OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

03.09.2009

Czas na rehabilitacje

W najbliższą sobotę o godzinie 16.00, pierwszy zespół naszego klubu będzie miał możliwość zmazania nie najlepszego wizerunku jaki zostawił po ostatnim meczu w Margoninie.

Rywalem średzkiej drużyny będzie Warta Międzychód. Można powiedzieć, że zespół z byłego gorzowskiego w obecnym sezonie rozkręca się z meczu na mecz. Po pierwszych dwóch kolejkach Warta miała na koncie tylko jeden punkt. Jednakże w dwóch następnych spotkaniach umiała  zdobyć komplet punktów, co spowodowało, że obecnie Warta znajduje się na 5 miejscu w tabeli.

Polonia po bardzo udanym starcie i wygraniu trzech meczy z rzędu musiała przełknąć gorycz porażki w ostatnim spotkaniu z Leśnikiem Margonin. Bolą również rozmiary przegranej.

Warta Międzychód ostatni sezon może zaliczyć do bardzo szczęśliwych. Po nieudanych występach podczas rozgrywek IV ligi musiała bronić się przed przed spadkiem w barażach. W nich pokonali na wyjeździe Tarnovie Tarnowo Podgórne 2:0, żeby u siebie przegrać 1:0. Ostatecznie zespół utrzymał się w tej klasie rozgrywkowej. Początek obecnego sezonu jest zupełnie inny co pokazuje tabela. Poniżej wyniki drużyny z Międzychodu w obecnym sezonie:

Pogoń Lwówek – Warta Międzychód 1:1
Warta Międzychód – Luboński FC 0:4
Sparta Złotów – Warta Międzychód 0:2
Warta Międzychód – Dyskobolia Grodzisk 3:1

Za kadencji trenera Ryszarda Rybaka, nasz zespół rozgrywał spotkanie z Wartą- dokładnie 13 miesięcy temu. Wtedy to Polonia wygrała na wyjeździe 3:2 po bramkach Marcina Duchały, Pawła Przybyłka i Ariela Mrowińskiego.

Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 16.00 przy ul. Sportowej. Wszystkich kibiców zapraszamy na to spotkanie i mamy nadzieję, że będzie to możliwość zrehabilitowania się piłkarzy za fatalny występ w Margoninie.

Najnowsze aktualności

  • 07.05.2022

    Osiem bramek Zawiszy

    7 maja na Stadionie Średzkim piłkarze Polonii Środa w ramach rozgrywek III ligi grupy drugiej podejmowali Zawiszę Bydgoszcz. Poloniści tradycyjnie już można powiedzieć przystąpili do tego spotkania w bardzo mocno odmłodzonym składzie ale i z nadziejami na pierwsze ligowe punkty w takim zestawieniu.

  • 05.05.2022

    Akademia: Harmonogram weekendu (7-8 kwietnia)

    Rozpoczął się już kolejny piłkarski weekend zespołów średzkiej Polonii. W środę zespół młodzików młodszych pokonał 2:0 Błękitnych Wronki w meczu ligi wojewódzkiej. W czwartek i piątek swoje mecze wyjazdowe rozegrają młodziki starsze oraz orliki. Duża liczba wydarzeń czeka nas w sobotę oraz niedzielę. Już teraz zapraszamy kibiców i rodziców do dopingowania młodych Polonistów.

  • 04.05.2022

    Wewnętrzne gry skrzatów (2015)

    Skrzaty z rocznika 2015 rozegrały gry wewnętrzne w systemie 3x3 bez bramkarzy na orliku przy ulicy Lipowej.

  • 04.05.2022

    Zawisza przyjedzie do Środy

    W najbliższą sobotę 7 maja w samo południa piłkarze Polonii Środa zagrają kolejne spotkanie ligowe w ramach rozgrywek III ligi grupa 2. Tym razem do naszego miasta przyjedzie zespół Zawiszy Bydgoszcz który na poziomie III ligi występuje od obecnego sezonu. Dla zespołu z Bydgoszczy jest to tak naprawdę kolejny krok w kierunku powrotu na polskie salony piłkarskie które ten zespół opuścił w sezonie 2015/16.

  • 04.05.2022

    Ligowe granie żaków (2014)

    W majówkową sobotę żaki z rocznika 2014 rywalizowały w turnieju ligowym Wielkopolskiego ZPN z rówieśnikami z Warty Śrem.

  • 04.05.2022

    Trzecie miejsce w Marathon Cup! (2013)

    Zespoły żaków z rocznika 2013 mają za sobą bardzo intensywną Majówkę. Zawodnicy rozegrali mecz towarzyski z Kłosem Zaniemyśl, a także wzięli udział w bardzo mocno obsadzonym turnieju Marathon Cup w Poznaniu. Poloniści spisali się doskonale i zakończyli zmagania na trzecim miejscu, ulegając tylko Warcie Poznań i Pogoni Szczecin!

  • 04.05.2022

    Porażka ze Stomilankami

    Sobotnie spotkanie w I lidze kobiet totalnie nie ułożyło się naszemu zespołowi. Mecz od samego początku był pod kontrolą zespołu z Olsztyna. Źle „weszłyśmy” w ten mecz i chyba też byłyśmy lekko zaskoczone tak dużą determinacją i ambicją rywalek.

  • 04.05.2022

    Lider Swarzędz rozgromiony (2011)

    W meczu szóstej kolejki I ligi okręgowej orlików zespół Polonii Środa Wielkopolska zdecydowanie wygrał z Liderem Swarzędz. Gospodarze zdominowali spotkanie, wygrywając aż 13:0.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.