OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

03.09.2009

Czas na rehabilitacje

W najbliższą sobotę o godzinie 16.00, pierwszy zespół naszego klubu będzie miał możliwość zmazania nie najlepszego wizerunku jaki zostawił po ostatnim meczu w Margoninie.

Rywalem średzkiej drużyny będzie Warta Międzychód. Można powiedzieć, że zespół z byłego gorzowskiego w obecnym sezonie rozkręca się z meczu na mecz. Po pierwszych dwóch kolejkach Warta miała na koncie tylko jeden punkt. Jednakże w dwóch następnych spotkaniach umiała  zdobyć komplet punktów, co spowodowało, że obecnie Warta znajduje się na 5 miejscu w tabeli.

Polonia po bardzo udanym starcie i wygraniu trzech meczy z rzędu musiała przełknąć gorycz porażki w ostatnim spotkaniu z Leśnikiem Margonin. Bolą również rozmiary przegranej.

Warta Międzychód ostatni sezon może zaliczyć do bardzo szczęśliwych. Po nieudanych występach podczas rozgrywek IV ligi musiała bronić się przed przed spadkiem w barażach. W nich pokonali na wyjeździe Tarnovie Tarnowo Podgórne 2:0, żeby u siebie przegrać 1:0. Ostatecznie zespół utrzymał się w tej klasie rozgrywkowej. Początek obecnego sezonu jest zupełnie inny co pokazuje tabela. Poniżej wyniki drużyny z Międzychodu w obecnym sezonie:

Pogoń Lwówek – Warta Międzychód 1:1
Warta Międzychód – Luboński FC 0:4
Sparta Złotów – Warta Międzychód 0:2
Warta Międzychód – Dyskobolia Grodzisk 3:1

Za kadencji trenera Ryszarda Rybaka, nasz zespół rozgrywał spotkanie z Wartą- dokładnie 13 miesięcy temu. Wtedy to Polonia wygrała na wyjeździe 3:2 po bramkach Marcina Duchały, Pawła Przybyłka i Ariela Mrowińskiego.

Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 16.00 przy ul. Sportowej. Wszystkich kibiców zapraszamy na to spotkanie i mamy nadzieję, że będzie to możliwość zrehabilitowania się piłkarzy za fatalny występ w Margoninie.

Najnowsze aktualności

 • 13.04.2021

  Lider przyjeżdża do Środy Wielkopolskiej

  W sobotę 17 kwietnia na Stadionie Średzkim odbędzie się spotkanie ligowe w którym piłkarze Polonii Środa podejmować będą lidera rozgrywek trzecioligowych Radunię Stężyca. Spotkanie zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie. Polonia na pewno będzie chciała udowodnić liderowi że jeszcze nie składa broni w walce o awans na poziom centralny. Dodatkowo warto dodać że nasz zespół jako jeden z dwóch do tej pory potrafił pokonać lidera i to w dodatku na jego boisku.

 • 11.04.2021

  Polonia wraca na zwycięską ścieżkę

  W drugim spotkaniu grupy mistrzowskiej  piłkarze Polonii Środa zmierzyli się w Gdyni z tamtejszym zespołem Bałtyku. Po ostatnich niepowodzeniach trener Krzysztof Kapuściński nieco zmienił ustawienie swojego zespołu a także wprowadził kilka korekt personalnych. Były one spowodowane przede wszystkim urazami i absencjami za żółte i czerwone kartki kilku zawodników.

 • 08.04.2021

  W niedzielę w Gdyni

  Rozgrywki trzecioligowe grupy mistrzowskiej nabierają tempa. Już w niedzielę piłkarze Polonii Środa rozegrają kolejne spotkanie ligowe. Tym razem rywalem naszego zespołu będzie Bałtyk Gdynia a spotkanie zostanie rozegrane w Gdyni na sztucznej nawierzchni Stadionu Narodowego Rugby.

 • 07.04.2021

  Przegrana z GKS-em

  Na rozpoczęcie zmagań w grupie mistrzowskiej piłkarze Polonii Środa podejmowali na własnym boisku zespół GKS Przodkowo. Spotkanie to odbywało się w Środzie Wielkopolskiej i było okazją dla średzkiego zespołu na przełamanie złej passy meczy na własnym boisku.

 • 07.04.2021

  Transmisja spotkania z GKS-em

  Zapraszamy Was na transmisję ze spotkania 22 kolejki III ligi w którym piłkarze Polonii Środa podejmą na własnym boisku GKS Przodkowo.

  Transmisję z meczu z GKSem Przodkowo oglądacie dzięki firmie MAKANA - sponsorowi transmisji.

  Makana to kompleksowa obsługa logistyczna esklepów:

  Jeśli działacie w branży e-commerce i szukacie sprawdzonego dostawcy takich usług jak:

  - magazynowanie towaru,

  - kompletacja zamówień,

  - wysyłka zamówień.

  To dobrze trafiliście!

 • 06.04.2021

  Rozpoczynamy grę w grupie mistrzowskiej

  Po krótkiej przerwie świątecznej ze zdwojoną mocą wracają rozgrywki trzecioligowe. Piłkarze Polonii Środa jako jedyny zespół z Wielkopolski znaleźli się w grupie mistrzowskiej i będą podczas wiosennych spotkań bronić honoru naszego województwa.

 • 02.04.2021

  Cenna wygrana kobiet

  W Wielki Czwartek na boisku przy ulicy Kosynierów o godzinie 16.30 odbyła się nieco przyspieszona z powodu Świąt Wielkanocnych kolejka ligowa. Do Środy Wielkopolskiej przyjechały wiceliderki naszej ligi czyli zespół BTS Rekord Bielsko- Biała.

 • 30.03.2021

  Terminarz grupy mistrzowskiej

  Pomorski Związek Piłki Nożnej jako organ prowadzący rozgrywki III ligi w tym roku opublikował terminarz grupy mistrzowskiej.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.