OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

24.08.2009

Kibice do Margonina !!!

Naszych piłkarzy w sobotę czeka bardzo ważny mecz z liderem rozgrywek- Leśnikiem Margonin. Bardzo liczymy na wsparcie średzkich kibiców !!!

Za niespełna tydzień w Margoninie może się roztrzygnąć, która z drużyn będzie samodzielnym liderem rozgrywek IV ligi. Mamy nadzieje, że na tak istotnym spotkaniu nie zabraknie naszych najlepszych kibiców. Wyjazd odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 14.30- zbiórka 15 min. wcześniej. Poniżej prezentujemy krótkie oświadczenie Klubu Kibica KS Polonia Środa odnośnie wyjazdów na mecze drużyny seniorów w rundzie jesiennej:

 

Szanowni Kibice !!!

Wszyscy ogromnie cieszymy się z awansu naszej Polonii do IV ligi. Stawia to jednak przed nami nowe wyzwania. Dotyczy to nie tylko władz klubu, ale również organizatora wyjazdów kibiców na mecze poza Środą.

Większe odległości na stadiony naszych rywali, to większe koszty transportu. Mając na względzie rozsądne ich skalkulowanie, jak i zagwarantowanie Wam odpowiedniego komfortu jazdy (ilość miejsc w autokarze), musimy już wcześniej posiadać informacje na temat orientacyjnej liczby uczestników. Dlatego też, na każdym meczu w Środzie, prowadzić będziemy zapisy chętnych na autokar na na najbliższy mecz wyjazdowy. Zgłoszeniem będzie dokonanie przedpłaty w wysokości, ustalonej przez organizatora wyjazdu. Całkowita cena przejazdu podana zostanie tuż przed odjazdem autokaru, po ustaleniu ostatecznej ilości uczestników. Osoba, która skorzysta z opcji przedpłaty, otrzyma bilet, będący jej potwierdzeniem, oraz nabędzie prawo pierwszeństwa zajmowania miejsc w autokarze. Bilet ten należy okazać przed wejściem do autokaru. Jednocześnie informujemy, że w razie rezygnacji z wyjazdu, nie zwracamy kwoty przedpłaty. Zachwiałoby to bowiem jego organizacją oraz zdecydowanie zwiększyłoby koszty podróży pozostałych uczestników.

Zainteresowanych, prosimy o kontakt z Klubem Kibica, w przerwie meczu u siebie, poprzedzającego konkretny mecz wyjazdowy.

Tak, jak to było do tej pory, do naszego autokaru zapraszamy również tych kibiców, którzy nie dokonali przedpłaty na przejazd. Nie dokonanie jej, wiąże się jednak z ryzykiem braku miejsca siedzącego (co przy dłuższych trasach ma spore znaczenie),  czy nawet nie wpuszczeniem do autokaru (w przypadku ilości chętnych, przekraczającej możliwości, wynajętego środka transportu). Ponadto, koszt podróży dla tych osób może być większy, aniżeli dla tych kibiców, którzy dokonali przedpłaty.

Uwaga!!! W celu zapewnienia sprawnej organizacji wyjazdu, wszystkich chętnych (zarówno tych z biletami, jak i tych bez biletu), prosimy o przybycie na miejsce zbiórki minimum 15 minut przed planowanym odjazdem autokaru.

Liczymy na zrozumienie podjętych przez nas działań.

ze sportowym pozdrowieniem. KLUB KIBICA KS POLONIA ŚRODA

 

Klub Polonia Środa uprzejmie również informuje, że osoby, które nie zarezerwowały w sobotę miejsc na wyjazd do Margonina mogą to uczynić w tygodniu, pod numerami telefonu: 694 412 523- Darek Białkowski, 694 412 523- Darek Fludra, 061 287 01 77- KS Polonia lub bezpośrednio w siedzibie klubu w godz. 10- 17.

Najnowsze aktualności

 • 17.06.2021

  Zwycięstwo z Victorią Ostrzeszów (2002/03)

  W środę 16.06.2021 o godz. 16.00 na boisku w Ostrzeszowie  drużyna juniora starszego rozegrała kolejne spotkanie o mistrzostwo Ligi Wojewódzkiej Juniora A1 z zespołem Victoria Ostrzeszów. Mecz zakończył się zwycięstwem Polonii 6-3. Bramki dla Polonii strzelili: Eryk Radziejewski- 2, Marcin Kaczmarek - 2,Igor Motyl - 1, Kacper Cyka - 1.

 • 15.06.2021

  Wygrana trampkarzy z Nielbą (2006)

  W sobotę 12 czerwca swój kolejny mecz ligowy rozegrali trampkarze starsi naszego klubu. Poloniści na własnym terenie podejmowali Nielbę Wągrowiec. Początek spotkania ułożył się po myśli naszego zespołu, który od pierwszego gwizdka arbitra konstruował swoje akcję zarówno w środkowej strefie boiska jak i w bocznych sektorach boiska. W 20 min Jakub Wawroski dał prowadzenie naszej drużynie i wydawać się mogło, że kolejne bramki będą tylko kwestią czasu. Niestety nasi zawodnicy pod bramką przeciwnika byli bardzo nieskuteczni, a w dodatku bramkarz gości w tym dniu kilka razy ratował zespół przed utratą bramki. Do przerwy zatem poloniści schodzili przy prowadzeniu 1-0.

 • 15.06.2021

  Steel Cup w Zakopanem (2012)

  W dniach 10-13 czerwca młodzi Poloniści z rocznika 2012 rywalizowali w międzynarodowym turnieju piłkarskim Steel Cup w Zakopanem.

 • 14.06.2021

  Szósty finał z rzędu

  Już w środę 16 czerwca piłkarze Polonii Środa zagrają w szóstym z rzędu finale Wielkopolskiego Pucharu Polski. Rywalem podopiecznych Krzysztofa Kapuścińskiego będzie inny trzecioligowiec Nielba Wągrowiec. Nasz zespół staje przed ogromną szansą wywalczenia po raz czwarty w swojej historii tego trofeum i tym samym uzyskania awansu do rozgrywek ogólnokrajowych w których można trafić nawet na zespoły z Ekstraklasy.

 • 14.06.2021

  Raz słońce raz deszcz (U13)

  W sobotę zespół dziewcząt U13 udał się do Konina by rywalizować w kolejnym turnieju wojewódzkim. Zmagania rozpoczęły się równo o godzinie 10.00 a naszymi rywalkami były zespoły KKPK Medyk Konin oraz AZS UAM Poznań. Mecze były rozgrywane w trudnych warunkach atmosferycznych i trwały 2x25 minut jedno spotkanie.

 • 14.06.2021

  Turniejowo w Nowym Folwarku (2014)

  W sobotę 12 czerwca zawodnicy z rocznika 2014 udali się do Nowego Folwarku, żeby rozegrać turniej w ramach Ligi Ekstra Fox. Oprócz zespołu Polonii do rozgrywek przystąpiły także trzy zespoły z Wrześni. Mecze trwały 17 minut, a drużyny grały systemem każdy z każdym.

 • 14.06.2021

  Wygrana z Lubońskim Luboń (2002/03)

  W sobotę 11.06.2021 o godz. 10.00. na boisku w Środzie Wlkp.  drużyna juniora starszego rozegrała kolejne spotkanie o mistrzostwo Ligi Wojewódzkiej Juniora A1 z zespołem Luboński Luboń. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-1. Bramki dla Polonii strzelili: Dawid Boniecki - 1, Mateusz Rosiak - 1.

 • 14.06.2021

  Udany turniej żaków (2013)

  W sobotnie popołudnie zespoły Polonii Środa rocznik 2013 były gospodarzem III Turnieju Żaków organizowanego przez Wielkopolski ZPN. W turnieju wzięły wszystkie kluby z naszej grupy, które łączni wystawiły 11 zespołów. Tradycyjnie nastąpił podział na dwie grupy. W Lidze Mistrzów nasi piłkarze rywalizowali z zespołami Warty Poznań I i II oraz Akademii Piłkarskiej Reissa Poznań I i II, a w Lidze Europy z Unią Swarzędz I i II, Błękitnymi Owińska i Koziołkiem Poznań. W LE zagrały dwa nasze zespoły. Mecze rozgrywały się na 4 boiskach na płycie główne Stadionu Średzkiego i trwały 12 minut w systemie każdy z każdym z rewanżami.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.