16.10.2017
Podział punktów z Lotnikiem (2006)W sobotę 14 października odbył się kolejny mecz drugiego zespołu Polonii Środa z rocznika 2006. Tym razem poloniści mierzyli się z Lotnikiem Poznań.
Mecz od pierwszej minuty był bardzo wyrównany i dość ostry. Mimo iż poloniści prowadzili już 3:1 ostatecznie remisujemy 3:3. Należy szanować jeden punkt choć była okazja to zgarnięcia całej puli. Brawo dla wszystkich zawodników za walkę do samego końca.
Bramki strzelili: Jeremi Zaganiaczyk, Kamil Mielcarek oraz padła bramka samobójcza.
Polonia zagrała w składzie: B. Muczke, J. Wichłacz, M. Pieszke, Ł. Lisiewicz, G. Graf, T. Skrobich, J. Zaganiaczyk, W. Łażewski, K. Mielcarek, D. Tumidaj, M. Pankowski.
Najnowsze aktualności
-
26.08.2009
Remis juniorów starszych
W środowe popołudnie 26 sierpnia zespół juniorów starszych rozegrał kolejny ligowy mecz. Przeciwnikiem Polonistów był zespół Olimpii Koło. Spotkanie zakończyło się remisem 3:3, mimo iż Polonia do przerwy prowadziła 2:1. Tym samym nasz zespół zdobył pierwszy punkt w tegorocznych rozgrywkach Wielkopolskiej Ligi Juniorów Starszych.
-
25.08.2009
Juniorzy z wiarą w pierwsze zwycięstwo
Najbliższa środa zapowiada się bardzo ciekawie. Swoje mecze u siebie rozegrają bowiem drużyny juniorskie.
-
24.08.2009
Kibice do Margonina !!!
Naszych piłkarzy w sobotę czeka bardzo ważny mecz z liderem rozgrywek- Leśnikiem Margonin. Bardzo liczymy na wsparcie średzkich kibiców !!!
-
23.08.2009
Wysoka przegrana z Wartą
W sobotnie przedpołudnie 22 sierpnia zespół juniorów starszych rozegrał mecz ligowy w ramach 2 kolejki Wielkopolskiej Ligi. Nasi zawodnicy udali się na pojedynek do Warty Poznań. Jeden z głównych faworytów nie dał szans naszym graczom, którzy przegrali zdecydowanie 8:0.





















































