05.05.2016
Wojciech Jasiak poprowadzi mecz z Lechem IIWojciech Jasiak z Krotoszyna poprowadzi jako sędzia główny sobotnie spotkanie 26 kolejki III ligi w którym Polonia Środa zmierzy się we Wronkach z rezerwami ekstraklasowego Lecha Poznań. Na liniach asystować będą mu Waldemar Wandzelewski i Grzegorz Król. Sędzią technicznym będzie Paweł Haszek. Cała czwórka reprezentuje Kolegium Sędziów Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.
W tym sezonie sędzia ten prowadził do tej pory dziewięć spotkań w których pokazał 52 żółte kartki, dwie czerwone kartki i podyktował dwa rzuty karne. Będzie to pierwsze spotkanie zarówno Polonii jak i Lecha w tym sezonie prowadzone przez Wojciecha Jasiaka.
Pełna obsada 26 kolejki III ligi:
7 maj, sobota, godzina 11:00
Unia Swarzędz - Start Warlubie
Sędziowie: Łukasz Jasiak (Krotoszyn), Karol Krawczyński (Krotoszyn), Dawid Drygas (Krotoszyn)
7 maj, sobota, godzina 12:00
Lech II Poznań - Polonia Środa Wlkp.
Sędziowie: Wojciech Jasiak (Krotoszyn), Waldemar Wandelewski (Krotoszyn), Grzegorz Król (Koźmin Wlkp.)
Sędzia techniczny: Paweł Haszek (Krotoszyn)
7 maj, sobota, godzina 16:00
Nielba Wągrowiec - Jarota Hotel Jarocin
Sędziowie: Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek), Rafał Borkiewicz (Włocławek), Jacek Kowalewski (Włocławek)
7 maj, sobota, godzina 17:00
Włókniarz 1925 Kalisz - Kujawianka Izbica Kujawska
Sędziowie: Tomasz Zieliński (Konin), Jerzy Szwaciński (Konin), Dariusz Balkowski (Konin)
Sędzia techniczny: Dawid Niedzielewski (Konin)
Sokół Kleczew - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Sędziowie: Maciej Lanckowski (Toruń), Karol Kobędza (Toruń), Patryk Gryckiewicz (Toruń)
Centra Ostrów Wlkp. - Warta Poznań
Sędziowie: Piotr Łęgosz (Toruń), Dariusz Łęgosz (Lipno), Adrian Rybowicz (Lipno)
Wda Świecie - Sparta Brodnica
Sędziowie: Łukasz Zasada (Włocławek), Sebastian Szubski (Kowal), Rafał Jankowski (Włocławek)
8 maj, niedziela, godzina 15:00
Pelikan Niechanowo - Elana Toruń
Sędziowie: Maciej Martyniuk (Gruszczyn), Aleksander Guzik (Poznań), Mariusz Kaszkarot (Poznań)
Sędzia techniczny: Łukasz Oleszkiewicz (Poznań)
Najnowsze aktualności
-
27.12.2024
Szczęśliwego Nowego Roku
Szanowni Kibice,
Wraz z nadchodzącym rokiem, chcemy podziękować Wam za Wasze nieustanne wsparcie i oddanie, które dajecie naszej drużynie. Rok 2024 był dla nas wyjątkowy pod względem sportowych wyzwań i osiągnięć, ale również pod względem naszej wspólnej pasji do piłki nożnej, która łączy nas wszystkich.
-
22.12.2024
Futsal: Awans Polonii U-17 do III fazy eliminacji (2008/2009)
Po niezwykle emocjonującym turnieju rozgrywanym w hali widowiskowo-sportowej w Zaniemyślu nasz zespół wywalczył sobie awans do III fazy eliminacji wygrywając rywalizację w grupie 6.! Poloniści rozpoczęli od zwycięstwa 3:2 z Górnikiem Polkowice, następnie po zaciętym spotkaniu zremisowali 3:3 z Polonią 1912 Leszno. W trzecim meczu emocji także nie brakowało, bo Polonia przegrywała już 1:3 z Red Dragons Pniewy, ale w pięknym stylu odwróciła wynik i wygrała 4:3. W ostatnim meczu zespół Jakuba Budycha i Mateusza Zawalskiego wygrał aż 10:0 z Mundialem Żary, co w ostatecznym rozrachunku pozwoliło na zajecie pierwszego miejsca w tabeli!
-
23.12.2024
Wesołych Świąt
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chcemy złożyć wszystkim naszym zawodniczkom, zawodnikom, trenerom, pracownikom, kibicom oraz partnerom najserdeczniejsze życzenia. Niech te wyjątkowe dni przyniosą Wam spokój, radość i chwilę wytchnienia w gronie najbliższych.
-
22.12.2024
Piąte miejsce trenerów w Juna Cup
Trenerzy naszej akademii w sobotę wzięli udział w turnieju halowym Juna Cup rozgrywanym w Starych Oborzyskach. Nasz zespół zajął trzecie miejsce w grupie, a następnie wygrał oba mecze w rywalizacji o miejsca 5-8. W ciągu turnieju nasi trenerzy przegrali tylko jeden mecz, trzy razy wygrali i raz zremisowali.
-
20.12.2024
Polonia ze Złotym Certyfikatem PZPN na rok 2025!
Mamy przyjemność poinformować, iż Akademia Piłkarska Polonii Środa Wielkopolska otrzymała Złoty Certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej na 2025!
-
18.12.2024
Składy lig wojewódzkich D w rundzie wiosennej 2024/2025
Wydział Gier i Ewidencji Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej opublikował składy składy grup 1. i 2. lig wojewódzkich w kategorii młodzik. Swoich rywali w rozgrywkach ligowych poznały Polonia 2012 oraz Polonia 2013.
-
17.12.2024
Gra wewnętrzna młodzików (2012/2013)
W sobotę zespoły Polonii 2012 II oraz 2013 II rozegrały wspólną grę wewnętrzną na boisku hokejowym. Zawodnicy spędzili aktywne 90 minut na wspólnej rywalizacji.
-
17.12.2024
Turniejowy debiut dziewcząt (Orliczki)
W niedzielę w swoim pierwszym turnieju udział wzięły dziewczynki z rocznika 2014/2015. Turniej Olimpic Winter Cup II odbył się bez prowadzenia klasyfikacji. Dziewczynom udało się wygrać kilka meczów. Nasza drużyna zebrała niezbędne do rozwoju doświadczenie. Warto dodać, że w drużynie turnieju znalazła się Zosia Kostyra.
























































