OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

11.03.2025

Wyszarpane zwycięstwo z Górnikiem (2011)

Wielu emocji dostarczył mecz 1. ligi wojewódzkiej trampkarzy młodszych, w którym Polonia 2011 wygrała 3:2 (1:2) z Górnikiem Konin. Poloniści źle weszli w mecz i już po piętnastu minutach przegrywali 0:2, ale kilka minut później Ignacy Ucinek wykorzystał rzut karny, zdobywając bramkę kontaktową. Długo utrzymywał się niekorzystny dla Polonii wynik, ale ostatnie kilka minut spotkania należało do podopiecznych Mateusza Zawalskiego i Adriana Wojtysiaka. W 75. minucie wyrównał Oskar Różewicz, który wrócił do Polonii po półrocznym pobycie w Warcie Poznań, a w doliczonym czasie gry gola na wagę trzech punktów zdobył nowy nabytek w średzkim zespole - Wojciech Śnitko.

Polonia 2011: 1. liga wojewódzka C2, gr. 2
8 marca 2025, godz. 10:00 - Środa Wielkopolska (stadion CSiR)
Polonia Środa Wielkopolska 3:2 (1:2) Górnik Konin
Ignacy Ucinek 18 (k), Oskar Różewicz 75, Wojciech Śnitko 80+2 - Aleksander Szulc 6, Maurycy Makowski 15

Polonia: 1. Jan Staniaszek - 5. Filip Majchrzak, 6. Jan Jankowiak, 7. Ignacy Ucinek, 10. Kacper Pauter, 16. Aleksander Bajer, 23. Kuba Kucharski, 31. Mateusz Szklarski, 49. Oskar Różewicz, 66. Krzysztof Kaźmierczak, 99. Adam Jankowski. Grali także: 12. Daniel Burak - 8. Wojciech Śnitko, 9. Mikołaj Borczyk, 14. Ksawery Duchała, 17. Jeremiasz Wesołowski, 20. Adam Peiner, 25. Jędrzej Słomczyński. Trenerzy: Mateusz Zawalski oraz Adrian Wojtysiak.

Najnowsze aktualności

  • 19.11.2022

    Udane zakończenie jesieni

    W sobotę 19 listopada piłkarze Polonii Środa rozegrali ostatnie ligowe spotkanie w rundzie jesiennej sezonu 2022/23. Rywalem podopiecznych Pawła Juszczyka i Marcina Duchały był Stolem Gniewino.

  • 18.11.2022

    Poznajmy się: Aleksander Kluczyński

    Kolejnym zawodnikiem którego sylwetkę chcemy Wam przybliżyć w ramach naszego nowego cyklu Poznajmy się jest Aleksander Kluczyński który jest wychowankiem Polonii Środa i po kilku latach spędzonych poza naszym miastem w tym sezonie wrócił do Środy Wielkopolskiej żeby reprezentować barwy naszego klubu.

  • 18.11.2022

    Adam Kłopocki w Wielkim Teście TVP!

    Zawodnik Polonii Środa Wielkopolska - Adam Kłopocki (rocznik 2010) - wziął udział w telewizyjnym Wielkim Teście o piłce nożnej w Telewizji Polskiej. Była to nagroda za zwycięstwo w wojewódzkim etapie testu Poznaj Polskę Na Sportowo. Adam wraz z innymi dziećmi świetnie się spisał pod wodzą kapitana, aktora Przemysława Cypryańskiego.

  • 17.11.2022

    Akademia: Harmonogram meczów (19-20 listopada)

    Przed akademią ostatni ligowy weekend w rundzie jesiennej sezonu 2022/2023! Nasze zespoły rozegrają swoje ostatnie mecze, w których stawką są nawet awanse do wyższej klasy.

    W sobotę pierwszy mecz barażu wojewódzkiego o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-15 rozegrają trampkarze starsi. O godzinie 16:00 na Nowym Stadionie CSiR podejmą Suchary Suchy Las. Rewanż w niedzielę 27 listopada o godz. 10:15 w Poznaniu. Stawką dwumeczu jest awans do barażu makroregionalnego, w którym czeka już SI Arka Gdynia.

    O awans do Ligi Wojewódzkiej walczą młodzicy starsi, którzy w weekend zagrają dwa mecze - oba muszą wygrać. W piątek w Zalasewie zagrają z Liderem Swarzędz, a w sobotę podejmą Mieszko II Gniezno.

  • 17.11.2022

    Polonia na meczu Polska - Chile!

    Wczoraj grupa 41 młodych piłkarzy z zespołów trampkarzy starszych i młodszych (2008 oraz 2009) naszej Akademii Piłkarskiej w ramach programu PZPN "Poznaj Polskę Na Sportowo" udała się do Warszawy na mecz towarzyski Polska - Chile, który był ostatnim sprawdzianem naszej reprezentacji przed Mistrzostwami Świata w Katarze.

  • 16.11.2022

    Stadion Średzki Cup 2022 - edycja halowa

    Młodzi piłkarze i piłkarki z naszego regionu już niebawem przyjadą do Środy Wielkopolskiej, by wziąć udział w sportowych zmaganiach. W dniach 26-27 listopada oraz 3-4 grudnia rozegrana zostanie edycja halowa turnieju Stadion Średzki Cup. Organizatorem zawodów jest Polonia Środa Wielkopolska.

  • 15.11.2022

    Gry kontrolne z Orlikiem i Meblorzem (2014)

    W sobotę podopieczni trenerów Radosława Piotrowskiego i Macieja Sikorskiego rozegrali dwie gry kontrolne. Oba mecze odbyły się w Środzie Wlkp. na orliku przy ulicy Lipowej. Pierwszym rywalem była drużyna Orlika Miłosław. W drugim spotkaniu chłopcy zmierzyli się z zespołem Meblorza Swarzędz.

  • 15.11.2022

    Zakończenie rundy jesiennej

    W sobotę 19 listopada piłkarze Polonii Środa rozegrają ostatnie spotkanie ligowe w rundzie jesiennej sezonu 2022/23. Tym razem do naszego miasta przyjedzie Stolem Gniewino. Rywali czeka bardzo daleka podróż bo Środę Wielkopolską i Gniewino dzieli 360 kilometrów.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.