OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

17.02.2014

Trampkarze zagrali w Wągrowcu

To był już przedostatni turniej halowy , w którym wzięli udział nasi trampkarze. Tym razem udali się  w sobotę 15 lutego  do Wągrowca, aby tam zmierzyć się z czołowymi zespołami naszego Okręgu ale nie tylko. 

Zagrały tam bowiem : Warta Poznań, Kopernik Poznań, Dwa Zespoły Nielby , MOSIR Piła, Gwiazda Bydgoszcz i Polonia Środa. Turniej rozegrano systemem ,,każdy z każdym’’, a mecz trwał 14 min . Nasz zespół był świeżo po zakończeniu obozu i w tych zawodach widać było brak świeżości i błysku w jego postawie. Po trzech remisach – z Wartą 1 :1, Gwiazdą 1 : 1 i Nielbą i 1: 1 oraz trzech minimalnych porażkach z – Kopernikiem 2 : 3, Nielbą II 2 : 3 i Mosir-em Piła 1:2 Poloniści zajęli dopiero siódme miejsce . Bramki dla Polonistów strzelali : B. Bartkowiak -4, G. Małolepszy -3, R. Szymczak -1. Ten wynik trampkarze osiągnęli ,, na własne życzenie”, bo każdy z tych meczów byli w stanie przy lepszej skuteczności wygrać. Mimo wszystko potrafili stworzyć sobie kilka dogodnych sytuacji pod bramką przeciwnika ale często brakowało im zimnej krwi w ich wykończeniu. Przed nimi ostatni turniej halowy – tym razem gospodarzem będzie Kopernik Poznań- i zobaczymy czy tym razem na ,,świeżości’’ +ich gra i skuteczność będą lepsze. Od marca drużyna ma już zaplanowane cztery mecze kontrolne z silnymi rywalami , aby jak najlepiej wystartować w rozgrywkach Grupy Mistrzowskiej.

W Wągrowcu zagrali:

F. Górski, K. Szymczak, K. Gołębiewski, R. Szymczak, W. Dominiczak, B. Bartkowiak, G. Małolepszy, F. Radek, Ł. Buczma.

Ostateczna kolejność turnieju :
1.Nielba II Wągrowiec
2.Kopernik Poznań
3.Mosir Piła
4.Nielba I Wągrowiec
5.Warta Poznań
6.Gwiazda Bydgoszcz
7.Polonia Środa

Najnowsze aktualności

  • 17.01.2023

    Gra kontrolna w Miłosławiu (2013)

    W sobotę druga grupa orlików młodszych (rocznik 2013) rozegrała na wyjeździe grę kontrolną z Orlikiem Miłosław. 75-minutowe spotkanie rozgrywane było przy pięknej, słonecznej pogodzie. Nasi zawodnicy strzelili pięć bramek i stworzyli wiele sytuacji bramkowych.

  • 16.01.2023

    Sparowali z Lechem Poznań (2013)

    W sobotę 14 stycznia zespół orlików młodszych (rocznik 2013) rywalizował na boisku przy ulicy Lipowej ze swoimi rówieśnikami z Lecha Poznań. 75-minutowy pojedynek był doskonałą okazją do sprawdzenia umiejętności na tle młodzieży z jednej z największy akademii w Polsce.

  • 16.01.2023

    Kontrolnie z Liderem Swarzędz 2011 (2012)

    Nie z LPFA Gniezno 2011, ale z Liderem Swarzędz 2011 zagrali ostatecznie w weekend orlicy starsi Polonii Środa Wielkopolska. Widać było różnice w fizyczności zawodników obu zespołów, ale podopieczni Bartosza Bejmy i Miłosza Chojnackiego mimo to pokazali się z dobrej strony. Warto dodać, że była do pierwsza gra zespołu w formacie 9x9.

  • 16.01.2023

    Halowy sparing młodziczek (2010)

    W sobotnie popołudnie zespół młodziczek rozegrał grę kontrolną w hali w Zaniemyślu. Polonistkom przyszło się zmierzyć z koleżankami ze Sparty Miejska Górka.

  • 16.01.2023

    Zagrali w turnieju Rehau Football Park (2011)

    W sobotę w Śremie odbył się Turniej Rehau Football Park, w którym barwy Polonii Środa Wielkopolska reprezentowali młodzicy młodsi (rocznik 2011). Chłopcy zmierzyli się z takimi zespołami jak Warta Śrem, Avia Kamionki, Suchary Suchy Las, Unia Swarzędz oraz Canarinhos Skórzewo.

  • 16.01.2023

    Wysoka wygrana z Ostrovią 1909 (2009)

    W pierwszym tego roku meczu sparingowym przygotowująca się do startu w lidze wojewódzkiej drużyna trampkarzy młodszych wygrała aż 11:0 na wyjeździe z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski. Spotkanie było podsumowaniem pierwszego tygodnia treningów, którego celem była aktywacja zawodników po przerwie świąteczno-noworocznej.

    Bramki dla Polonii strzelali: Kamil Jankowiak - trzy, Jakub Janiszewski - dwie, Dawid Gołębiak, Kacper Kucharski, Marcel Kuźniewski, Antoni Staszak, Jakub Smolarz oraz Antoni Łukaszewski.

    W zespole Polonii zagrało czterech zawodników testowanych, którzy wyrażają chęć dołączenia do klasy sportowej od roku szkolnego 2023/2024.

    Za tydzień podopieczni Miłosza Twardowskiego i Marcina Parusa rozegrają w Pleszewie trójmecz, w którym rywalami będą Stal Pleszew oraz LKS Godziesze 1966.

  • 16.01.2023

    Sześć bramek z Mieszkiem

    W sobotę 14 stycznia piłkarze Polonii Środa rozegrali pierwszą grę kontrolną tej zimy. Rywalem naszego zespołu był czwarty zespół czwartej ligi Mieszko Gniezno. Sztab szkoleniowy podzielił nasz zespół na dwie jedenastki z których każda miała rozegrać po czterdzieści pięć minut.

  • 12.01.2023

    Akademia: Harmonogram meczów (14-15 stycznia)

    Wszystkie zespoły naszej akademii wróciły już do treningów i intensywnie przygotowują się do rundy wiosennej bieżącego sezonu. Na weekend trenerzy zaplanowali mnóstwo gier kontrolnych dla swoich podopiecznych.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.