OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

26.10.2022

Turnieje i sparingi orlików (2012/2013)

Wszystkie zespoły kategorii orlik rozgrywały mecze lub brały udział w turniejach ligowych. Pierwsze zespoły orlika starszego i młodszego zagrały turnieje w Środzie Wielkopolskiej i w Jarocinie, drugi zespół orlików starszych rozegrał mecz kontrolny z Tarnovią Tarnowo Podgórne, natomiast orlicy młodsi zagrali z rówieśnikami z AP Wilki Dąbrówka.

W niedzielę na płycie głównej zespół orlików starszych rozegrał turniej ligowy w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Polonia - orlik starszy E1 I (2012)
Turniej ligowy Wlkp. ZPN - grupa 4
23 października 2022, godz. 10:00 - Środa Wielkopolska (boisko główne)

 • Lech II Poznań
 • Polonia Środa Wielkopolska
 • SMS AP Reissa Ślesin
 • SPKiS Krajna Wyrzysk
 • Warta II Poznań

W sobotni poranek zawodnicy z grupy drugiej Polonii 2012 zagrali mecz kontrolny z rówieśnikami z Tarnovii Tarnowo Podgórne. Mecz trwał 75 minut i podzielony był na 3 tercje. Pierwszą część nasi zawodnicy zagrali bardzo ospale, oddając pole gry rywalom i bardzo łatwo dopuszczając zawodników Tarnovii pod własne pole karne. W 2. i 3. części mecz się wyrównał, oba zespoły bardzo dobrze atakowały i broniły. Nasi zawodnicy popisali się kilkoma świetnymi zespołowymi akcjami, po których zdobyli bramki. Bardzo dobrze spisywali się także zawodnicy, którzy zgłosili chęć gry na bramce. Wielokrotnie ratowali zespół przed utratą bramki.

Polonia - orlik starszy E1 II (2012)
Gra kontrolna
22 października 2022, godz. 10:00 - Środa Wielkopolska (boisko CTP 1)
Polonia Środa Wielkopolska - Tarnovia Tarnowo Podgórne

Polonia: Leon Jankowiak, Kuba Jacków, Mikołaj Biskup, Jan Pawlak, Gabriel Banaszak, Adam Płóciennik, Jan Szafrański, Antek Przybyła, Kazimierz Nowacki, Mikołaj Sip, Maks Regulski, Kiril Bezsmertnyj, Patryk Czubaj.
trenerzy: Dominik Rogowski oraz Patryk Słomczyński.


We wtorek w Jarocinie orlicy młodsi rozegrali kolejny turniej w ramach rozgrywek ligowych oranizowanych przez Wielkopolski ZPN. Zawodnicy bardzo dobrze realizowali założenia meczowe, wynikające z bieżącego mikrocyklu treningowego, jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc i ciesząc grą. Po zawodach wśród zawodników panowały bardzo dobre nastroje!

Polonia - orlik starszy E2 I (2013)
Turniej ligowy Wlkp. ZPN - grupa 2
25 października 2022, godz. 18:00 - Jarocin

 • Lech II Poznań
 • Polonia Środa Wielkopolska
 • Przemysław Poznań
 • SMS AP Reissa Ślesin
 • UKS AP Reissa Jarocin
 • Zjednoczeni Września

W ramach gry kontrolnej nasze orlicy młodsi Polonii rozegrali mecz z rówieśnikami reprezentującymi zespół AP Wilki Dąbrówka. Spotkanie rozegrane zostało w Palędziu na dobrze przygotowanym boisku trawiastym. Nasi chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony. Podczas spotkania byliśmy świadkami wielu ciekawych zagrań oraz składanego budowania gry oraz finalizacji. Padło wiele ładnych bramek!

Polonia - orlik starszy E2 II (2013)
Gra kontrolna
22 października 2022 - Palędzie
AP Wilki Dąbrówka - Polonia Środa Wielkopolska

Polonia: Michał Tatarek, Antek Rothe, Artur Szatkowski, Jakub Konik, Ksawery Adaszak, Adrian Sikorski, Denys Bakulin, Wojtek Lepczyński, Szymon Kwaśny, Szymon Tkaczyk.
trener: Maciej Sikorski.

Najnowsze aktualności

 • 04.02.2023

  Gry młodzików z Resovią i Arką (2011)

  Pododnie jak starsi koledzy, również młodzicy młodsi (rocznik 2011) mieli okazję sprawdzenia się na tle Resovii Rzeszów oraz Arki Gdynia. Nasi zawodnicy zebrali cenne doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje już w niedalekiej przyszłości.

 • 03.02.2023

  Zagrali z Resovią i Arką Gdynia (2010)

  W ubiegłym tygodniu drużyna młodzików starszych (rocznik 2010) rozegrała dwa mecze z silnymi rywalami - Resovią Rzeszów oraz Arką Gdynia. Oba mecze rozegrane zostały w Licheniu Starym i były bardzo cennym doświadczeniem dla Polonistów.

 • 02.02.2023

  Zagrali dla WOŚP (2014)

  W sobotę drużyna żaków starszych (rocznik 2014) wzięła udział w turnieju Swarzędz Cup z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podopieczni trenerów Radosława Piotrowskiego i Macieja Sikorskiego rywalizowali z pięcioma innymi zespołami: Meblorzem Swarzędz, Liderem Swarzędz, Pelikanem Niechanowo, Piastem Kobylnica oraz Sucharami Suchy Las.

 • 02.02.2023

  Gry kontrolne i turniej orlików (2012/2013)

  Zespoły orlików z roczników 2012 oraz 2013 mają za sobą bardzo intensywne dni. Drużyny rozgrywały gry wewnętrzne pomiędzy sobą, a ponadto orlicy starsi wzięli udział w turnieju Rehau Football Park Cup w Śremie.

 • 02.02.2023

  Towarzyska porażka z Zagłębiem Lubin (2009)

  W rozegranym w Lubinie meczu towarzyskim Polonia Środa Wielkopolska przegrała 0:2 (0:1) z Zagłębiem Lubin. Mecz był pełny walki i obie drużyny miały swoje okazje, ale to gospodarze byli skuteczniejsi.

 • 01.02.2023

  Dwie gry orlików (2012)

  Drużyna orlików starszych (rocznik 2012) w piątek rozegrała mecz towarzyski z Arką Gdynia, natomiast w niedzielę rywalem Polonii był Mieszko Gniezno.

 • 01.02.2023

  Kontrolne porażki trampkarzy (2008)

  W ubiegły weekend przygotowujący się do gry w Centralnej Lidze Juniorów trampkarze starsi (rocznik 2008) rozegrali dwa mecze kontrolne. Średzki zespół przegrał 0:2 z Poznańską 13 (rocznik 2007), a także 0:1 z UKS AP Reissa Poznań.

 • 31.01.2023

  Wygrana rezerw w Krotoszynie

  Okazałym zwycięstwem 3:0 rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej zawodnicy zespołu rezerw Polonii Środa. W pierwszym zimowym sparingu poloniści wygrali z grającą w V lidze (kaliska) Astrą Krotoszyn. Wynik powinien być jeszcze wyższy, jednak Oskarowi Janosiowi zabrakło trochę precyzji pod bramką przeciwnika.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
PAKIET BRĄZOWY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.