OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

10.02.2023

Zbuduj z nami nową, piękną historię: współpraca z drużyną kobiet

W lutym światło dzienne ujrzała fatalna wiadomość. Stały partner Klubu, czyli Powiat Średzki radykalnie zmniejszył dotację dla Polonii Środa, co postawiło przyszłość drużyny kobiet pod olbrzymim znakiem zapytania.

Grający w ORLEN I Lidze zespół pragnie dokończyć sezon i nie wycofywać się z rozgrywek. Budowana przez lata pozycja średzianek w kobiecej piłce nie może przepaść!

Zbuduj z nami piękną historię z happy endem – nawiąż próbną, czteromiesięczną współpracę, przekonaj się, że partnerstwo z KS Polonia Środa przyniesie wymierne korzyści marketingowe, biznesowe i CSR-owe. Wspieraj kobiety.

Co wyróżnia naszą propozycję?

- krótka umowa na okres 4 miesięcy (marzec - czerwiec 2023 r.) pozwala sprawdzić w praktyce ekwiwalenty reklamowe proponowane przez Klub oraz korzyści wizerunkowe

- wartość CSR-owa projektu: wsparcie kobiet w trudnej sytuacji, gdy z uwagi na niską dotację samorządową drużynie grozi wycofanie z rozgrywek jest doskonałą okazją do zaprezentowania wartości jaką niesie za sobą społeczna odpowiedzialność biznesu

- możliwość skorzystania ze świetnych zasięgów Klubu w serwisie Facebook: posiadamy największą stronę (poza stronami mediów) o zasięgu lokalnym: ponad 12,5 tys. obserwujących, miesięczne zasięgi na poziomie ok. 50 tys. odbiorców, ok. 37 tys. aktywności każdego miesiąca.

Kliknij, by poznać więcej szczegółów: https://polonia-sroda.pl/download/Oferta kobiet.pdf

Najnowsze aktualności

 • 23.04.2024

  Turnieje ligowe żaków (2015)

  W sobotę obie drużyny żaków starszych Polonii wzięły udział w turniejach ligowych rozgrywek bezwynikowych Wielkopolskiego ZPN. Grupa biała rywalizowała w Poznaniu przy ulicy Bułgarskiej, natomiast grupa czerwona rywalizowała w Kamionkach.

 • 23.04.2024

  Orlicy zagrali w Śremie (2013)

  W sobotę w Śremie kolejny turniej w ramach rozgrywek ligowych Wielkopolskiego ZPN rozegrali orlicy Polonii (rocznik 2013 II).

 • 22.04.2024

  Porażka z Przemysławem (Juniorki)

  Juniorki Polonii nie mogą zaliczyć minionego weekendu do udanych, ponieważ przegrały 1:7 (0:3) z Przemysławem Poznań w meczu III ligi okręgowej trampkarzy młodszych. To nie był dzień Polonistek, które dzielnie walczyły, ale wystarczyło to do strzelenia tylko jednej bramki autorstwa Alicji Bolewicz.

 • 22.04.2024

  Domowa porażka z Wartą (2013)

  W sobotę zespół Polonii 2013 w ramach I ligi okręgowej młodzików młodszych rywalizował z Wartą Poznań 2013. Poloniści już w pierwszej minucie objęli prowadzenie, ale później skuteczniejsi byli goście i ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Zielonych 8:3

 • 22.04.2024

  Zwycięstwo z UKS-em Śrem (2012)

  Druga drużyna rocznika 2012 rozegrała w sobotę 2. kolejkę II ligi okręgowej młodzików młodszych. Poloniści dobrze się spisali i przywieźli ze Śremu trzy punkty po zwycięstwie z miejscowym UKS-em.

 • 22.04.2024

  Zwycięstwo w Rychwale (2012)

  Zespół młodzików młodszych Polonii Środa Wielkopolska w sobotę rozegrał mecz 7. kolejki I ligi wojewódzkiej. Poloniści na wyjeździe wygrali ze Zjednoczonymi Rychwał 3:0 (0:0), a kluczowe okazało się pięć minut drugiej polowy, w ciągu których nasi zawodnicy strzelili trzy bramki. Polonia zajmuje drugie miejsce w tabeli ze stratą jednego punktu do Polonii 1912 Leszno.

 • 22.04.2024

  Pogoń pokonana (2011)

  Polonia 2011 kontynuuje serię zwycięstw w I lidze okręgowej młodzików starszych. Tym razem nasz zespół nie bez trudu wygrał 4:1 (1:0) z Pogonią Książ Wielkopolski. Do przerwy Polonia prowadziła 1:0, a po przerwie wyszła na dwubramkowe prowadzenie, jednak goście zdobyli jeszcze gola kontaktowego. Zwycięstwo zostało przypieczętowane dwoma golami w doliczonym czasie gry. Druga drużyna w meczu II ligi okręgowej przegrała 3:5 (2:3) z Talentem Poznań.

 • 22.04.2024

  Trzy punkty z Poznania

  Rezerwy Polonii Środa w kolejnym meczu V ligi zmierzyły się w Poznaniu na boisku ze sztuczną nawierzchnią z Akademią Piłkarską Reissa. Poloniści rozstrzygnęli to spotkanie na swoją korzyść wygrywając 1:0 (0:0) po bramce Emanuela Mikołajczyka.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
BRĄZOWY PARTNERZY
SPONSORZY KOBIET
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.