08.08.2012
Razem kibicujemy Polonii ŚrodaW tym sezonie chcemy pokazać naszym piłkarzom, że także kibice potrafią się zjednoczyć i wspólnie im kibicować. To właśnie dla naszych obecnych i przyszłych kibiców przygotowaliśmy ofertę specjalną obejmującą zakup karnetów na rundę jesienną sezonu 2012/2013.
Koszt karnetu na runde jesienną 2012/2013 wynosi 40 złotych. Za taką cenę obejrzymy aż 8 meczów, więc łatwo policzyć iż przy zakupie karnetu koszt jednego meczu to tylko 5 złotych.
Co bardzo ważne posiadacz karnetu ma swoje stałe, numerowane miejsce na stadionie a takze nie bedzie tracił czasu na zakup biletu i wejdzie na stadion szybko, bez oczekiwania w kolejce .
Za karnet mozna też zapłacic mniej jesli zbierzemy w rodzinie, wśród znajomych czy w swoim zakładzie pracy większa ilość chetnych na zakup karnetu.
Ofertę kierujemy do osób, które razem pracują, spędzają wolny czas, przyjaźnią się i integrują. „Razem kibicujemy Polonii Środa” to zaproszenie pracowników firm na mecze III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej rozgrywane w Środzie Wlkp. Wystarczy zebrać grupę co najmniej 11 osób - a wtedy karnety będzie można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Im większa grupa kibiców, tym większy rabat. Pracownicy mogą sami stworzyć grupę kibiców i sfinansować sobie zakup karnetów w niższych cenach lub mogą im firmy w tym pomóc organizacyjnie lub finansowo.
W zależności od zamawianej ilości proponujemy:
powyżej 10 karnetów – 10% powyżej 20 karnetów – 15% powyżej 30 karnetów – 20% powyżej 50 karnetów – 25%Oferta nie dotyczy tylko pracowników, ale również ich rodzin, znajomych oraz przyjaciół.
Od 6 do 15 sierpnia czekamy na reprezentantów grup kibiców. Reprezentanci powinni zabrać ze sobą dowody osobiste wszystkich członków GRUPY WSPÓLNEGO KIBICOWANIA oraz imienną listę.
Szczególny promocji uzyskać można pod numerem telefonu 601-808-893.

Najnowsze aktualności
-
29.11.2022
Towarzyskie granie młodzików (2010/2011)
W sobotę zespoły młodzików zmierzyły się w wewnętrznym pojedynku. Rocznik 2010 II okazał się o jedno trafienie lepszy od rocznika 2011.
-
28.11.2022
Warta Poznań wygrała Stadion Średzki Cup (2015)
W niedzielę odbył się drugi turniej halowy z cyklu Stadion Średzki Cup 2022, tym razem rywalizowali zawodnicy z rocznika 2015. Zwycięzcą została Warta Poznań, która w finale pokonała Wartę Gorzów Wielkopolski 5:2. W meczu o trzecie miejsce Polonia Środa Wielkopolska pokonała Wartę II Poznań.
Najlepszą zawodniczką turnieju została Lena Wawroska (Polonia), najwięcej bramek zdobył Leon Gapiński (Warta Poznań), zaś najlepszym bramkarzem wybrano Aleksandra Mroza (Warta Gorzów).
-
28.11.2022
Polonia zwycięzcą Stadion Średzki Cup! (2013)
Pierwszy turniej halowy z cyklu Stadion Średzki Cup 2022 dla rocznika 2013 padł łupem gospodarzy - Polonii Środa Wielkopolska! Nasi orlicy młodsi nie przegrali żadnego meczu w trakcie turnieju i stracili tylko jedną bramkę w wygranym 2:1 finale z Wartą Poznań. W meczu o trzecie miejsce Lech Poznań wygrał w drugim zespołem Polonii.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Szymon Plewiński (Polonia), najwięcej bramek zdobył Paweł Szumski (Polonia), zaś najlepszym bramkarzem wybrano Macieja Roszyka (Lech).
-
28.11.2022
Runda na czwórkę z plusem
Za nami siedemnaście kolejek rundy jesiennej sezonu 2022/23 w III lidze grupa 2 w której to rywalizowali piłkarze Polonii Środa. Obecnie nasz zespół zajmuje tam świetną czwartą lokatę z niewielką stratą do liderującej Pogoni II Szczecin. Podsumujmy zatem dokonania piłkarzy średzkiej Polonii w tej rundzie.
-
28.11.2022
Akademia: Polonia zagra o CLJ U-15! (2008)
W rewanżowym spotkaniu barażu wojewódzkiego o awans do Centralnej Ligi Juniorów do lat 15 zespół Polonii Środa Wielkopolska wygrał 3:1 (1:0) z Sucharami Suchy Las. W pierwszym meczu padł remis 2:2, co oznacza, iż Poloniści wygrali dwumecz i uzyskali awans do barażu makroregionalnego. Dwa gole dla Polonii zdobył Mikołaj Kowalski, a jedną bramkę strzelił Alan Nowakowski.
Rywalem Polonii będzie SI Arka Gdynia, a pierwszy mecz zostanie rozegrany w środę 30 listopada o godzinie 13:30 na Stadionie Średzkim.
-
28.11.2022
Rezerwy zakończyły jesienne granie
Drugi zespół Polonii Środa Wielkopolska występujący w tym sezonie w V lidze grupa druga zakończył już rozgrywki jesienne obecnego sezonu. Po piętnastu kolejkach młodzi poloniści są na jedenastym miejscu i mają w swoim dorobku siedemnaście punktów na ten dorobek punktowy złożyły się cztery zwycięstwa, pięć remisów i sześć porażek. Dziś przyjrzymy się dokonaniom podopiecznych Marka Bugajskiego i Leszka Maźwy w minionej już rundzie.
-
25.11.2022
Piątkowa wygrana z Wartą
W piątek 25 listopada piłkarze Polonii Środa rozegrali kolejne spotkanie towarzyskie. Tym razem rywalem naszego zespołu był inny trzecioligowiec – Warta Sieradz.
-
25.11.2022
Kontrolnie z Wartą Sieradz
W piątek 25 listopada piłkarze Polonii Środa rozegrają towarzyskie spotkanie w którym ich rywalem będzie Warta Sieradz. Piątkowy rywal średzkiego zespołu zajmuje piętnaste miejsce w tabeli w trzeciej lidze grupa pierwsza. Piłkarze Warty w rundzie jesiennej zgromadzili 13 punktów. Na ten dorobek złożyły się dwa zwycięstwa, siedem remisów i osiem porażek. Bilans bramkowy Warty to 15-29, a najlepszym strzelcem zespołu jest Wiktor Płaneta który zdobył 4 bramki.























































