OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

16.08.2012

Wysoka wygrana orlików z Victorią Warszawa

We wtorkowe popołudnie młodzi piłkarze Polonii, którzy od września będą wzmagać się w grupie Orlik 2003, pojechali do Zaniemyśla na mecz sparingowy z drużyną Victoria Warszawa która obecnie przebywam tam na obozie. 

Mecz rozegrany został na boisku orlik przy głównym boisku Kłosa Zaniemyśl. Mimo że drużyna z Warszawy występowała w roczniku 2002 to Nasi chłopcy grali jak równy z równym. Przez pierwsze 10 min. mecz był bardzo wyrównany, lecz to Polonia zdobyła pierwszą bramkę, po zaskakującym strzale Naszego napastnika zza pola karnego, bramkarz źle obliczył lot piłki i myśląc że opuści ona boisko, piłka tuż przy słupku wpadła do bramki. Po tej bramce drużyna z Warszawy popełniała coraz więcej błędów, mimo tego stać ich było na bramkę kontaktową. A stało się to po jedynym w tym meczu błędzie Naszego bramkarza Sebastiana Łopatki, który po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego wbił ją sobie do własnej bramki. Od tego momentu piłka trafiała już częściej do bramki Victorii Warszawa, która miała problemy z zatrzymaniem Naszej całej drużyny, ponieważ bramki w tym meczu zdobywali zarówno obrońcy, pomocnicy jak i napastnicy Polonii Środa.

Po ostatnim gwizdku sędziego, wynik spotkania był 9:4 dla Polonii Środa. Zawodnicy ze Środy pokazali w tym meczu wiele akcji, które mogły podobać się kibicom którzy w małym gronie przybyli na to spotkanie. Cieszy fakt że z miesiąca na miesiąc, gra chłopców z rocznika 2003 jest coraz lepsza. Akcje rozpoczynane przez bramkarza i kończące na napastnikach są przemyślane i coraz dokładniejsze. Oby wszystko szło w tym dobrym kierunku.

Polonia wystąpiła w składzie: Sebastian Łopatka, Jasiu Kasprzyk, Witek Moroz, Kuba Kusik, Marcel Dubiński, Kacper Frach, Marek Dolata, Stasiu Kornaszewski, Michał Kościelniak, Marcel Scholz, Olek Kluczyński, Adam Rozwora, Kacper Cyka,

Najnowsze aktualności

  • 25.02.2025

    Marzec z Polonią Środa

    Znamy już dokładny harmonogram domowych spotkań ligowych piłkarzy Polonii Środa Wielkopolska na marzec 2025.

  • 25.02.2025

    Wraca ligowa rzeczywistość

    Po zimowej przerwie wracają do gry trzecioligowi piłkarze. W najbliższy weekend odbędzie się 19 kolejka w której piłkarze Polonii Środa zmierzą się w Czarnkowie z tamtejszym zespołem Noteci. Oba zespoły mają za sobą już po jednym spotkaniu o stawkę w tym roku. Był to mecz 1/16 finału Wielkopolskiego Pucharu Polski. Oba pewnie awansowały do kolejnej rundy tych rozgrywek potwierdzająć swoją dobrą formę na początku rundy wiosennej. Noteć Czarnków pokonała Victorię Września 5:1, a Polonia Środa Polonię Chodzież 7:0.

  • 24.02.2025

    Kolejny wygrany sparing

    Drugi zespół Polonii Środa w kolejnym meczu towarzyskim tej zimy mierzył się z Lubońskim KS. Mecz został rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Puszczykowie.

  • 23.02.2025

    Polonia gromi i gra dalej

    W ostatni weekend lutego piłkarze Polonii Środa rozegrali pierwsze w 2025 roku spotkanie o stawkę. Ich rywalem była czwarto ligowa Polonia Chodzież a stawką spotkania był awans do 1/8 finału Wielkopolskiego Pucharu Polski.

  • 21.02.2025

    Transmisja z Piły

    Zapraszamy Was na transmisję z meczu 1/16 finału Wielkopolskiego Pucharu Polski w którym piłkarze Polonii Środa zmierzą się z Polonią Chodzież. Początek transmisji  w sobotę 22 lutego o godzinie 19:20.

  • 17.02.2025

    Polonistki Halowymi Mistrzyniami Wielkopolski U-16!

    Polonia Środa Wielkopolska zwycięzcą Halowych Mistrzostw Wielkopolski kobiet do lat 16! Podopieczne Elżbiety Nowicz oraz Weroniki Rychlewskiej w średzkiej hali Kobra Arena po znakomitej walce zdobyły złote medale, w finale pokonując 3:2 zespół Warty Poznań! Najlepszą bramkarką turnieju wybrana została nasza piłkarka - Julia Brzęcka.

  • 17.02.2025

    Konieczny nowym zawodnikiem Polonii Środa

    Z radością ogłaszamy, że Bartosz Konieczny, utalentowany 18-letni obrońca, dołącza do Polonii Środa Wielkopolska na zasadzie wypożyczenia do 30 czerwca 2025 roku! Bartek trafia do naszego klubu z Unii Swarzędz, do której wcześniej przeniósł się z GES Poznań.

  • 17.02.2025

    Wygrana na zakończenie

    W ostatnim meczu towarzyskim tegorocznego zimowego okresu przygotowawczego piłkarze Polonii Środa zmierzyli się z zespołem U-19 Lecha Poznań a spotkanie zostało rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Popowie.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.