21.01.2012
Trenują i testują nowychW dniu dzisiejszym piłkarze średzkiej Polonii odbyli kolejny trening w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2011/12 III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej.
Tym razem nasi piłkarze trenowali na bocznym boisku OSiR-u. Głównym tematem zajęć były biegi kondycyjne. Nad całością czuwał duet trenerski naszego zespołu Jacek Nowaczyk i Tomasz Bekas. W treningu wziął udział także nowy zawodnik który przebywa na testach w naszym zespole. Jest to napastnik rodem z Nigerii Stanley Chiedozie Ojego. Ten 21 letni zawodnik w poprzedniej rundzie reprezentował barwy IV ligowego zespołu Czarni Browar Witnica w którym w piętnastu meczach zdobył trzy bramki. Zawodnik ten w swoim CV może też pochwalić się występami w młodzieżowych zespołach Polonii Warszawa.
Stanley będzie trenował z naszym zespołem jeszcze w przyszłym tygodniu, pojedzie także na towarzyskie spotkanie Polonii z Pogonią Barlinek które odbędzie się 28 stycznia w Wągrowcu. Po tym meczu będziemy wiedzieć coś więcej o tym zawodniku i wtedy też podejmiemy decyzję co do jego przydatności w naszym zespole – mówi Jacek Nowaczyk trener Polonii Środa.
Przypomnijmy że właśnie zwiększenie konkurencji w przedniej formacji naszej drużyny będzie priorytetem co do ewentualnych przyszłych ruchów transferowych.
Zdjęcia z sobotniego treningu można obejrzeć tutaj. Wykonał je tradycyjnie Czesław Kościelski.
Najnowsze aktualności
-
04.08.2012
Huragan Pobiedziska - Polonia Środa 1:3
W dzisiejszym meczu sparingowym piłkarze Polonii Środa pokonali w Pobiedziskach tamtejszy Huragan 3:1.
-
04.08.2012
Relacja LIVE! Huragan Pobiedziska - Polonia Środa
Zapraszamy na relację na żywo z dzisiejszego wyjazdowego spotkania towarzyskiego średzkiej Polonii z Huraganem Pobiedziska.
-
03.08.2012
Statystyki z meczu Gelb-Weiß Görlitz - Polonia Środa
Poniżej przedstawiamy statystyki z dzisiejszego meczu towarzyskiego Polonii Środa z Gelb-Weiß Görlitz.
-
03.08.2012
Galeria: Gelb-Weiß Görlitz - Polonia Środa
Dostępna jest już galeria zdjęć z dzisiejszego meczu towarzyskiego Polonii Środa z niemieckim zespołem NFV Gelb-Weiß Görlitz 09 3:0.
-
03.08.2012
Gelb-Weiß Görlitz - Polonia Środa 0:3
W rozegranym w Sierakowie meczu towarzyskim piłkarze Polonii Środa Wielkopolska pokonali występujący w Landesligen Sachsen NFV Gelb-Weiß Görlitz 09 3:0 (1:0).
-
03.08.2012
Relacja LIVE! Gelb-Weiß Görlitz - Polonia Środa
W piątkowym, przedostatnim meczu towarzyskim piłkarze Polonii Środa podejmą na boisku w Sierakowie niemiecką drużynę NFV Gelb-Weiß Görlitz 09.
-
03.08.2012
Rezerwy zagrają z juniorami Unii Swarzędz
Trzeci mecz sparingowy w trakcie przygotowań letnich do sezonu 2012/2013 rozegrają w najbliższą sobotę piłkarze rezerw Polonii Środa, którzy podejmą na wyjeździe juniorów Unii Swarzędz.
-
03.08.2012
Gelb-Weiß Görlitz - Polonia Środa, piątek - 18:00
Dziś piłkarze Polonii Środa rozegrają przedostatni mecz towarzyski. Rywalem naszej drużyny będzie niemiecki zespół NFV Gelb-Weiß Görlitz 09. Spotkanie odbędzie się na boisku w Sierakowie.


























































