19.08.2015
Julia Mikołajczak powołana na turniej w BiałorusiZawodniczka Polonii Środa Julia Mikołajczak została powołana do reprezentacji Polski kobiet do lat 17 na międzynarodowy turniej UEFA WU 17 Preparatory Tournament który odbędzie się na Białorusi w dniach od 30 sierpnia do 8 września 2015 roku.
W ramach tego turnieju Polki rozegrają trzy spotkania: 2 września w Słucku z Białorusią, 4 września w Zhodzino z Niemcami i 7 września w Borysowie z Francją.
Na ten turniej oprócz naszej zawodniczki trener Nina Patalon powołała:
1. Katarzyna Włodarczyk (AZS AWF Warszawa)
2. Edyta Botor (AZS PWSZ Wałbrzych)
3. Jessica Pluta (AZS PWSZ Wałbrzych)
4. Klaudia Miłek (ZS PWSZ Wałbrzych)
5. Klaudia Słowińska (AWFiS Sztorm Gdańsk)
6. Marcjanna Zawadzka (AWFiS Sztorm Gdańsk)
7. Dominika Gąsieniec (Czwórka Radom)
8. Kasandra Parczewska (GKS Górnik Łęczna)
9. Roksana Ratajczyk (MKS Olimpia Szczecin)
10. Weronika Zawistowska (MUKS Praga Warszawa)
11. Wiktoria Marszewska (KKPK Medyk Konin)
12. Marta Fil (KKPK Medyk Konin)
13. Jagoda Sapor (KKPK Medyk Konin)
14. Aleksandra Stasiak (KKPK Medyk Konin)
15. Małgorzata Grec (KS AZS Wrocław)
16. Joanna Olszewska (KS AZS Wrocław)
17. Anita Turkiewicz (KS AZS Wrocław)
18. Julia Mikołajczak (KS Polonia Środa Wielkopolska)
19. Nicole Jessica Panas (Scottish United Edmonton)
20. Weronika Hossa (Unifreeze Górzno)
Najnowsze aktualności
-
13.02.2023
Sparingowo z Trzynastką (2011)
W sobotę drużyna młodzików młodszych udała się Poznania na grę kontrolną z Poznańską Trzynastką. Odczuwający trudy obozu zespół przegrał ze swoimi rówieśnikami 2:7. Bramki dla Polonistów strzelili Jan Marciniak oraz Stanisław Gorgolewski.
-
13.02.2023
Grad goli w meczach trampkarzy (2009)
W minionym tygodniu drużyna trampkarzy młodszych rozegrała dwa mecze sparingowe w ramach przygotowań do rundy wiosennej. W środę w bardzo okrojonym składzie nasz zespół udał się do Szamotuł na spotkanie z przebywającą na zgrupowaniu Wartą Poznań. Mimo niezłej gry przez 45 minut ostatecznie dysponujący znacznie szerszą kadrą Zieloni wygrali bardzo wysoko, strzelając w ciągu ostatnich 35 minut aż dziewięć goli. Jedyną bramkę dla Polonii strzelił Kamil Jankowiak.
W rozegranym w sobotę meczu z innym beniaminkiem Ligi Wojewódzkiej - Kanią Gostyń - Poloniści pokazali się już ze znacznie lepszej strony, pewnie wygrywając 9:2. Trzy gole i cztery asysty w tym spotkaniu zaliczył Kamil Jankowiak, a pozostałe bramki strzelali Stanisław Korzeniewski - dwie, Nikodem Odwrot, Kacper Kucharski, Amelia Guzenda oraz Mikołaj Rauhut.
Kolejnymi sparingpartnerami Polonii w nadchodzący weekend będą duński Viborg FF oraz PKS Racot.
-
13.02.2023
Pewna wygrana w Grodzisku
W sobotę 11 lutego o godzinie 11.00 w Grodzisku Wielkopolskim piłkarki Polonii Środa rozegrały swoją kolejną grę kontrolną. Rywalkami naszego zespołu były miejscowe dziewczyny z GSS. Polonistki przystąpiły do meczu bardzo zmotywowane i chciały wykonać dobrą pracę i przez pełne 90 minut pokazać kawałek dobrej piłki nożnej.
-
13.02.2023
Zwycięstwo z Wartą
W drugim sobotnim meczu towarzyskim piłkarze Polonii Środa mierzyli się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Szamotułach z czwartoligową Wartą Międzychód.
-
11.02.2023
Dobry sparing z Lechem
W sobotę od samego rana piłkarze Polonii Środa rozegrali kolejne spotkanie towarzyskie. Tym razem naszym rywalem był młodzieżowy zespół Lecha Poznań występujący na co dzień w Centralnej Lidze Juniorów.
-
10.02.2023
Porażka młodziczek z LFA Szczecin (2010)
W przedostatni dzień obozu młodziczki udały się do Szczecina na mecz z LFA Szczecin. Mimo nakładającego się zmęczenia dziewczyny starały się wykonywać założenia przedmeczowe. Ostatecznie przegrały jednak 0:5.
-
10.02.2023
Zbuduj z nami nową, piękną historię: współpraca z drużyną kobiet
W lutym światło dzienne ujrzała fatalna wiadomość. Stały partner Klubu, czyli Powiat Średzki radykalnie zmniejszył dotację dla Polonii Środa, co postawiło przyszłość drużyny kobiet pod olbrzymim znakiem zapytania.
-
09.02.2023
Wysokie zwycięstwo z Chemikiem (2008)
Przebywająca w Bydgoszczy drużyna Polonii 2008 rozegrała drugą grę kontrolną w ramach obozu przygotowawczego. Tym razem Poloniści wygrali aż 6:0 z Chemikiem Bydgoszcz, a bramki strzelali Szymon Zając, Paweł Sarna, Nikodem Bliskowski, Alan Nowakowski, Wiktor Motyl oraz Mikołaj Kowalski. W piątek drużyna zagra jeszcze z Tucholanką Tuchola.
























































