OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

16.11.2022

Stadion Średzki Cup 2022 - edycja halowa

Młodzi piłkarze i piłkarki z naszego regionu już niebawem przyjadą do Środy Wielkopolskiej, by wziąć udział w sportowych zmaganiach. W dniach 26-27 listopada oraz 3-4 grudnia rozegrana zostanie edycja halowa turnieju Stadion Średzki Cup. Organizatorem zawodów jest Polonia Środa Wielkopolska.

W wydarzeniu będą uczestniczyć młodzi adepci sztuki piłkarskiej urodzeni w latach 2012-2015. Każdego dnia grać będzie inny rocznik, szczegółowy harmonogram wydarzenia można odnaleźć na stronie stadionsredzki.pl oraz fanpage’u turnieju w mediach społecznościowych. Edycja halowa Stadion Średzki Cup stanowi kontynuację turnieju rozgrywanego na boiskach z naturalną nawierzchnią, który odbył się we wrześniu. Wydarzenie cieszyło się dużą popularnością ściągając drużyny z pięciu województw i zebrało pozytywne opinie wśród uczestników. Polonia Środa Wielkopolska postanowiła pójść za ciosem i kontynuować inicjatywę. Celem organizacji turniejów jest krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży, nauka rywalizacji fair play i stworzenie warunków do dobrej zabawy.

Turnieje każdego dnia będą odbywać się na dwóch halach w Środzie Wielkopolskiej, każdego dnia weźmie w nich udział 8 zespołów. Organizator zapewnia poczęstunek, doskonałe warunki gry i brak opłaty wpisowej. Realizacja zadania publicznego „Stadion Średzki Cup 2022” jest możliwa dzięki dofinansowaniu ze środków budżetu państwa w ramach programu „Sport dla Wszystkich”.

Najnowsze aktualności

  • 20.03.2017

    Dwa mecze trampkarzy (2003)

    W miniony weekend, trampkarze młodsi średzkiej Polonii rozegrali dwa mecze kontrolne które odbyły się na boisku w Zielnikach.

  • 18.03.2017

    Skrót meczu z Gwardią Koszalin

    W meczu 19. kolejki III ligi piłkarze średzkiej Polonii przegrali przed własną publicznością z Gwardią Koszalin 0:2. Bramki dla gości w drugiej połowie meczu zdobyli Sebastian Ginter i Michał Szubert. Zapraszamy do obejrzenia skrótu tego spotkania.

  • 18.03.2017

    Bez punktów z Gwardią

    Polonia Środa przegrywa w kolejnym meczu o mistrzostwo III ligi z Gwardią Koszalin 0:2 (0:0). Bramki dla rywali padały w drugiej połowie spotkania. Najpierw w 57 minucie Adriana Lisa pokonał Sebastian Ginter, a następnie w 65 minucie piłkę do średzkiej bramki skierował Michał Szubert.

  • 17.03.2017

    Karol Kobędza poprowadzi mecz z Gwardią

    Karol Kobędza z Torunia poprowadzi sobotnie spotkanie Polonii Środa z Gwardią Koszalin. Na liniach asystować będą mu Dariusz Orzechowski i Patryk Gryckiewicz. Cała trójka reprezentuje Kolegium Sędziów Kujawsko Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

  • 16.03.2017

    W sobotę zagramy z liderem!

    W najbliższą sobotę Polonia Środa Wielkopolska podejmować będzie na własnym boisku Gwardie Koszalin. Będzie to mecz 19. kolejki III ligi.

  • 15.03.2017

    Poloniści na zgrupowaniu kadry WZPN (2004)

    Czterech zawodników z rocznika 2004 trenujących na co dzień w zespole Polonii Środa u trenera Łukasza Kaczałki zostało powołanych na konsultację szkoleniową Kadry Wielkopolski. Są to kolejno Filip Kaczmarek, Filip Łasocha, Dawid Boniecki oraz Marcin Kaczmarek. 

  • 15.03.2017

    Towarzysko z UKS-em (2001/02)

    W poniedziałek 13-stego marca juniorzy młodsi Polonii Środa (2001/2002) zmierzyli się w Śremie z tamtejszym UKS-em. Trener Polonistów testował wszystkich zawodników jakich ma do dyspozycji. 

  • 15.03.2017

    Pewnie pokonali KKS Kalisz (2004)

    W sobotę zespół Polonii z rocznika 2004 rozegrał mecz kontrolny z KKS Kalisz. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 9:30 na boisku hokejowym na Średzkim stadionie. 

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.