01.10.2025
Zwycięstwo z Kormoranem (Dziewczyny)
Zespół trampkarek rywalizujący w lidze wojewódzkiej juniorek B2 odniósł swoje pierwsze zwycięstwo. Podopieczne Agnieszki Rezler wygrały na własnym boisku 5:1 (3:0) z Kormoranem Święciechowa. Gole strzelały Amelia Markowska, Aleksandra Małecka - dwa, Hanna Kowalewska oraz Julia Moczyńska. W 3. lidze okręgowej młodzików D1 nasze dziewczyny przegrały 0:4 z Kotwicą II Kórnik, zaś młodziczki przegrały 1:13 z UKS APR Lampart Poznań, a gola zdobyła Zofia Kostyra.
Polonia Juniorki/Trampkarki: Liga wojewódzka juniorek B2
28 września 2025, godz. 10:00 - Środa Wielkopolska (boisko CTP1)
Polonia II Środa Wielkopolska 5:1 (3:0) Kornoran Święciechowa
Amelia Markowska 15, Aleksandra Małecka 29, 50, Hanna Kowalewska 33, Julia Moczyńska 48 - Nikola Kałek 52
Polonia: 99. Emilia Bogdanowicz (46, 1. Zuzanna Najdek) - 2. Amelia Markowska, 4. Hanna Kowalewska, 5. Aleksandra Małecka, 8. Wiktoria Błotna, 10. Marcelina Serba, 11. Lena Perek, 14. Lena Przybylska (60, 16. Julia Wielgosz), 18. Blanka Szkudlarek 19. Julia Moczyńska, 21. Wiktoria Nowicka. Trener: Agnieszka Rezler.
Polonia Trampkarki/Młodziczki: 3. liga okręgowa D1, gr. 5
27 września 2025, godz. 12:30 - Środa Wielkopolska (boisko CTP1)
Polonia III Środa Wielkopolska 0:4 (0:0) Kotwica II Kórnik
Jakub Cielewicz 49, Piotr Sznura 67, Mateusz Judek 69, Filip Banaszak 76
Polonia: 99. Emilia Bogdanowicz - 2. Amelia Markowska, 4. Hanna Kowalewska, 5. Aleksandra Małecka, 6. Lena Wawroska, 9. Wiktoria Błotna, 10. Marcelina Serba, 11. Lena Perek, 13. Oliwia Barełkowska-Nowak. Grały także: 1. Zuzanna Najdek - 3. Zofia Kostyra, 8. Blanka Szkudlarek, 14. Lena Przybylska, 15. Magdalena Pęczyńska, 16. Julia Wielgosz. Trener: Agnieszka Rezler.
Polonia Młodziczki: Liga wojewódzka młodziczek D1
28 września 2025, godz. 19:00 - Poznań
UKS APR Lampart Poznań 13:1 Polonia Środa Wielkopolska
Julia Antkowiak 5, Oliwia Banaszak 10, 56, Oliwia Różańska 11, 12, 13, 60, 67, 68, Antonina Król 31, Dominika Olejarczyk 54, 57, Julia Dominiak 70 - Zofia Kostyra 43
Polonia: 1. Jagoda Sarnowska - 2. Laura Michalak, 5. Oliwia Łukowiak, 6. Zofia Kostyra, 7. Maya Kruczyńska, 8. Wiktoria Surdyk, 9. Lena Wawroska, 11. Gabriela Macuda, 12. Oliwia Barełkowska-Nowak. Grały także: 3. Zuzanna Stempin, 10. Pola Ciesiółka, 13. Nadia Pawlak, 14. Emilia Kirowska. Trener: Dawid Łuczka.
Najnowsze aktualności
-
18.05.2022
Skrzaty na festynie rodzinnym (2015)
W niedzielę 15 maja skrzaty G1 z rocznika 2015 brały udział w festynie rodzinnym w Pleszewie, organizowanym przez miejscowy Klub Sportowy Stal Pleszew. Podczas tego dnia były organizowane gry z miejscowymi zawodnikami (2013 i młodsi) oraz wiele innych atrakcji, sportowych i nie tylko.
-
18.05.2022
Drugie miejsce w Bielik Cup 2022! (2013)
Zespół żaków udał się w weekend na finały turnieju Bielik Cup 2022 do Krakowa. Podopieczni trenerów Piotra Kleczewskiego i Dominika Rogowskiego w sobotę zdominowali swoją grupę i wygrali wszystkie mecze, natomiast w niedzielę brali udział w meczach fazy finałowej. Po emocjonujących starciach nasz zespół w drodze do finału pokonał kolejno Football Family Zakopane, GKS Katowice oraz APR Poznań. Dopiero w finale lepsza okazała się Wisła Kraków. Chłopcy osiągnęli ogromny sukces zdobywając srebrny medal w tak mocno obsadzonym turnieju!
-
18.05.2022
Ligowe granie z LPFA Gniezno (2012)
Zespół orlików młodszy Polonii Środa Wielkopolska zagrał w niedzielę ligowy mecz w kategorii orlika starszego z LPFA Gniezno. Przed meczem odbyła się również gra kontrolna.
-
18.05.2022
Zwycięstwo z Wartą Poznań (2011)
W mecz I ligi okręgowej orlików zespół Polonii Środa Wielkopolska pokonał na wyjeździe Wartę Poznań 4:2 (2:1). Wynik spotkania otworzył Giovani Henriquez-Gajda, a później hat tricka dołożył Adam Jankowski. Druga drużyna wygrała w III lidze okręgowej 10:2 z Orlikiem Miłosław.
-
17.05.2022
Trzy mecze ligowe młodzików (2010)
Pierwszy zespół młodzików młodszych przegrał 0:5 (0:3) z Mieszkiem Gniezno w meczu I ligi wojewódzkiej. Drugi zespół pokonał na wyjeździe 4:0 (1:0) AKF Poznań po bramkach Bartosza Nowickiego, Marcela Kalety, Jakuba Przybylskiego oraz Franciszka Leżały. Trzecia drużyna przegrała 1:7 (0:3) z Pelikanem Niechanowo, a jedynego gola strzelił z rzutu karnego Wojciech Ignaszewski.
-
17.05.2022
Zwycięstwo i porażka młodzików (2009)
Rywalizujący w I lidze okręgowej zespół młodzików starszych przegrał na swoim boisku 0:2 (0:1) z liderem tabeli - Mieszkiem Gniezno. Mecz był dość wyrównany, ale goście wykazali się lepszą skutecznością i zainkasowali trzy punkty. Drugi zespół natomiast bez większych problemów pokonał Spartę Sklejkę Orzechowo 3:1 (2:0) w rozgrywkach III ligi okręgowej. Bramki strzelali: Marcel Kuźniewski - dwie, a także Krzysztof Maciejewski.
-
17.05.2022
Trzy punkty zdobyte w Koninie (2008)
W meczu 10. kolejki I ligi wojewódzkiej trampkarzy młodszych Poloniści pokonali na wyjeździe zespół Górnika Konin 4:2. Do przerwy nasz zespół prowadził 1:0 po trafieniu Patryka Karczewskiego, po przerwie dwie bramki zdobył Mikołaj Kowalski, natomiast czwarty gol to samobójcze trafienie rywala. Po tym spotkania zespół Polonii awansował na pierwsze miejsce w ligowej tabeli.
-
17.05.2022
Transmisja ze Skarszewa
Zapraszamy Was na transmisję meczu półfinałowego Wielkopolskiego Pucharu Polski w którym Polonia Środa mierzyć się będzie z występującąm w V lidze Victorią Skarszew. Startujemy o godzinie 17:50.



























































