06.01.2026
Futsal: Polonia U-15 nie awansowała do turnieju finałowego (2011)
Polonia 2011 nie awansowała do turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15 w futsalu. Nasz zespół podczas turnieju rozgrywanego w Gliwicach wywalczył jeden punkt w meczu ze Śląskiem Wrocław, a następnie przegrał z Ruchem Chorzów oraz KT Gliwice.
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-15 w futsalu - III faza eliminacji
6 stycznia 2026, godz. 9:30 - Gliwice
Wyniki:
KT Gliwice 1:7 Ruch Chorzów
Śląsk Wrocław 2:2 Polonia Środa Wielkopolska
Bramki dla Polonii: Jan Jankowiak - 2
KT Gliwice 1:12 Śląsk Wrocław
Ruch Chorzów 6:1 Polonia Środa Wielkopolska
Bramka dla Polonii: Wojciech Śnitko
Śląsk Wrocław 2:4 Ruch Chorzów
KT Gliwice 6:5 Polonia Środa Wielkopolska
Bramki dla Polonii: Wojciech Śnitko - 2, Filip Majchrzak, Kuba Kucharski, Jeremiasz Wesołowski
Tabela końcowa:
1. Ruch Chorzów | 17:4 | 9 punktów - AWANS
2. Śląsk Wrocław | 16:7 | 4 punkty - AWANS
3. KT Gliwice | 8:24 | 3 punkty
4. Polonia Środa Wielkopolska | 8:14 | 1 punkt
Kadra Polonii:
1. Jan Staniaszek (bramkarz)
2. Giovani Henriquez-Gajda
3. Jan Jankowiak
4. Adam Jankowski
5. Hubert Kowalski
6. Kuba Kucharski
7. Filip Majchrzak
8. Mikołaj Podlak
9. Mateusz Szklarski
10. Wojciech Śnitko
11. Jeremiasz Wesołowski
Trenerzy: Mateusz Zawalski oraz Adrian Wojtysiak.
Najnowsze aktualności
-
08.08.2022
Dwie gry kontrolne trampkarzy (2009)
Trampkarze młodsi Polonii Środa Wielkopolska rozegrali dwa mecze sparingowe w ubiegłym tygodniu. Najpierw na głównej płycie stadionu w Jarocinie przegrali 2:4 (0:0) z reprezentacją Akademii Piłkarskiej Reissa (rocznik 2010), a w piątek po bardzo dobrym meczu zremisowali 3:3 z Mieszkiem Gniezno, który w ubiegłym sezonie wywalczył awans do Ligi Wojewódzkiej.
-
08.08.2022
Trzy sparingi juniorów młodszych (2006)
Juniorzy młodsi z rocznika 2006/2007 przygotowujący się do rozgrywek Ligi Wojewódzkiej rozegrali w ubiegłym tygodniu trzy mecze sparingowe. Podopieczni trenerów Łukasza Kaczałki i Adriana Błaszaka w czwartek przegrali 0:2 z Canarinhos Skórzewo, a w sobotę odnieśli dwa zwycięstwa z Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski (5:1) oraz GES Academy Poznań (2:0).
-
08.08.2022
Ostatni sprawdzian na plus
W ostatnim meczu przed startem nowego sezonu I ligi kobiet piłkarki Polonii Środa wygrały z zespołem Lech Poznań UAM 3:2 (2:1) przełamując ich zwycięską passę.
-
05.08.2022
Nieudana inauguracja Polonii
Na inaugurację sezonu 2022/23 piłkarze Polonii Środa udali się do Szczecina aby zmierzyć się z tamtejszym Świtem. Polonistów czekało trudne spotkanie bo Świt to rywal bardzo mocny, przez wielu typowany na jednego z kandydatów do awansu.
-
03.08.2022
Harmonogram gier akademii (6-7 sierpnia)
Zespoły młodzieżowe naszej akademii rozpoczęły już treningi i szykują się do pierwszych gier sparingowych. Przedstawiamy pierwszy harmonogram gier weekendowych młodzieży KS Polonia.
-
02.08.2022
Kacper Rybarczyk z kontraktem
Młody bramkarz trenujący w Akademii Piłkarskiej naszego klubu Kacper Rybarczyk związał się z Polonią Środa profesjonalnym kontraktem.
-
02.08.2022
Ligę rozpoczną w Szczecinie
W najbliższy weekend wszystkie trzy zespoły seniorskie Polonii Środa rozegrają swoje spotkania. Dla zespołów rezerw i kobiet będą to jeszcze mecze towarzyskie. Z koeli pierwszy zespół występujący w III lidze grupa 2 rozpocznie już zmagania ligowe i powalczy o pierwsze punkty.
-
02.08.2022
Filip Łasocha zostaje w Polonii Środa
Filip Łasocha opuszcza Miedź Legnicę i na zasadzie transferu definitywnego przychodzi do Polonii Środa. Ten 17 letni skrzydłowy reprezentował już barwy naszego klubu w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu, ale wtedy przebywał na wypożyczeniu właśnie z legnickiego klubu. Teraz wraca do Polonii na zasadzie transferu definitywnego.

























































