OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

21.06.2021

Turniej w Czerwonaku (2014)

W niedzielę (20.06.2021r.) drużyna rocznika 2014 udała się do Czerwonaka, aby rozegrać turniej skrzatów organizowany przez WZPN. Oprócz zespołu Polonii do rozgrywek przystąpiły także zespoły: TPS Winogrady, Piast Kobylnica oraz Junior Koziegłowy. Zawodnicy rywalizowali na dwóch boiskach ustawionych w poprzek „orlika”.  Mecze trwały 8 minut, a drużyny grały systemem każdy z każdym.

Turniej był podsumowaniem tygodnia, w którym na zajęciach przeważały formy dryblingu z zakończeniem. Trenerzy podczas turnieju zachęcali zawodników do odważnej gry 1x1, jednocześnie zwracali chłopcom uwagę na to, aby starali się prowadzić piłkę nogą dalszą od przeciwnika. Od samego początku Poloniści ochoczo podejmowali próby dryblingu, dzięki czemu stwarzali sobie sporo sytuacji do zdobycia gola.

Podsumowując, niedzielny zmagania były kolejnym cennym doświadczeniem dla skrzatów starszych. Chłopcy bardzo dobrze wykorzystywali w grze elementy, które poznawali i trenowali na poprzedzających turniej jednostkach treningowych.

Polonię reprezentowali: Szymon Różewicz, Adam Małolepszy, Wiktor Pokładecki, Igor Kasprzak, Gustaw Plewiński oraz Wojciech Bartczak.

Najnowsze aktualności

  • 08.08.2022

    Dwa zwycięstwa rezerw

    W sobotę 6 sierpnia drugi zespół Polonii Środa przygotowujący się do startu rozgrywek V ligi rozegrał dwa spotkania towarzyskie. Rywalami polonistów były zespoły Orlika Miłosław i Szturmu Junikowo.

  • 08.08.2022

    Dwie gry kontrolne trampkarzy (2009)

    Trampkarze młodsi Polonii Środa Wielkopolska rozegrali dwa mecze sparingowe w ubiegłym tygodniu. Najpierw na głównej płycie stadionu w Jarocinie przegrali 2:4 (0:0) z reprezentacją Akademii Piłkarskiej Reissa (rocznik 2010), a w piątek po bardzo dobrym meczu zremisowali 3:3 z Mieszkiem Gniezno, który w ubiegłym sezonie wywalczył awans do Ligi Wojewódzkiej.

  • 08.08.2022

    Trzy sparingi juniorów młodszych (2006)

    Juniorzy młodsi z rocznika 2006/2007 przygotowujący się do rozgrywek Ligi Wojewódzkiej rozegrali w ubiegłym tygodniu trzy mecze sparingowe. Podopieczni trenerów Łukasza Kaczałki i Adriana Błaszaka w czwartek przegrali 0:2 z Canarinhos Skórzewo, a w sobotę odnieśli dwa zwycięstwa z Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski (5:1) oraz GES Academy Poznań (2:0).

  • 08.08.2022

    Ostatni sprawdzian na plus

    W ostatnim meczu przed startem nowego sezonu I ligi kobiet piłkarki Polonii Środa wygrały z zespołem Lech Poznań UAM 3:2 (2:1) przełamując ich zwycięską passę.

  • 05.08.2022

    Nieudana inauguracja Polonii

    Na inaugurację sezonu 2022/23 piłkarze Polonii Środa udali się do Szczecina aby zmierzyć się z tamtejszym Świtem. Polonistów czekało trudne spotkanie bo Świt to rywal bardzo mocny, przez wielu typowany na jednego z kandydatów do awansu.

  • 03.08.2022

    Harmonogram gier akademii (6-7 sierpnia)

    Zespoły młodzieżowe naszej akademii rozpoczęły już treningi i szykują się do pierwszych gier sparingowych. Przedstawiamy pierwszy harmonogram gier weekendowych młodzieży KS Polonia.

  • 02.08.2022

    Kacper Rybarczyk z kontraktem

    Młody bramkarz trenujący w Akademii Piłkarskiej naszego klubu Kacper Rybarczyk związał się z Polonią Środa profesjonalnym kontraktem.

  • 02.08.2022

    Ligę rozpoczną w Szczecinie

    W najbliższy weekend wszystkie trzy zespoły seniorskie Polonii Środa rozegrają swoje spotkania. Dla zespołów rezerw i kobiet będą to jeszcze mecze towarzyskie. Z koeli pierwszy zespół występujący w III lidze grupa 2 rozpocznie już zmagania ligowe i powalczy o pierwsze punkty.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.