17.02.2025
Konieczny nowym zawodnikiem Polonii ŚrodaZ radością ogłaszamy, że Bartosz Konieczny, utalentowany 18-letni obrońca, dołącza do Polonii Środa Wielkopolska na zasadzie wypożyczenia do 30 czerwca 2025 roku! Bartek trafia do naszego klubu z Unii Swarzędz, do której wcześniej przeniósł się z GES Poznań.
W sezonie 2023/2024 Bartosz wystąpił w 8 meczach Betclic 3 Ligi – Grupa II, z czego 5 razy wybiegł na boisko w pierwszym składzie. Spędził na boisku 434 minuty, pokazując solidną grę defensywną i wysokie zaangażowanie. W trakcie tych spotkań otrzymał 2 żółte kartki.
Sztab szkoleniowy dostrzegł w nim duży potencjał i wierzymy, że będzie mocnym punktem naszej linii obrony i wniesie do drużyny nową energię!
Witamy w Polonii, Bartek!
Życzymy samych sukcesów w naszych barwach!
Najnowsze aktualności
-
12.11.2025
Zwycięstwo w Hary Cup w Łodzi (2016)
Polonia 2016 weekend spędziła w Łodzi, gdzie wzięła udział w turnieju Hary Cup! Nasz zespół w grupie A zajął drugie miejsce, przegrywając jedynie z UKS Iwiczna, dzięki czemu awansował do grupy walczącej o triumf w turnieju. W walce o złoto Polonia wygrała z FA Łódź-Zachód i Lublinianką, a także zremisowała z UKS Iwiczna, dzięki czemu okazała się najlepszym zespołem turnieju! Dwóch zawodników otrzymało nagrody indywidualne - najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Tobiasza Wesołowskiego, a najlepszym strzelcem był Mieszko Szał.
-
12.11.2025
Poloniści z brązem na SBG Cup (2013)
Polonia 2013 w weekend rywalizowała w turnieju SBG Jarocin Cup i wywalczyła w nim trzecie miejsce. Nasz zespół rywalizację w grupie A zakończył na trzecim miejscu i awansował do fazy finałowej. W ćwierćfinale Poloniści sprawili niespodziankę, wygrywając 2:1 z Zawiszą Bydgoszcz, zaś w półfinale lepszy okazał się UKS APR Lampart Jarocin. W meczu o 3. miejsce Polonia nie dała szans Salosowi Szczecin i wygrała 4:0. Do najlepszej piątki turnieju wybrany został zawodnik Polonii - Jakub Kanoniczak.
-
12.11.2025
Przełamać się w Nowych Skalmierzycach
W niedzielę piłkarze Polonii Środa rozegrają swoje kolejne spotkanie ligowe. Tym razem nasz zespół zmierzy się z innym Wielkopolskim trzecioligowcem – Pogonią Nowe Skalmierzyce, a mecz odbędzie się na boisku rywali. Spotkania obu ekip zawsze obfitują w sporą ilość emocji i bramek.
-
12.11.2025
Akademia: Raport ligowy (11/12.11.2025)
Komplet wyników meczów ligowych drużyn akademii w dniach 11/12 listopada 2025.
-
12.11.2025
Futsal: Polonia U-13 awansowała do II fazy (2013)
Polonia 2013 we wtorek 11 listopada była gospodarzem turnieju I fazy eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-13 w futsalu. Nasz zespół wygrał rywalizację odnosząc trzy zwycięstwa i raz przegrywając. Awans do drugiej fazy eliminacji uzyskały także Śląsk Wrocław i Iskra Kochlice. II faza eliminacji została zaplanowana na 29/30 listopada.
-
10.11.2025
Akademia: Zapowiedź (11/12.11.2025)
Kalendarz meczów ligowych drużyn akademii w dniach 11/12 listopada 2025.
-
09.11.2025
Akademia: Raport ligowy (8/9.11.2025)
Komplet wyników meczów ligowych drużyn akademii w dniach 8/9 listopada 2025.
-
08.11.2025
Udane zakończenie jesieni
W ostatniej ligowej kolejce rundy jesiennej sezonu 2025/26 piłkarki Polonii Środa podejmowały na własnym boisku Sportową Czwórkę Radom.
























































