OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

27.05.2012

Znamy rywali w turnieju Adidas Football Challenge 2012

Drużyna trampkarzy KS Polonia Środa Wlkp. weźmie udział  w Warszawie w finale turnieju Adidas Football Challenge, który zostanie rozegrany w najbliższa środę tj. 30.05.2012r.

Rywalami zdolnych i ambitnych piłkarzy Polonii w tym turnieju,w grupie A bedą zespoły:

 Wisły Kraków, UKS SMS Łódz, Iglopolu Dębica, Orzecha Kolbuszowa oraz Arki Gdynia.

W grupie B wystąpią: Warta Poznań, Santos Gdańsk, AP 21 Kraków,Korona Kielce, Olimpia Grudziądz, SP Dabrowa

Nasz zespół udaje się na ten turniej w następującym składzie:

Bartek Bartkowiak, Maciej Chudy, Adam Cichoń, Krzysztof Kaźmierczak, Wojciech Leporowski, Szymon Puzicki, Piotr Skrobosiński, Marcin Typański, Dawid Włodarczak, Mikołaj Zys, 

Przypomnijmy tylko, ze trenerem trampkarzy Polonii Środa jest Ireneusz Janicki.

 Mecze w grupach beda toczyc się systemem każdy z każdym, w półfinale udział wezma po dwie najlepsze druzyny.

Życzymy naszym młodym piłkarzom zwyciestwa w tym prestizowym turnieju, w którym zwycięzcy otrzymaja bilety na mecze UEFA EURO 2012.

Turniej zostanie rozegrany na obiektach Legii Warszawa, przy ul.Łazienkowskiej.

 

 

 

 

 

 

Najnowsze aktualności

  • 19.05.2022

    Żaki grały turnieje ligowe (2014)

    W sobotę zespół Polonii Środa Wielkopolska (rocznik 2014) wystawił do gry trzy drużyny będąc gospodarzem turnieju ligowego Wielkopolskiego ZPN żaków młodszych. W turnieju wzięło udział łącznie 8 zespołów: dwie drużyny Warty Śrem, AP Reissa Poznań, Akademia Orlika Miłosław, Kotwica Kórnik oraz trzy ekipy Polonistów. Mecze rozgrywane były na trzech boiskach i trwały 12 minut w systemie każdy z każdym.

  • 18.05.2022

    Skrzaty na festynie rodzinnym (2015)

    W niedzielę 15 maja skrzaty G1 z rocznika 2015 brały udział w festynie rodzinnym w Pleszewie, organizowanym przez miejscowy Klub Sportowy Stal Pleszew. Podczas tego dnia były organizowane gry z miejscowymi zawodnikami (2013 i młodsi) oraz wiele innych atrakcji, sportowych i nie tylko.

  • 18.05.2022

    Drugie miejsce w Bielik Cup 2022! (2013)

    Zespół żaków udał się w weekend na finały turnieju Bielik Cup 2022 do Krakowa. Podopieczni trenerów Piotra Kleczewskiego i Dominika Rogowskiego w sobotę zdominowali swoją grupę i wygrali wszystkie mecze, natomiast w niedzielę brali udział w meczach fazy finałowej. Po emocjonujących starciach nasz zespół w drodze do finału pokonał kolejno Football Family Zakopane, GKS Katowice oraz APR Poznań. Dopiero w finale lepsza okazała się Wisła Kraków. Chłopcy osiągnęli ogromny sukces zdobywając srebrny medal w tak mocno obsadzonym turnieju!

  • 18.05.2022

    Ligowe granie z LPFA Gniezno (2012)

    Zespół orlików młodszy Polonii Środa Wielkopolska zagrał w niedzielę ligowy mecz w kategorii orlika starszego z LPFA Gniezno. Przed meczem odbyła się również gra kontrolna.

  • 18.05.2022

    Zwycięstwo z Wartą Poznań (2011)

    W mecz I ligi okręgowej orlików zespół Polonii Środa Wielkopolska pokonał na wyjeździe Wartę Poznań 4:2 (2:1). Wynik spotkania otworzył Giovani Henriquez-Gajda, a później hat tricka dołożył Adam Jankowski. Druga drużyna wygrała w III lidze okręgowej 10:2 z Orlikiem Miłosław.

  • 17.05.2022

    Trzy mecze ligowe młodzików (2010)

    Pierwszy zespół młodzików młodszych przegrał 0:5 (0:3) z Mieszkiem Gniezno w meczu I ligi wojewódzkiej. Drugi zespół pokonał na wyjeździe 4:0 (1:0) AKF Poznań po bramkach Bartosza Nowickiego, Marcela Kalety, Jakuba Przybylskiego oraz Franciszka Leżały. Trzecia drużyna przegrała 1:7 (0:3) z Pelikanem Niechanowo, a jedynego gola strzelił z rzutu karnego Wojciech Ignaszewski.

  • 17.05.2022

    Zwycięstwo i porażka młodzików (2009)

    Rywalizujący w I lidze okręgowej zespół młodzików starszych przegrał na swoim boisku 0:2 (0:1) z liderem tabeli - Mieszkiem Gniezno. Mecz był dość wyrównany, ale goście wykazali się lepszą skutecznością i zainkasowali trzy punkty. Drugi zespół natomiast bez większych problemów pokonał Spartę Sklejkę Orzechowo 3:1 (2:0) w rozgrywkach III ligi okręgowej. Bramki strzelali: Marcel Kuźniewski - dwie, a także Krzysztof Maciejewski.

  • 17.05.2022

    Trzy punkty zdobyte w Koninie (2008)

    W meczu 10. kolejki I ligi wojewódzkiej trampkarzy młodszych Poloniści pokonali na wyjeździe zespół Górnika Konin 4:2. Do przerwy nasz zespół prowadził 1:0 po trafieniu Patryka Karczewskiego, po przerwie dwie bramki zdobył Mikołaj Kowalski, natomiast czwarty gol to samobójcze trafienie rywala. Po tym spotkania zespół Polonii awansował na pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.