04.03.2022
Gramy dalej z KNOTTZ ogromną przyjemnością ogłaszamy przedłużenie partnerstwa z firmą KNOTT! Cieszymy się ze współpracy ze średzką firmą, która w swojej branży cieszy się światowym uznaniem i sukcesami.
KNOTT to przede wszystkim producent osi do szerokiej gamy przyczep oraz urządzeń najazdowych. Produkowane przez firmę ze Zdziechowic osie mogą być wykorzystywane m.in. w przyczepach towarowych, campingowych, podłodziowych i wielu innych. KNOTT produkuje także hamulce bębnowe, tarczowe, dyskowe i hybrydowe.
Obecnie firma prowadzi rekrutacje pracowników na stanowiska: operator piły taśmowej i wiertarki, monter, operator robota spawalniczego i spawacz. Po szczegóły odsyłamy do mediów społecznościowych naszego partnera.
Dziękujemy, że jesteście z nami!
Najnowsze aktualności
-
06.05.2014
Rezerwy bez punktów
W niedzielne popołudnie kolejny mecz ligowy rozegrały rezerwy średzkiej Polonii. Nasi zawodnicy pojechali w bardzo osłabionym składzie na mecz do Brzeźna i uległa miejscowemu Maratończykowi 3:0.
-
05.05.2014
Trampkarze ograli Kopernika Poznań
W sobotę 3 maja trampkarze udali się do Poznania , aby tam zmierzyć się z Kopernikiem w siódmej kolejce rozgrywek Grupy Mistrzowskiej. Nasza drużyna zagrała tam bez swoich trzech podstawowych zawodników ale i tak spisała się znakomicie odnosząc pewne zwycięstwo nad poznaniakami.
-
04.05.2014
Fotogaleria z meczu przeciwko Startowi
Tradycyjnie nasz klubowy fotograf Czesław Kościelski przygotował dla wszystkich kibiców galerię zdjęć z meczu piłkarzy Polonii. Tym razem na fotografiach obejrzeć możemy spotkanie polonistów z Startem Warlubie.
-
04.05.2014
Skrót meczu Polonia - Start
Dostępny jest już skrót dzisiejszego meczu III ligi Polonii Środa Wielkopolska z Startem Warlubie. W materiale obejrzeć można wszystkie najciekawsze akcje oraz bramki.
-
04.05.2014
Wyniki 28. kolejki III ligi
Dzisiaj rozegrana została 28. kolejka rozgrywek o mistrzostwo III ligi. Komplet wyniku prezentujemy poniżej.
-
04.05.2014
Podział punktów ze Startem
Remisem 2:2 zakończył się dzisiejszy mecz 28. kolejki trzeciej ligi pomiędzy Polonią Środa Wielkopolska, a Startem Warlubie.
-
03.05.2014
Wicelider zawita do Środy
Arcytrudne zadanie czeka średzką Polonię w niedziele popołudnie. Do Środy Wielkopolskiej zawita aspirujący do gry w barażach o II ligę Start Warlubie.
-
03.05.2014
Polonia pobiegła z flagą
W piątek, 2 maja nad średzkim jeziorem z okazji Dnia Flagi odbył się coroczny bieg z flagą. Tym razem na starcie biegu pojawili się przedstawiciele naszego klubu.





















































