27.01.2020
Grali rywaleW mijającym już tygodniu rywale średzkiej Polonii rozegrali kolejne spotkania towarzyskie w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2019/20. Naszym sympatykom prezentujemy ich wyniki.
Wyniki spotkań towarzyskich naszych rywali:
Mieszko Gniezno – Kotwica Kórnik 3:1
Polonia Środa – Victoria Września 0:2
Lech II Poznań – Nielba Wągrowiec 3:1
Bytovia Bytów – Gwardia Koszalin 4:1
Błękitni Stargard – Kotwica Kołobrzeg 3:1
RKS Radomsko – KKS Kalisz 0:5
Radunia Stężyca – Sokół Ostróda 1:3
Hutnik Szczecin – Świt Szczecin 1:8
Chojniczanka Chojnice – Unia Janikowo 3:2
Jarota Jarocin – Sokół Kleczew 0:0
KP Starogard – Gryf Wejherowo 1:1
Chemik Police - Lechia Zielona Góra 2:1
Górnik Konin - Pogoń Nowe Skalmierzyce 2:2
Grom Nowy Staw - Relax Ryjewo 7:0
Bałtyk Koszalin - Sokół Karlino 2:1
Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo 3:2
Najnowsze aktualności
-
27.09.2009
Horror z Plewiskami- trzy punkty jadą do Środy !!!
W rozegranym dziś w Komornikach spotkaniu IV ligi Polonia Środa pokonała po dramatycznym meczu Grom Ciepłownik Plewiska 2:1(0:1) po dwóch bramkach Marcina Duchały(70. 85.) . Gola dla gospodarzy juz w 6 minucie zdobył Adam Drgas. Dzięki jednoczesnemu remisowi Leśnika Margonin z Czarnymi Wróblewo nasz zespół został samodzielnym liderem rozgrywek.
-
26.09.2009
Sobotnie wyniki zespołów Polonii
W sobotę 26 września odbyło się sześć meczów zespołów Polonii Środa . W tych meczach odnieślismy trzy zwycięstwa i ponieslismy trzy porażki.
-
25.09.2009
5 wyjazdów i 2 mecze u siebie
Nadchodzący weekend to kolejne ligowe potyczki drużyn średzkiej Polonii. Tym razem większość spotkań będziemy rozgrywać w roli gości. Tylko nasi najmłodsi adepci rozegrają mecze na własnych obiektach.
-
24.09.2009
Seria trzech ciężkich meczy Polonii
W najbliższą niedziele pierwszy zespół Polonii zainaguruje serie trzech meczy z drużynami z czołówki tabeli. Na początek poloniści zagrają z Gromem Plewiska.
























































