 0:7 (0:3) z Polonią 1912 Leszno. Duga drużyna nieznacznie przegrała 2:3 (1:0) z Liderem Swarzędz, choć jeszcze kwadrans przed zakończeniem spotkania prowadziła dwiema bramkami, które zdobyli Jan Marciniak i Alicja Bolewicz.

  • 20.09.2022

    Dobre występy młodzików (2010)

    Dobrze w ubiegły weekend spisały się drużyny w kategorii młodzik starszy. W I lidze okręgowej Polonia wygrała dwa mecze bez straty gola, pokonując 4:0 Wielkopolskę Komorniki i 6:0 Huragan Pobiedziska. W meczu II ligi okręgowej Poloniści wygrali 9:3 z Avią Kamionki, natomiast Polonia III przegrała 3:7 z Zawiszą Dolsk.

  • 19.09.2022

    W sobotę do Starogardu

    W sobotę 24 września piłkarze Polonii Środa rozegrają kolejne spotkanie ligowe. Tym razem rywalem naszego zespołu będzie KP Starogard Gdański a mecz odbędzie się na boisku rywali. Jego początek zaplanowano na godzinę 16:00. Będzie to już dziewiąta ligowa kolejka sezonu 2022/23.

  • 19.09.2022

    Sześć bramek - sześć punktów (2009)

    W meczach I ligi okręgowej trampkarzy młodszych Polonia Środa Wielkopolska odniosła dwa zwycięstwa. W środę zespół pokonał 3:1 Victorię Września po dwóch bramkach Antoniego Łukaszewskiego i jednej Jakuba Janiszewskiego, natomiast w niedzielę na Stadionie Lekkoatletycznym średzka drużyna wygrała 3:0 z Piastem Kobylnica, a gole strzelali Eryk Popis, Jakub Janiszewski i Jakub Sawuć. Polonia prowadzi w ligowej tabeli.

  • 19.09.2022

    Kania pokonana (2008)

    W meczu 7. kolejki I ligi wojewódzkiej trampkarzy starszych średzka Polonia wygrała na Stadionie Lekkoatletycznym z Kanią Gostyń 6:2 (3:1). Bramki dla zespołu trenerów Przemysława Otuszewskiego i Wojciecha Gąsiorowskiego strzelali Filip Zawodni - dwie, Mikołaj Kowalski, Mikołaj Szymański, Wiktor Motyl oraz Bartosz Idziaszek. Polonia z kompletem punktów prowadzi w tabeli z przewagą pięciu punktów nad KKS-em 1925 Kalisz.

  • 19.09.2022

    Wydarty punkt w Jarocinie (2006)

    W spotkaniu 6. kolejki I ligi okręgowej juniorów młodszych Polonia Środa Wielkopolska w doliczonym czasie gry wywalczyła remis z Jarotą Jarocin. Do przerwy gospodarze z Jarocina prowadzili 2:0, ale w 54. minucie kontaktowego gola strzelił Szymon Rauhut. W doliczonym czasie gry do wyrównania doprowadził Jakub Płonka. Poloniści utrzymują prowadzenie w ligowej tabeli.

  • 19.09.2022

    Lech Poznań zwycięzcą Stadion Średzki Cup (2013)

    Lech Poznań wygrał turniej Stadion Średzki Cup 2022 dla rocznika 2013 , który rozgrywano na płycie głównej oraz Nowym Stadionie Średzkim! W finale Lech pokonał aż 4:0 Arkę Gdynia! Trzecie miejsce wywalczył Lech Poznań 2014, pokonując w meczu o trzecie miejsce Arkę II Gdynia. Na piątym miejscu zmagania zakończyła Polonia Środa Wielkopolska. W turnieju udział wzięło dziesięć zespołów.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.