20.12.2011
Trenerzy Polonii się szkoląW sobotni południe Średzcy trenerzy w składzie – Jacek Nowaczyk, Marcin Leciej, Mariusz Kułak oraz Andrzej Ziaja, wybrali się na szkolnie podnoszące kwalifikacje do miejscowości Racot. Szkolenie miało na celu dokształcenie oraz wprowadzenie nowinek w treningach piłkarskich. Wiedzę teoretyczną na tym szkoleniu przekazywali uczestnikom między innymi trener takich drużyn jak Cracovia, Zagłębie Lubin oraz asystent Leo Benhakera w reprezentacji Polski - Rafał Ulatowski. Wiedzę przy szkoleniu bramkarzy przekazywał Andrzej Dawidziuk – obecny dyrektor sportowy Lecha Poznań, oraz trener bramkarzy reprezentacji Polski oraz Lecha Poznań. Na temat szkolenia obrońców informacje prezentował trener Mariusz Rumak który w chwili obecnej jest zastępcą Jose Maria Bakero w Lechu Poznań.
Szkolenie na pewno było bardzo przydatne w dalszym szkoleniu piłkarzy w klubie Polonii Środa, aby ich umiejętności były w dalszym ciągu podnoszone.
Najnowsze aktualności
-
04.08.2012
Huragan Pobiedziska - Polonia Środa 1:3
W dzisiejszym meczu sparingowym piłkarze Polonii Środa pokonali w Pobiedziskach tamtejszy Huragan 3:1.
-
04.08.2012
Relacja LIVE! Huragan Pobiedziska - Polonia Środa
Zapraszamy na relację na żywo z dzisiejszego wyjazdowego spotkania towarzyskiego średzkiej Polonii z Huraganem Pobiedziska.
-
03.08.2012
Statystyki z meczu Gelb-Weiß Görlitz - Polonia Środa
Poniżej przedstawiamy statystyki z dzisiejszego meczu towarzyskiego Polonii Środa z Gelb-Weiß Görlitz.
-
03.08.2012
Galeria: Gelb-Weiß Görlitz - Polonia Środa
Dostępna jest już galeria zdjęć z dzisiejszego meczu towarzyskiego Polonii Środa z niemieckim zespołem NFV Gelb-Weiß Görlitz 09 3:0.
-
03.08.2012
Gelb-Weiß Görlitz - Polonia Środa 0:3
W rozegranym w Sierakowie meczu towarzyskim piłkarze Polonii Środa Wielkopolska pokonali występujący w Landesligen Sachsen NFV Gelb-Weiß Görlitz 09 3:0 (1:0).
-
03.08.2012
Relacja LIVE! Gelb-Weiß Görlitz - Polonia Środa
W piątkowym, przedostatnim meczu towarzyskim piłkarze Polonii Środa podejmą na boisku w Sierakowie niemiecką drużynę NFV Gelb-Weiß Görlitz 09.
-
03.08.2012
Rezerwy zagrają z juniorami Unii Swarzędz
Trzeci mecz sparingowy w trakcie przygotowań letnich do sezonu 2012/2013 rozegrają w najbliższą sobotę piłkarze rezerw Polonii Środa, którzy podejmą na wyjeździe juniorów Unii Swarzędz.
-
03.08.2012
Gelb-Weiß Görlitz - Polonia Środa, piątek - 18:00
Dziś piłkarze Polonii Środa rozegrają przedostatni mecz towarzyski. Rywalem naszej drużyny będzie niemiecki zespół NFV Gelb-Weiß Görlitz 09. Spotkanie odbędzie się na boisku w Sierakowie.


























































