PLAN TRENINGOWY 11.01 - 15.01
  SENIOR I OLD BOY SENIOR II KOBIETY I   JUNIOR ST 2001-2003 JUNIOR MŁ 2004  JUNIOR MŁ. 2005 TRAMPKARZ ST. I 2006 TRAMPKARZ MŁ.  2007 MŁODZIK ST. I 2008 MŁODZIK ST. II 2008 DZIEWCZYNY U-15 DZIEWCZYNY U-13, U-11 MŁODZIK MŁ. I 2009 MŁODZIK MŁ. II 2009 ORLIK ST. I 2010 ORLIK ST. II 2010 ORLIK MŁ. I 2011 ORLIK MŁ. II 2011 ŻAK ST. I 2012 ŻAK ST. II 2012 ŻAK MŁ. 2013 I ŻAK MŁ. 2013 II Skrzat 2014 Skrzat 2015
dzień K. Kapuściński W. Grześkowiak W. Grześkowiak M. Gierałka   L. Maźwa M. Bugajski P. Łoniewski Ł. Kaczałka R. Mnich Valery Bakhno Tomasz Gendera M. Woźniak M. Bartkowiak P. Juszczyk P. Hoffmann Kamil Kudła Łukasz Żegleń G. Burchacki L. Henriquez R. Falgier A. Błaszak P. Kleczewski D. Rogowski R. Piotrowski R. Piotrowski
    602343461 602343461 504126035   603832172 602 443 428 607 068 122 667325619 664 139 042 797255148 726 858 351 723807455 663 641 003 783170297 600887265 667167128 533 611 933 572291901 572291901 725859989 600323945 792 574 888 723 426 123 669 428 657 669 428 657
Poniedziałek     Orlik      Orlik  1/2 HOKEJ SALA ZANIEMYŚL GRUPA TALENT   1/2 HOKEJ 1/2 HOKEJ     1/2 BOISKO HOKEJ 1/2 BOISKO HOKEJ Orlik Orlik SALA SALA CKZiU CKZiU SALA  SALA     
    ul. Lipowa     ul. Lipowa Sportowa 12   19:15 - 20:30   Sportowa 12 Sportowa 12     ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Witosa ul. Witosa LO LO     CSiR CSiR    
    18:45 - 20:15     18:45 - 20:15 19:15 - 20:45 17:30 - 19:00 1/4 hokejowe   16:00 - 17:30 17:45 - 19:15     17:15 - 18:45 15:30 - 17:00 15:15 - 16:45 17:00 - 18:30 18:00 - 19:30 16:15 - 17:45 16:30 - 18:00 18:15 - 19:45 17:00 - 18:30 18:45 - 20:15    
                                                   
Wtorek     SALA SP 2 1/4 HOKEJ   SALA SP 2 1/4 HOKEJ 1/4 HOKEJ 1/4 HOKEJ 1/4 HOKEJ 1/2 HOKEJ 1/2 HOKEJ 1/4 HOKEJ SALA GRUPA TALENT   Gr Talent        GRUPA TALENT       CKZiU CKZiU
    ul. Lipowa Sportowa 12   ul. Lipowa ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 Sportowa 12 Sportowa 12 Sportowa 12 Sportowa 12 Sportowa 12 LO 19:15 - 20:30           GR.A          
    18:30 - 20:00 18:30 - 20:00   18:30 - 20:00 19:30 - 21:00 19:15 - 20:45 16:30 - 18:00 18:00 - 19:30 17:45 - 19:15 16:00 - 17:30 16:30 - 18:00 17:30-19:00 1/4 B. Hokejowe   14:30 - 15:45       18:30 - 19:45       18:15 - 19:30 16:45 - 18:00
                                B. HOKEJOWE       SALA CSiR          
Środa       1/4 HOKEJ     1/4 HOKEJ   SALA SP 2 1/2 HOKEJ GRUPA TALENT   SALA SALA 1/2 BOISKO HOKEJ 1/2 BOISKO HOKEJ Orlik Orlik SALA ZANIEMYŚL SALA ZANIEMYŚL SALA  SALA  CKZiU CKZiU    
      Sportowa 12     ul. Sportowa 12   ul. Lipowa Sportowa 12 15:30 - 16:45   LO LO ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Witosa ul. Witosa     CSiR CSiR        
      18:30 - 20:00     19:15 - 20:45   17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 1/4 HOKEJOWE   16:30-18:00 15:15 - 16:30 17:15 - 18:45 15:30 - 17:00 15:15 - 16:45 17:00 - 18:30 18:30 - 20:00 16:45-18:15 17:00 - 18:30 18:45 - 20:15 16:15 - 17:45 18:00 - 19:30    
                                                   
Czwartek     SALA SP 2 1/2 HOKEJ   SALA SP 2 GRUPA TALENT
19:30 - 20:45
1/4 HOKEJOWE
  GRUPA TALENT 1/2 HOKEJ 1/2 HOKEJ 1/2 HOKEJ 1/2 HOKEJ         SALA ZANIEMYŚL SALA ZANIEMYŚL SALA SALA Gr Talent    CKZiU CKZiU
    ul. Lipowa Sportowa 12   ul. Lipowa   19:15 - 20:30 Sportowa 12 Sportowa 12 Sportowa 12 Sportowa 12             LO LO Gr A      
    18:30 - 20:00 18:30 - 20:00   18:30 - 20:00   1/4 HOKEJOWE 16:00 - 17:30 17:45 - 19:15 16:30 - 18:00 15:40 - 17:10         17:45 - 19:15 16:00 - 17:30 18:30 - 20:00 16:45 - 18:15 16:00 - 17:15   18:15 - 19:30 16:45 - 18:00
                                        B. HOKEJOWE      
Piątek           GRUPA TALENT   1/4 HOKEJ 1/2 HOKEJ 1/4 HOKEJ     GRUPA TALENT
15:45 - 17:00
1/4 HOKEJOWE
1/2 BOISKO HOKEJ 1/2 BOISKO HOKEJ Orlik Orlik Gr Talent        CKZiU CKZiU    
              Sportowa 12 Sportowa 12 Sportowa 12     ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Witosa ul. Witosa GR. A              
          18:30 - 19:45   18:45 - 20:15 17:00 - 18:30 18:30 - 20:00     17:15 - 18:45 15:30 - 17:00 15:15 - 16:45 17:00 - 18:30 14:30 - 15:45       16:15 - 17:45 18:00 - 19:30    
          1/4 hokej                     B. HOKEJOWE              
Sobota                                                    
                                                   
                                               
                                                   
                                                   
                                                   
                                                   
Niedziela