OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

10.02.2020

Udany turniej Polonia Cup (2010)

System rozgrywek był bardzo prosty. Zespoły grały każdy z każdym a o zwycięstwie w turnieju decydowała ilość zgromadzonych punktów we wszystkich meczach. Poloniści zarówno pierwsza jak i druga grupa punktów mieli tyle samo i w bezpośrednim pojedynku był remis ale lepsza ilością bramek trzecie miejsce zajęła Polonia I, a czwarte Polonia II. Zwycięską drużyną okazała się Poznańska 13. Drugie miejsce przypadło UKS Śrem. Na piątym miejscu znalazła się LPFA Chocicza, na szóstym Korona Zakrzewo, na siódmym Tarnovia Tarnowo Podgórne i na ósmym Piast Kobylnica. Miłym akcentem kończącym turniej było zdobycie tytułu króla strzelców przez Amelię Guzende.

Polonię reprezentowali: Górliński Gabriel, Cichosz Filip, Ignaszewski Wojtek, Kajdan Mateusz, Kaus Franek, Kłopocki Adam ,Kosmalski Janek, Kurkowiak Bartek, Guzenda Amelka, Nossow Wiktor, Nowicki Bartosz, Przybylski Kuba, Samson Franek ,Stefański Krzysztof, Maciej Łuczak, Wojtek Wawrzyniak i Wiktor Kaczmarek.

 

"Zadanie dofinansowane z budżetu gminy Środa Wlkp. w zakresie rozwoju sportu na terenie Gminy Środa Wielkopolska w 2020 roku".

Najnowsze galerie

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.