OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

15.06.2012

Lech minimalnie lepszy

Zaległe spotkanie z Lechem Poznań, drużyny trampkarzy Polonii Środa Wlkp., zakończyło się porażką naszych zawodników w minimalnym stosunku 0:1. P

oczątek meczu to zdecydowana przewaga naszego zespołu, który nie wykorzystał czterech stuprocentowych sytuacji bramkowych. Nasi rywale do przerwy przeprowadzili jedną skuteczną akcję, którą zakończyli zdobyciem gola. Po przerwie gra toczyła się w środkowej strefie boiska, a sytuacje bramkowe stwarzali przyjezdni. Mimo trzech stuprocentowych sytuacji, które stworzyli tym razem zawodnicy Lecha Poznań, wynik meczu nie uległ już zmianie i spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 1:0.

Mecz Polonia rozegrała w następującym składzie: bramkarz- Dawid Machajewski, Dawid Włodarczak, obrońcy- Piotr Skrobosiński, Adam Grabowski, Adam Cichoń, Bartosz Wolski, pomocnicy- Szymon Chudy, Mariusz Krajewski, Mikołaj Janicki, Jędrzej Kujawa, Wojciech Leporowski, Rafał Kościelniak, napastnicy- Marcin Typański, Jakub Malusiak , Michał Górzyński, Maciej Jóźwiak, Mikołaj Zys , Adam Brzóstowicz i Dariusz Nowacki.

Najnowsze aktualności

  • 12.03.2026

    Wyrwali punkt Lechowi (2013)

    W meczu 2. kolejki 1. ligi wojewódzkiej D1, który rozgrywany był w środę, Polonia 2013 zremisowała 4:4 () z Lechem Poznań Niebieskimi. Nasz zespół przegrywał już nawet 0:3, a do 77. minuty 1:4. Poloniści jednak w ostatnich minutach potrafili odrobić straty, zdobywając trzy gole i wywalczyli jeden punkt. Bramki dla Polonii strzelali Leon Jacków - dwie, Ksawery Siejak oraz Sebastian Ciszewicz.

  • 12.03.2026

    Inauguracja na piątkę (2009)

    W meczu 1. kolejki 1. ligi wojewódzkiej B1 zespół Polonii 2009 odniósł pewne wyjazdowe zwycięstwo 5:0 z AP Oborniki. Bramki dla średzkiej drużyny strzelali Antoni Staszak - dwie, Michał Deręgowski, Bartosz Szczepaniak oraz Stanisław Korzeniewski.

  • 12.03.2026

    Akademia: Raport ligowy (11.03.2026)

    Wyniki meczów ligowych drużyn akademii w dniu 11 marca 2026.

  • 11.03.2026

    Weekendowe transmisje PoloniaTV

    Zapraszamy Was na kolejne transmisje spotkań zespołów Polonii Środa które zrealizujemy w ten weekend.  Tym razem przeprowadzimy aż DWIE transmisje. Obie oczywiście z komentarzem Łukasza Szarzyńskiego.

  • 11.03.2026

    Akademia: Zapowiedź (11.03.2026)

    Kalendarz meczów ligowych drużyn akademii w dniu 11 marca 2026.

  • 10.03.2026

    Kolejny mecz na szczycie

    Poloniści wreszcie wracają na własny stadion. W piątek 13 marca na Nowym Stadionie Średzkim podopieczni Macieja Rozmarynowskiego podejmować będą Wikęd Luzino. Poloniści po okazałej wygranej z Elaną Toruń będą chcieli odnieść kolejne zwycięstwo i umocnić się w czołówce ligowej tabeli. 

  • 09.03.2026

    Wyjazdowa porażka na początek wiosny (2013)

    Zespół Polonii 2013 od porażki 1:8 (0:7) rozpoczął rundę wiosenną w 1. lidze wojewódzkiej młodzików D1. Jedynego gola dla naszej drużyny zdobył w 78. minucie Ksawery Siejak, który do Polonii dołączył przed startem rundy wiosennej z Warty Śrem.

  • 09.03.2026

    Nieudany początek wiosny (2010)

    W weekend wystartowały rozgrywki 1. ligi wojewódzkiej juniorów B2, w której rywalizują dwa nasze zespoły. Początek okazał się jednak trudny, bo obie drużyny przegrały swoje mecze - Polonia 2010 I 0:4 z APR Lampart Poznań, zaś Polonia 2010 II 0:7 z GES-em Poznań.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.