26.09.2009

Sobotnie wyniki zespołów Polonii

W sobotę 26 września odbyło się sześć meczów zespołów Polonii Środa . W tych meczach odnieślismy trzy zwycięstwa i ponieslismy trzy porażki.

Turnieje ligowe żaków (2015)

W sobotę obie drużyny żaków starszych Polonii wzięły udział w turniejach ligowych rozgrywek bezwynikowych Wielkopolskiego ZPN. Grupa biała rywalizowała w Poznaniu przy ulicy Bułgarskiej, natomiast grupa czerwona rywalizowała w Kamionkach.

Orlicy zagrali w Śremie (2013)

W sobotę w Śremie kolejny turniej w ramach rozgrywek ligowych Wielkopolskiego ZPN rozegrali orlicy Polonii (rocznik 2013 II).

• 22.04.2024

Porażka z Przemysławem (Juniorki)

Juniorki Polonii nie mogą zaliczyć minionego weekendu do udanych, ponieważ przegrały 1:7 (0:3) z Przemysławem Poznań w meczu III ligi okręgowej trampkarzy młodszych. To nie był dzień Polonistek, które dzielnie walczyły, ale wystarczyło to do strzelenia tylko jednej bramki autorstwa Alicji Bolewicz.

Domowa porażka z Wartą (2013)

W sobotę zespół Polonii 2013 w ramach I ligi okręgowej młodzików młodszych rywalizował z Wartą Poznań 2013. Poloniści już w pierwszej minucie objęli prowadzenie, ale później skuteczniejsi byli goście i ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Zielonych 8:3

Zwycięstwo z UKS-em Śrem (2012)

Druga drużyna rocznika 2012 rozegrała w sobotę 2. kolejkę II ligi okręgowej młodzików młodszych. Poloniści dobrze się spisali i przywieźli ze Śremu trzy punkty po zwycięstwie z miejscowym UKS-em.

Zwycięstwo w Rychwale (2012)

Zespół młodzików młodszych Polonii Środa Wielkopolska w sobotę rozegrał mecz 7. kolejki I ligi wojewódzkiej. Poloniści na wyjeździe wygrali ze Zjednoczonymi Rychwał 3:0 (0:0), a kluczowe okazało się pięć minut drugiej polowy, w ciągu których nasi zawodnicy strzelili trzy bramki. Polonia zajmuje drugie miejsce w tabeli ze stratą jednego punktu do Polonii 1912 Leszno.

Pogoń pokonana (2011)

Polonia 2011 kontynuuje serię zwycięstw w I lidze okręgowej młodzików starszych. Tym razem nasz zespół nie bez trudu wygrał 4:1 (1:0) z Pogonią Książ Wielkopolski. Do przerwy Polonia prowadziła 1:0, a po przerwie wyszła na dwubramkowe prowadzenie, jednak goście zdobyli jeszcze gola kontaktowego. Zwycięstwo zostało przypieczętowane dwoma golami w doliczonym czasie gry. Druga drużyna w meczu II ligi okręgowej przegrała 3:5 (2:3) z Talentem Poznań.

Trzy punkty z Poznania

Rezerwy Polonii Środa w kolejnym meczu V ligi zmierzyły się w Poznaniu na boisku ze sztuczną nawierzchnią z Akademią Piłkarską Reissa. Poloniści rozstrzygnęli to spotkanie na swoją korzyść wygrywając 1:0 (0:0) po bramce Emanuela Mikołajczyka.