OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

08.08.2012

Razem kibicujemy Polonii Środa

W tym sezonie chcemy pokazać naszym piłkarzom, że także kibice potrafią się zjednoczyć i wspólnie im kibicować. To właśnie dla naszych obecnych i przyszłych kibiców przygotowaliśmy ofertę specjalną obejmującą zakup karnetów na rundę jesienną sezonu 2012/2013.

Koszt karnetu na runde jesienną 2012/2013  wynosi 40 złotych. Za taką cenę obejrzymy aż 8 meczów, więc łatwo policzyć iż przy zakupie karnetu koszt jednego meczu to tylko 5 złotych.

Co bardzo ważne posiadacz karnetu ma swoje stałe, numerowane  miejsce na stadionie a takze nie bedzie tracił czasu na zakup biletu i wejdzie na stadion szybko,  bez oczekiwania w kolejce .

Za karnet mozna też zapłacic mniej jesli zbierzemy w rodzinie, wśród znajomych  czy w swoim zakładzie pracy większa ilość chetnych na zakup karnetu.

Ofertę kierujemy do osób, które razem pracują, spędzają wolny czas, przyjaźnią się i integrują. „Razem kibicujemy Polonii Środa” to zaproszenie pracowników firm na mecze III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej rozgrywane w Środzie Wlkp. Wystarczy zebrać grupę co najmniej 11 osób - a wtedy karnety będzie można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Im większa grupa kibiców, tym większy rabat. Pracownicy mogą sami stworzyć grupę kibiców i sfinansować sobie zakup karnetów w niższych cenach lub mogą im firmy w tym pomóc organizacyjnie lub finansowo.

W zależności od zamawianej ilości proponujemy:

powyżej 10 karnetów – 10% powyżej 20 karnetów – 15% powyżej 30 karnetów – 20% powyżej 50 karnetów – 25%

Oferta nie dotyczy tylko pracowników, ale również ich rodzin, znajomych oraz przyjaciół.

Od 6 do 15 sierpnia czekamy na reprezentantów grup kibiców. Reprezentanci powinni zabrać ze sobą dowody osobiste wszystkich członków GRUPY WSPÓLNEGO KIBICOWANIA oraz imienną listę.

Szczególny promocji uzyskać można pod numerem telefonu 601-808-893.

Najnowsze aktualności

  • 19.09.2022

    Lech Poznań zwycięzcą Stadion Średzki Cup (2013)

    Lech Poznań wygrał turniej Stadion Średzki Cup 2022 dla rocznika 2013 , który rozgrywano na płycie głównej oraz Nowym Stadionie Średzkim! W finale Lech pokonał aż 4:0 Arkę Gdynia! Trzecie miejsce wywalczył Lech Poznań 2014, pokonując w meczu o trzecie miejsce Arkę II Gdynia. Na piątym miejscu zmagania zakończyła Polonia Środa Wielkopolska. W turnieju udział wzięło dziesięć zespołów.

  • 19.09.2022

    Porażka rezerw w Kole

    Kolejne spotkanie ligowe piłkarze rezerw Polonii Środa rozgrywali w sobotę 17 września a och rywalem był lider ligowej tabeli Olimpia Koło.

  • 19.09.2022

    Polonia triumfatorem Stadion Średzki Cup (2012)

    Zespół Polonii Środa Wielkopolska został triumfatorem pierwszego turnieju z cyklu Stadion Średzki Cup 2022 dla rocznika 2012 rozgrywanego na płycie głównej oraz Nowym Stadionie Średzkim! Gospodarze turnieju w wielkim finale pokonali 3:0 FC Wrocław Academy! Trzecie miejsce wywalczyła Akademia Piłkarska Reissa Poznań po pokonaniu w decydującym meczu Pogoń Nowe Skalmierzyce. W zmaganiach wzięło udział dwanaście zespołów z całej Polski.

  • 19.09.2022

    Akademia: Wyniki meczów (17-18 września)

    Kolejny udany weekend mają za sobą przedstawiciele piłki jedenastoosobowej. Juniorzy młodsi wyrwali punkt w Jarocinie dzięki bramce zdobytej w doliczonym czasie gry, trampkarze starsi pokonali 6:2 Kanię Gostyń, zaś trampkarze młodsi wygrali 3:1 z Victorią Września oraz 3:0 z Piastem Kobylnica. Młodzicy starsi wygrali trzy z czterech meczów, a młodzicy młodsi ponieśli dwie porażki.

  • 16.09.2022

    Bałtyk odpłynął bez punktów

    W piątek 16 września piłkarze Polonii Środa rozegrali kolejne spotkanie ligowe. Tym razem ich rywalem był zajmujący dolne rejony ligowej tabeli Bałtyk Gdynia. Średzcy kibice mieli więc spore nadzieje na to że ich ulubieńcy zainkasuję tym razem komplet punktów.

  • 15.09.2022

    Inauguracyjna porażka juniorek (2008)

    W meczu 1. kolejki ligi juniorek Polonia Środa Wielkopolska przegrała na swoim stadionie 0:8 (0:5) z Wartą Poznań.

  • 15.09.2022

    Polonia gra dalej

    Piłkarze drugiego zespołu Polonii Środa pokonali kolejną przeszkodę w walce o okręgowy Puchar Polski i awansowali do kolejnej rundy tych rozgrywek. Tym razem nasz zespół pokonał w Brodnicy KSGB Manieczki 5:1.

  • 14.09.2022

    Wysokie porażki młodzików (2011)

    Nie był to udany weekend dla młodzików młodszych, którzy ponieśl dwie wysokie porażki. W lidze wojewódzkiej zespół uległ 0:8 SMS APR Ślesin a w I lidze okręgowej Poloniści przegrali takim samym wynikiem z MKS Trzemeszno.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.