16.06.2014
We wtorek zakończenie sezonuWe wtorek, 17 czerwca 2014r w restauracji Max Marina nad jeziorem średzkim odbędzie się zakończenie sezonu dla wszystkich drużyn naszego Klubu oraz sponsorów.
Początek spotkania zaplanowany został na godzinę 18:00.
Serdecznie zapraszamy zawodników, trenerów jak i sponsorów do przybycia.
Najnowsze aktualności
-
17.06.2012
Młodzicy przegrali w Owińskach
Ostatni zaległy mecz ligowy młodzicy Polonii rozegrali w środę 13 czerwca na wyjeździe z zespołem Błękitnych Owińska. Spotkanie to zakończyło się niespodziewaną porażką naszych zawodników 2:1.






















































