OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

12.12.2011

V miejsce tramkarzy w Żerkowie

Zespół trampkarzy KS Polonia Środa Wlkp., w minioną sobotę 10.12.2011r. uczestniczył w II Mikołajkowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej Żerków 2011. W swojej grupie eliminacyjnej trafiliśmy na zespoły: KS Witaszyce, Grom Golina I i Polonia Żerków II. Pierwszy mecz w turnieju wygraliśmy 2 : 0 po bramkach Jędrzeja Kujawy i Jakuba Malusiaka z zespołem z Witaszyc. W drugim meczu nasz zespół dostosował się do siłowej gry przeciwników, którym był zespół Polonii Żerków II i zszedł z boiska pokonany w stosunku 2 : 0. Trzeci mecz to powtórka drugiego meczu w którym Polonia spotkała się z drużyną Gromu Golina I, i mimo kilku 100% okazji do zdobycia bramek poza bramką Jędrzeja Kujawy z karnego, nie potrafiliśmy skutecznie kończyć swoich akcji. Mecz zakończył się naszą porażką 2 : 1. Po zajęciu trzeciego miejsca w grupie pozostał nam do rozegrania mecz o V miejsce w turnieju, gdzie przeciwnikiem był zespół Gromu Golina II. W tym meczu nasi chłopcy zagrali już na normalnym poziomie, i odnieśli zwycięstwo w stosunku 3 : 1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Mikołaj Janicki, Szymon Chudy i Piotr Skrobosiński. W meczu o pierwsze miejsce w turnieju zagrały drużyny Polonii I Żerków i Gromu Koźmin. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu z Koźmina 3 : 2.

Skład naszego zespołu: Szymon Chudy, Bartosz Wolski, Rafał Kościelniak, Jędrzej Kujawa, Maciej Jóźwiak, Dawid Machajewski, Wojciech Leporowski, Piotr Skrobosiński, Marcin Typański, Mikołaj Janicki i Jakub Malusiak.

 

Najnowsze aktualności

  • 19.09.2022

    Lech Poznań zwycięzcą Stadion Średzki Cup (2013)

    Lech Poznań wygrał turniej Stadion Średzki Cup 2022 dla rocznika 2013 , który rozgrywano na płycie głównej oraz Nowym Stadionie Średzkim! W finale Lech pokonał aż 4:0 Arkę Gdynia! Trzecie miejsce wywalczył Lech Poznań 2014, pokonując w meczu o trzecie miejsce Arkę II Gdynia. Na piątym miejscu zmagania zakończyła Polonia Środa Wielkopolska. W turnieju udział wzięło dziesięć zespołów.

  • 19.09.2022

    Porażka rezerw w Kole

    Kolejne spotkanie ligowe piłkarze rezerw Polonii Środa rozgrywali w sobotę 17 września a och rywalem był lider ligowej tabeli Olimpia Koło.

  • 19.09.2022

    Polonia triumfatorem Stadion Średzki Cup (2012)

    Zespół Polonii Środa Wielkopolska został triumfatorem pierwszego turnieju z cyklu Stadion Średzki Cup 2022 dla rocznika 2012 rozgrywanego na płycie głównej oraz Nowym Stadionie Średzkim! Gospodarze turnieju w wielkim finale pokonali 3:0 FC Wrocław Academy! Trzecie miejsce wywalczyła Akademia Piłkarska Reissa Poznań po pokonaniu w decydującym meczu Pogoń Nowe Skalmierzyce. W zmaganiach wzięło udział dwanaście zespołów z całej Polski.

  • 19.09.2022

    Akademia: Wyniki meczów (17-18 września)

    Kolejny udany weekend mają za sobą przedstawiciele piłki jedenastoosobowej. Juniorzy młodsi wyrwali punkt w Jarocinie dzięki bramce zdobytej w doliczonym czasie gry, trampkarze starsi pokonali 6:2 Kanię Gostyń, zaś trampkarze młodsi wygrali 3:1 z Victorią Września oraz 3:0 z Piastem Kobylnica. Młodzicy starsi wygrali trzy z czterech meczów, a młodzicy młodsi ponieśli dwie porażki.

  • 16.09.2022

    Bałtyk odpłynął bez punktów

    W piątek 16 września piłkarze Polonii Środa rozegrali kolejne spotkanie ligowe. Tym razem ich rywalem był zajmujący dolne rejony ligowej tabeli Bałtyk Gdynia. Średzcy kibice mieli więc spore nadzieje na to że ich ulubieńcy zainkasuję tym razem komplet punktów.

  • 15.09.2022

    Inauguracyjna porażka juniorek (2008)

    W meczu 1. kolejki ligi juniorek Polonia Środa Wielkopolska przegrała na swoim stadionie 0:8 (0:5) z Wartą Poznań.

  • 15.09.2022

    Polonia gra dalej

    Piłkarze drugiego zespołu Polonii Środa pokonali kolejną przeszkodę w walce o okręgowy Puchar Polski i awansowali do kolejnej rundy tych rozgrywek. Tym razem nasz zespół pokonał w Brodnicy KSGB Manieczki 5:1.

  • 14.09.2022

    Wysokie porażki młodzików (2011)

    Nie był to udany weekend dla młodzików młodszych, którzy ponieśl dwie wysokie porażki. W lidze wojewódzkiej zespół uległ 0:8 SMS APR Ślesin a w I lidze okręgowej Poloniści przegrali takim samym wynikiem z MKS Trzemeszno.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.