06.06.2017
UKS Śrem okazał się za mocny (2007)W swoim kolejnym meczu o mistrzostwo pierwszej ligi młodzi zawodnicy Polonii Środa z rocznika 2007 musieli uznać wyższość gospodarzy, przegrywając w Śremie z tamtejszym UKS-em 10-1.
Jak przystało na lidera rozgrywek UKS Śrem od samego początku meczu narzucił swój styl gry i pokazał, że nieprzypadkowo jest najlepszą drużyną tej ligi. Naszą drużynę było tylko stać na kilka dogodnych sytuacji w których zabrakło trochę zimnej krwi. Natomiast w meczu na całej linii zawiodła gra w defensywie, a także proste błędy taktyczne.
Bramkę zdobył Kuba Jankowski
Polonia wystąpiła w składzie M. Biskup, A. Fiołka, J. Wujek, M. Wujek, M. Skrobich, B. Markiewicz, K. Jankowski, J. Pośledni, O. Popis, J. Cielusta, M. Możewski.
Najnowsze aktualności
-
09.02.2010
Mecze kontrolne juniorów starszych
Zespół juniorów starszych przygotowujący sie do rundy rewanżowej w Wielkopolskiej Lidze rozegrał juz 3 mecze kontrolne. Dwa z nich wygrał oraz jeden zremisował.