OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

12.03.2019

Udany cykl Polonia Karcher Center Kt-24 Cup

Z dniem 10 marca dobiegła końca kolejna edycja turniejów halowych POLONIA CUP .  Była to już 5 edycja turniejów organizowanych przez KS Polonia Środa Wielkopolska. W tym roku sponsorem tytularnym turnieju została firma Karcher Center KT-24 a organizacja turniejów została także wsparta przez Burmistrza Miasta Środa Wielkopolska Piotra Mielocha.  Co roku turnieje organizowane przez Średzką Polonię zyskują coraz większą rzesze fanów przez co rok w rok zwiększa się liczba uczestników. Jesteśmy przekonani, że POLONIA KARCHER CENTER CUP 2019 to największy cykl turniejów halowych  w województwie wielkopolskim a być może także jeden z największych w Polsce.

 W tym roku cykl trwał ponad miesiąc i liczył aż rekordowe 16 turniejów dla roczników od 2005 do 2013. W większości roczników organizowane były dwa turnieje uzależnione od poziomu zaawansowania, tak aby turnieje były emocjonujące i wyrównane. Turnieje były rozgrywane na dwóch nowoczesnych halach sportowych Szkoły Podstawowej numer 3 oraz Liceum Ogólnokształcącego. Każdy z zawodników otrzymywał pamiątkowy medal, drużyna puchar oraz ciepły posiłek. Podczas każdego turnieju przyznawane były także nagrody indywidualne , dla najlepszego strzelca, bramkarza czy zawodnika.

W sumie w turniejach zagrało ponad 120 zespołów czyli blisko 1200 zawodników z 4 województw: opolskiego,  zachodniopomorskiego, dolnośląskiego i oczywiście z wielkopolskiego. Środę Wielkopolską odwiedziły takie zespoły jak Lech Poznań, FASE Szczecin, Śląsk Wrocław, Chrobry Głogów, AP Namysłów, Warta Śrem, UKS Śrem, UKS Talent Poznań, MKS Przemysław Poznań, Canarinhos Skórzewo, KA 4 ResPect Krobia, Warta Pyzdry, Korona Zakrzewo, Lotnik Poznań, Lechia Kostrzyn, Szkoła Futbolu Luboń, LPFA Swarzędz, Piast Łubowo, AP Reissa, Koziołek Poznań , Kotwica Kórnik, Antonio Jarocin, Jarota Jarocin, Victoria Września, SP Waldemara Przysiuda Września, Szkółka FOX Września i wiele , wiele innych.

 Nasze zespoły dzielnie reprezentowały klub oraz miasto. Od trenerów i rodziców zespołów przyjezdnych słychać było same pozytywne opinie na temat organizacji turniejów. Ogromna rolę w sprawnym przeprowadzeniu turniejów odegrali rodzice naszych piłkarzy i piłkarek, którzy podczas każdego turnieju organizowali słodkie przekąski dla uczestników turniejów POLONIA CUP a także pomagali w sprawach organizacyjnych . Większość klubów i trenerów już zapowiedziała że chętnie wróci w przyszłym roku do Środy Wielkopolskiej.

W imieniu uczestników turniejów oraz ich rodziców kierujemy słowo „Dziękujemy”  dla  Burmistrza Środy Wielkopolskiej  Piotra Mielocha oraz dla Pana Zbigniewa Gumieniaka, właściciela firmy KARCHER CENTER KT-24 za pomoc finansową w organizacji turniejów .

Do zobaczenia za rok, podczas turniejów POLONIA CUP 2020 !!!

Najnowsze aktualności

  • 01.12.2022

    Baraż o CLJ U-15: Zwycięstwo z Arką w pierwszym meczu! (2008)

    W pierwszym meczu barażowym o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-15 Polonia Środa Wielkopolska pokonała 4:2 (1:1) zespół Arki Gdynia! Poloniści już w 1. minucie objęli prowadzenie, ale goście dość szybko wyrównali, a tuż po przerwie wyszli na prowadzenie. Średzki zespół zdołał jednak strzelić jeszcze trzy bramki i z dwubramkową zaliczką uda się w niedzielę do Gdyni na mecz rewanżowy!

  • 30.11.2022

    Plan zimowych sparingów drugiego zespołu Polonii

    Poznaliśmy plan zimowych meczów towarzyskich zespołu rezerw Polonii Środa. W sumie nasz drugi zespół w zimowych okresie przygotowawczym rozegra sześć gier kontrolnych a rywalami podopiecznych Waldemara Grześkowiaka będą między innymi gracze Astry Krotoszyn, Ravii Rawicz czy Warty Śrem.

  • 30.11.2022

    Plan zimowych sparingów Polonii Środa

    Piłkarze Polonii Środa od piątku 9 grudnia będą przebywać na zasłużonych urlopach ale nie oznacza to że sztab szkoleniowy naszego zespołu nie myśli już o rundzie wiosennej obecnego sezonu.

  • 29.11.2022

    Z Arką Gdynia o CLJ U-15 (2008)

    Już jutro o godzinie 13:00 na płycie głównej Stadionu Średzkiego trampkarze starsi Polonii Środa Wielkopolska podejmą kolejną próbę wywalczenia awansu do Centralnej Ligi Juniorów U-15. Latem nasz zespół musiał uznać wyższość Jaguara Gdańsk, a tym razem rywalem Polonistów będzie Stowarzyszenie Inicjatywa Arka Gdynia.

  • 29.11.2022

    Runda jesienna za zespołem kobiet

    Jakiś czas temu piłkarki Polonii Środa Wielkopolska zakończyły zmagania ligowe w rundzie jesiennej. Po dziesięciu kolejkach obecnego sezonu podopieczne Marka Gierałki i Marty Woźniak zajmują szóste miejsce w ligowej tabeli i mają w swoim dorobku 13 punktów.

  • 29.11.2022

    Trójmecz żaków starszych (2014)

    W sobotę 26 listopada podopieczni trenerów Radosława Piotrowskiego i Macieja Sikorskiego rozegrali trójmecz z zespołami Warty Śrem oraz AP Reissa Gostyń.

  • 29.11.2022

    Sparing orlików z APR Poznań (2013)

    W ramach gry kontrolnej nasi orlicy młodsi rozegrali mecz sparingowy z piłkarzami reprezentującymi zespół Akademii Piłkarskiej Reissa Poznań - rocznik 2014.

  • 29.11.2022

    Gry kontrolne orlików (2012)

    W soboty 19 i 26 listopada drugi zespół orlików starszych Polonii gościł na swoich boiskach zespoły Lidera Swarzędz i Zjednoczonych Września. Zespoły rozegrały mecze sparingowe, w których mogli pokazać się wszyscy dostępni zawodnicy. Oba spotkania były bardzo intensywne i bogate w piękne bramki.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.