29.08.2012
Wyniki II rundy Pucharu PolskiPoniżej przedstawiamy wyniki rozegranej dziś drugiej rundy Pucharu Polski strefy poznańskiej. Awans w niej wywalczyły również rezerwy Polonii Środa, które po rzutach karnych zwyciężyły Jamajkę Cynk Boys Śrem.
Wyniki II rundy Pucharu Polski
Jamajka Cynk Boys Śrem - Polonia II Środa Wlkp. 0:0 k. 1:3
KS Gniezno - Czarni Czerniejewo 0:2
Zawisza Dolsk - GKS Gułtowy
Promień Opalenica - Poznań FC 2:2 k. 4:3
Tornado Trzebaw - Pobiedziki-Light ERP Pobiedziska 4:4 k. 4:3
Suchary Suchy Las - Przemysław Poznań 3:0
Tarnovia II Tarnowo Podgórne - GKS Golęczewo 4:2
Kolegium Sędziow WZPN - KS Sarbia 5:0
Warta Obrzycko - Orzeł Słopanowo 1:2
Orzeł Łowyń - Rzemielnik Kwilcz 3:3 k. 5:3
FCL OSiR Przemierowo - Tęcza Lulin
Tęcza Skrzynki - Szturm Junikowo Poznań
Zieloni Lubosz - Warta Wartosław 5:1
KS Gaj Wielki - Pieczarka Wielichowo 3:1
Okoń Sapowice - Orzeł Granowo 1:4
Orzeł Rostarzewo - Piast Jabłonna 5:1
Dąb Bolewice - Inter Zdrój 3:1
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp. - Korona Bukowiec 0:0 k. 2:3
Lech Old-boy Poznań - Bola 06 Poznań 7:2
Najnowsze aktualności
-
31.08.2020
Udana inauguracja juniorów (2005)
W sobotę 29 sierpnia juniorzy młodsi Polonii Środa rozegrali pierwszy ligowy mecz w tym sezonie. Naszym przeciwnikiem był zespół Pogoń Książ Wlkp.
-
31.08.2020
Pracowity weekend polonistów (2013)
Piłkarze z rocznika 2013 pracowicie spędzili weekend. W sobotę 10 zawodników rocznika 2013 rozegrało grę kontrolną z drużyną Fox Września. Nasi przeciwnicy nie byli gościnni i w pięciu minimeczach, które trwały po 15 minut, ani razu nie dali się pokonać. Drużyna z Wrześni była bardzo dobrze zorganizowana i często gubiła nasze krycie. Mamy nadzieję, że niedługo zawitają do nas na rewanż.
-
31.08.2020
Cenne zwycięstwo kobiet
W niedzielę zespół kobiet Polonii Środa mierzył się na własnych obiektach z PKS Piastovią- ZAP Piastów. Spotkanie to wzbudzało olbrzymie emocje zarówno zawodniczek jak i kibiców. Żadna z drużyn bowiem do tej pory nie zaznała smaku zwycięstwa.
-
31.08.2020
Kolejna wygrana rezerw
W sobotnie popołudnie druga drużyna Polonii podejmowała na własnym boisku zespół ze Złotkowa. Rywale po dotychczasowych meczach legitymowali się okazałym bilansem punkowym i bramkowym, co zapowiadało ciekawe spotkanie. Jednak te teoretyczne rozważania nie sprawdziły się – zwłaszcza w pierwszej połowie. Praktycznie po 30 min. gry powinno już być po meczu, bo nasi piłkarze wypracowali sobie kilka znakomitych okazji do zdobycia bramki ale wykorzystali tylko dwie. Najpierw M. Górzyński wykorzystał doskonałe podanie od T. Ceglewskiego, a chwilę później sam asystował przy bramce A. Szynki. Poloniści nie poprawili swojej skuteczności do końca meczu, co pozwalało gościom cały czas wierzyć w odwrócenie losów meczu. Zwłaszcza w drugiej połowie odważniej zaatakowali, stworzyli sobie dwie groźne okazje do zdobycia bramki ale za każdym razem znakomicie dysponowany tego dnia P. Frąckowiak stawał na wysokości zadania.
-
28.08.2020
Z piekła do nieba
W piątek 28 sierpnia na Stadionie Średzkim doszło do bardzo ciekawego pojedynku na poziomie III ligi grupy drugiej w którym Polonia Środa Wlkp. podejmowała Jarotę Jarocin. Oba zespołu bardzo udanie rozpoczęły nowy sezon i oba przed tym meczem plasowały się w czołówce ligowej tabeli.
-
27.08.2020
Polonia gra dalej
W środę 26 sierpnia druga drużyna Polonii rozgrywała kolejny mecz w Pucharze Polski. Tym razem poloniści udali się do dobrych znajomych z Zaniemyśla, aby tam powalczyć o awans do kolejnej rundy PP. Z wielką radością pragniemy poinformować, że nasi młodzi piłkarze spisali się znakomicie, bowiem po zwycięstwie 4 : 1 zameldowali się w kolejnej rundzie tych rozgrywek. Autorami bramek byli : M. Łoniewski – dwukrotnie, Ł. Żegleń i K. Drzewiecki.
-
27.08.2020
Mecz z Jarotą w PPV
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych kibiców informujemy że mecz 5 kolejki III ligi grupy 2 w którym nasz klub podejmować będzie na własnym boisku Jarotę Jarocin będzie można objerzeć na żywo w telewizji internetowej.
-
26.08.2020
Za nami Cuiavia Cup (2011)
W niedzielę na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków odbył się ogólnopolski turniej U-10 "Cuiavia Cup". Do rywalizacji przystąpiło piętnaście zespołów i po wielu godzinach emocjonujących zmagań zwycięzcą został zespół Barca Academy Warszawa, drużyna Polonii zajęła natomiast 1 miejsce w grupie srebrnej.
























































