30.04.2014
Camp piłkarski dla zawodnikówTrener bramkarzy Polonii oraz indywidualny szkoleniowiec Adriana Lisa Maciej Borowski organizuje camp piłkarski ukierunkowany na szkolenie indywidualne.
Na początku lipca już po raz III odbędzie się camp piłkarski ukierunkowany na szkolenie indywidualne. W dniach 06.07 – 12.07 podobnie jak w roku ubiegłym oferujemy zajęcia przeznaczone dla bramkarzy oraz dla zawodników z pola. Na uczestników czekają zajęcia o charakterze zindywidualizowanym – czyli w grupie bramkarzy z zakresu techniki gry w bronieniu oraz atakowaniu oraz taktyki gry na pozycji bramkarza. Zgrupowanie obejmować będzie:
* Nocleg i wyżywienie w hotelu Dagleziawww.hoteldaglezja.pl
* 2-3 treningi dziennie na pełnowymiarowych boiskach z naturalną nawierzchnią
• Treningi na naturalnych boiskach trawiastych
* Zajęcia dodatkowe – Stabilizacja ukierunkowana dla bramkarzy, Aerobic, zajęcia w basenie
* Wiadomości z zakresu prawidłowej diety sportowca, a także taktyki gry na pozycji Nr 1
* Zajęcia integracyjne – indywidualne konsultacje szkoleniowe
* zajęcia fitness
* sprzęt sportowy dla uczestników (info wkrótce)
* opieka medyczna
* zajęcia teoretyczne
* Możliwy przyjazd, spotkanie, trening z obecnie grającym zawodnikiem na poziomie Ekstraklasy lub I ligi.
( w latach ubiegłych odwiedzili nas: Hubert Wołąkiewicz, Łukasz Trałka, Rafał Kosznik, Adam Stachowiak, Andrzej Bledzewski, Łukasz Radliński, Jarosław Araszkiewicz , Tomasz Magdziarz )
Zajęcia z bramkarzami poprowadzą między innymi:
Maciej Borowski : Trener UEFA A , twórca autorskiego programu szkolenia bramkarzy w Szkole Bramkarzy KS Warta Poznań, Trener bramkarzy Reprezentacji Polski U-15(r.1999)
Zajęcia z zawodnikami z pola poprowadzi między innymi :
Arkadiusz Miklosik : Trener Warty Poznań rocznika 2003 oraz wieloletni zawodnik klubów ekstraklasy : Lechia Gdańsk, Lech Poznań, Zawisza Bydgoszcz, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski oraz Warta Poznań
Koszt zgrupowania :
całkowity koszt 899,00 zł
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres
agencjamlodetalenty@gmail.com
504 124 910 , 501 685 186
Najnowsze aktualności
-
07.12.2021
Runda jesienna żaków młodszych (2014)
Mijająca runda dla zawodników z rocznika 2014 była pierwszą rundą w kategorii „żak”. W porównaniu z poprzednią kategorią wiekową, zwiększyła się liczba zawodników występujących na boisku oraz rozmiar boiska. Liczba jednostek treningowy również uległa zwiększeniu. Mikrocykl treningowy składał się z trzech jednostek treningowych i kończył się dniem meczowym. Chłopcy z rocznika 2014 reprezentowali nasz Klub w rozgrywkach organizowanych przez Wielkopolski ZPN, meczach towarzyskich oraz turniejach organizowanych przez inne kluby.
-
07.12.2021
Żaki po rundzie (2013)
KS Polonia Środa Wlkp. rocznik 2013 składa się z dwóch grup – grupa I i grupa II z zachowaniem podziału na poziomy umiejętności. Grupa I składa się z 14 chłopców, grupa II z 16. Opiekę nad rocznikiem sprawują trenerzy z licencją UEFA B – Piotr Kleczewski i Dominik Rogowski. Zgodnie z wymaganiami, obie grupy trenują w oparciu o autorski program szkolenia zaakceptowany przez PZPN i Program Certyfikacji Szkółek. Zajęcia treningowe trwają 90 minut i odbywają się trzy razy w tygodniu. Każdy tydzień treningowy zakończony jest rywalizacją w formie turnieju, sparingu lub w ostateczności gry wewnętrznej. Przeciwnicy w miarę możliwości dobierani są do prezentowanego poziomu naszych grup, tak by każda rywalizacja była możliwie jak najbardziej wartościowa. Wszystkie treningi odbywają się na terenie Środy Wielkopolskiej. Nasz zespół korzysta ze świetnie przygotowanych boisk Stadionu Średzkiego i Centrum Treningowego Polonii oraz orlika, a w sezonie zimowym, z hal sportowych.
-
07.12.2021
Drugi zespół młodzików zakończył sezon (2009)
Zawodnicy Polonii Środa z rocznika 2009 sezon w III Lidze Okręgowej Młodzik D1 rozpoczęli 04.09.2021r. meczem z Concordią Murowana Goślina (9:1 dla Polonii). W skład zespołu wchodziło 15 zawodników ( w tym dwie dziewczyny). Kolejna ligowa potyczka była z zespołem MKS Trzemeszno II (12.09.2021r.) zakończona zwycięstwem również naszego zespołu 4:0. 18.09.2021r. Zmierzyliśmy się z zespołem PSS Junior Koziegłowy wygrywając wysoko 11:5. Dnia 25.09.2021r. nasi zawodnicy udali się do Kobylnicy by rozegrać tam kolejne ligowe spotkanie. Niestety tam tracimy pierwsze punkty remisując 1:1. W październiku przybyła do nas sąsiednia Unia II Swarzędz. Wygrywamy u siebie 5:2 i dopisujemy kolejne trzy punkty., w walce o awans do II ligi okręgowej. 10.10.2021r. wybraliśmy się na rewanż do Murowanej Gośliny , tam również wysoko wygrywamy 2:7. Rewanżowe spotkanie czekało na nas już 17.10.2021r. z MKS Trzemeszno , grając u siebie nie tracimy nawet bramki i wygrywamy to spotkanie 5:0. Na dwie kolejki przed końcem idąc jak równy z równym z Piastem Kobylnica , udajemy się na spotkanie do Koziegłów pozytywnie nastawieni na zwycięstwo gdyż u siebie gładko wygraliśmy (11:5), niestety spotkanie kończy się wygrana gospodarzy 5:2 i tracimy punkty. 31.10.2021r. To mecz o 6 punktów. Przyjechał do nas lider ligi Piast Kobylnica. Za wszelką cenę chcieliśmy wygrać to spotkanie by cieszyć się z awansu do wymarzonej II Ligi Okręgowej. Niestety Piast pokazał nam ze to im właśnie należy się to miejsce w tej lidze i bez straty gola ogrywają nas na własnym obiekcie 3:0. 06.11.2021r. To ostatnie spotkanie w ramach III Ligi Okręgowej Młodzik D1. Jedziemy na mecz wyjazdowy do Swarzędza, wygrywamy z miejscową Unia 3:1 i kończymy sezon na drugim miejscu.
-
07.12.2021
Intensywna runda orlików (2012)
Mijająca runda była dla Orlików z rocznika 2012 bardzo intensywna, a zarazem udana. Podopieczni Trenerów Radosława Falgiera i Pawła Hoffmana wykazali się bardzo wysoką frekwencją i zaangażowaniem.
-
07.12.2021
Trzecie miejsce trampkarzy (2008)
Zespół Trampkarza Młodszego występował w rundzie jesiennej sezonu 2021/2022 w lidze wojewódzkiej gr I. Po rozegraniu 14 meczów zakończył ligę na 3 miejscu. Jest to pozycja adekwatna do prezentowanych przez chłopców umiejętności piłkarskich. Zespół z zespołami z pierwszej „trójki zdobył 4 pkt. Dwukrotnie uległ Warcie Poznań: mecz na wyjeździe przegraliśmy wyraźnie (4:0), w meczu u siebie prowadziliśmy równorzędna rywalizację z najlepszą drużyną ligi(0:3). Z zespołem Lecha Poznań rocznik 2009: mecz na wyjeździe zremisowaliśmy(2:2), mecz u siebie wyraźnie wygraliśmy (3:1). Duże problemy w rywalizacji sprawiały chłopcom: przystosowane się do warunków boiskowych (sztuczna nawierzchnia), mental (niskie poczucie własnej wartości).
-
07.12.2021
Podsumowanie trampkarzy (2008)
Zespół Polonii II Środa w sezonie 2021/22 rywalizował w rozgrywkach ligowych I Ligi Okręgowej C2 grupy 1 . Przygotowania do rundy rozpoczęliśmy w sierpniu a pierwszy mecz rozegraliśmy 28.08.21r W rozgrywkach wzięło udział 36 zawodników oraz zawodniczek.
-
07.12.2021
Runda jesienna za juniorami (2004)
Zespół rocznika 2004 rozpoczął w tym roku rozgrywki w lidze wojewódzkiej A1. Początek sezonu napawał optymizmem, dwa wysokie zwycięstwa ze Stalą Pleszew (8:1) i Spartą Konin (7:1) pozwoliły nam objąć prowadzenie w lidze. Niestety, we wrześniu nasz zespół dopadła plaga kontuzji, która wykluczyła m. in. trzech podstawowych obrońców i najlepszego napastnika z gry na pół rundy. Po porażce z Victorią Września (1:7) stało się dla nas jasne, że czeka nas kilka trudnych tygodni. Nasi zawodnicy byli w tym czasie mocno eksploatowani w drugim zespole Polonii oraz rozgrywkach juniora starszego grając często 45 minut w sobotę, a 90 minut w niedzielę.
-
07.12.2021
Wygrana z Wartą (2010)
W ostatniej kolejce ligowej, rozgrywanej 4.12 w lidze wojewódzkiej młodzi poloniści mierzyli się z Warta Poznań.























































