PLAN TRENINGOWY: 23-29 MAJA 2022
Dzień: SENIOR I SENIOR II JUNIOR ST. 2003/2004 OLDBOY KOBIETY JUNIOR MŁ. 2005 JUNIOR MŁ. 2006 TRAMPKARZ ST. 2007 TRAMPKARZ MŁ. I 2008 TRAMPKARZ MŁ. II 2008 MŁODZIK ST. I 2009 MŁODZIK ST. II 2009 MŁODZICZKI U13 MŁODZIK MŁ. I 2010 MŁODZIK MŁ. II 2010 ORLIK ST. I 2011 ORLIK ST. II 2011 ORLIK MŁ. I 2012 ORLIK MŁ. II 2012 ŻAK ST. I 2013 ŻAK ST. II 2013 ŻAK MŁ. I 2014 ŻAK MŁ. II 2014 SKRZAT I 2015 SKRZAT II 2015 SKRZAT 2016 BRAMKARZE
P. Juszczyk W. Grześkowiak M. Bugajski W. Grześkowiak M. Woźniak P. Łoniewski Ł. Kaczałka R. Mnich P. Otuszewski B. Bejma T.Gendera T.Gendera W. Przysiuda Kamil Kudła Łukasz Żegleń G. Burchacki K.Ladrowski R. Falgier P. Hoffmann P. Kleczewski D. Rogowski R. Piotrowski M. Sikorski M. Twardowski M. Twardowski T. Gendera I M. Korbik
783170297 602343461 602443428 602343461 723807455 607068122 667325619 664139042 695295679   726858351 726858351   667167128 533611933 572291901 518988273 725859989 600887265 792574888 723426123 669428657 605976815 783505027 783505027 726858351 509663240
  NOWY STADION CTP 1      ROLIBUDA CTP 1     1/2 CTP 1   TURNIEJ - Tymbark 1/2 CTP 2 1/2 CTP 2 1/2 CTP 2 1/2 CTP 2 ORLIK LIPOWA ORLIK LIPOWA B. GŁÓWNE B. GŁÓWNE 1/2 B. GŁÓWNE     B. GŁÓWNE  
Poniedziałek ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12     ul. Kosynierów ul. Sportowa 12     ul. Sportowa 12     ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 16:00-17:15     ul. Sportowa 12  
23 maja 16:00-18:00 19:00-20:30     17:30-19:00 16:30 -18:00     17:30-19:00   Szamotuły 15:30-17:00 17:15-18:45 18:45-20:15 17:00-18:30 18:15-19:45 16:30-18:00 18:15-19:45 16:30-18:00 GRUPA TALENT     16:15-17:15  
                      Wyjazd: 7:45                          
  NOWY STADION CTP 2   1/2 ROLIBUDA CTP 1 1/2 ROLIBUDA 1/2 CTP 1         1/2 CTP 1   CTP 1 CTP 1 B. GŁÓWNE B. GŁÓWNE B. GŁÓWNE B. GŁÓWNE    
Wtorek ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12   ul. Kosynierów 19:00-20:15 ul. Kosynierów ul. Sportowa 12         ul. Sportowa 12   16:00-17:15 17:30-18:45 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12    
24 maja 16:00-18:00 19:00-20:30   19:00-20:30 GRUPA TALENT 19:00-20:30 15:45-16:45         19:00-20:30   GRUPA TALENT GRUPA TALENT 17:00-18:15 18:30-19:45 16:45-18:00 18:15-19:30    
              Trening motoryczny                            
  NOWY STADION NOWY STADION   ROLIBUDA  ROLIBUDA ZIELNIKI TOPOLA/ZIELNIKI 1/2 CTP 2   TURNIEJ - Tymbark 1/2 CTP 2 1/2 CTP 2   CTP 1 ORLIK LIPOWA ORLIK LIPOWA     B. GŁÓWNE B. GŁÓWNE        
Środa ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12   ul. Kosynierów ul. Kosynierów     ul. Sportowa 12     ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12   ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12     ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12        
25 maja 16:00-18:00 19:00-20:30   19:00-20:30 17:30-19:00 16:30-18:00 19:00-20:30 15:30-17:00   Grodzisk Wlkp. 15:30-17:00 17:15-18:45   18:15-19:45 18:15-19:45 16:30-18:00     17:00-18:15 18:30-19:45        
                    Wyjazd: 7:30                            
        BOISKO GŁÓWNE   NOWY STADION NOWY STADION 1/2 CTP 2     1/2 CTP 2 1/2 CTP 2 1/2 CTP 2   CTP 1 CTP 1 1/2 B. GŁÓWNE 1/2 B. GŁÓWNE         B. GŁÓWNE  
Czwartek       ul. Sportowa 12   ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12     ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12   ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12         ul. Sportowa 12  
26 maja       19:00-20:30   16:30-18:00 19:00-20.30 17:30-19:00     15:30-17:00 17:15-18:45 19:15-20:45   18:15-19:45 16:30 -18:00 18:15-19:45 16:30 -18:00         16:15-17:15  
                                                 
  BOISKO GŁÓWNE NOWY STADION Hala CSiR    ROLIBUDA CTP 1  ROLIBUDA       1/3 NOWY Stadion 1/2 CTP 2 1/2 CTP 2   1/2 CTP 1 MECZ WZPN   ORLIK LIPOWA ORLIK LIPOWA B. GŁÓWNE B. GŁÓWNE 1/3 NOWY STADION 1/3 NOWY STADION    
Piątek ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12   ul. Kosynierów ul. Sportowa 12 ul. Kosynierów       ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12   ul. Sportowa 12 18:00   ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12    
27 maja 16:00-17:30 19:00-20:30 19:00-20:00   17:30-19:00 16:30-18:00 19:00-20:30       16:00 - 17:30 15:30-17:00 17:15-18:45   17:00-18:30 Meblorz Swarzędz   18:15-19:45 16:30-18:00 17:00-18:15 18:30-19:45 16:45-18:00 18:15-19:30    
                                CTP 2                  
  TRZECIA LIGA KLASA OKRĘGOWA         MECZ WZPN   MECZ WZPN MECZ WZPN MECZ WZPN MECZ WZPN TURNIEJ WZPN MECZ WZPN MECZ WZPN   MECZ WZPN TURNIEJ       TURNIEJ WZPN TURNIEJ WZPN GRA WEWNĘTRZNA    
  17:00 17:00         14:00   10:00 - 12:00 12:30 10:00 - 11:30 09:30 10:00 15:00 12:00   12:00 :       GRUPA 6 GRUPA 24 11:30 - 14:00    
Sobota Olimpia Grudziądz LZS Cielcza         Koziołek Poznań   LZS St. Oborzyska Wełna Rogoźno LPFA Skoki Wiara Lecha Robakowo Konin Lider Swarzędz Błękitni Psary Pl.   Warta Śrem Santander Granit Cup       09:00 09:00 LZS St. Oborzyska    
28 maja                                   Kartuzy       Poznań Śrem/Miłosław      
  WYJAZD WYJAZD         Wyjazd: ???   BOISKO GŁÓWNE Wyjazd: ??? NOWY STADION Wyjazd: ??? Wyjazd: ??? Wyjazd: ??? Wyjazd: ???   Wyjazd: ??? Wyjazd: ???       Wyjazd: ??? DOJAZD WŁASNY NOWY STADION    
                    Rogoźno   Robakowo   Zalasewo               ul. Droga Dębińska        
      MECZ WZPN   PIERWSZA LIGA MECZ WZPN   MECZ WZPN                 MECZ WZPN TURNIEJ                  
      16:00   13:00 - 15:00 11:00   12:00 - 14:00                 10:00 - 11:30 :                  
Niedziela     Warta Poznań   Resovia Rzeszów Victoria Ostrzeszów   Polonia Leszno                 Vitcovia Witkowo Santander Granit Cup                  
29 maja                                   Kartuzy                  
      Wyjazd: ???   BOISKO GŁÓWNE Wyjazd: ???   NOWY STADION                 BOISKO GŁÓWNE                    
      Golęcin