17.02.2014
Trampkarze zagrali w WągrowcuTo był już przedostatni turniej halowy , w którym wzięli udział nasi trampkarze. Tym razem udali się w sobotę 15 lutego do Wągrowca, aby tam zmierzyć się z czołowymi zespołami naszego Okręgu ale nie tylko.
Zagrały tam bowiem : Warta Poznań, Kopernik Poznań, Dwa Zespoły Nielby , MOSIR Piła, Gwiazda Bydgoszcz i Polonia Środa. Turniej rozegrano systemem ,,każdy z każdym’’, a mecz trwał 14 min . Nasz zespół był świeżo po zakończeniu obozu i w tych zawodach widać było brak świeżości i błysku w jego postawie. Po trzech remisach – z Wartą 1 :1, Gwiazdą 1 : 1 i Nielbą i 1: 1 oraz trzech minimalnych porażkach z – Kopernikiem 2 : 3, Nielbą II 2 : 3 i Mosir-em Piła 1:2 Poloniści zajęli dopiero siódme miejsce . Bramki dla Polonistów strzelali : B. Bartkowiak -4, G. Małolepszy -3, R. Szymczak -1. Ten wynik trampkarze osiągnęli ,, na własne życzenie”, bo każdy z tych meczów byli w stanie przy lepszej skuteczności wygrać. Mimo wszystko potrafili stworzyć sobie kilka dogodnych sytuacji pod bramką przeciwnika ale często brakowało im zimnej krwi w ich wykończeniu. Przed nimi ostatni turniej halowy – tym razem gospodarzem będzie Kopernik Poznań- i zobaczymy czy tym razem na ,,świeżości’’ +ich gra i skuteczność będą lepsze. Od marca drużyna ma już zaplanowane cztery mecze kontrolne z silnymi rywalami , aby jak najlepiej wystartować w rozgrywkach Grupy Mistrzowskiej.
W Wągrowcu zagrali:
F. Górski, K. Szymczak, K. Gołębiewski, R. Szymczak, W. Dominiczak, B. Bartkowiak, G. Małolepszy, F. Radek, Ł. Buczma.
Ostateczna kolejność turnieju :
1.Nielba II Wągrowiec
2.Kopernik Poznań
3.Mosir Piła
4.Nielba I Wągrowiec
5.Warta Poznań
6.Gwiazda Bydgoszcz
7.Polonia Środa
Najnowsze aktualności
-
27.03.2023
Orliki rozpoczęły zmagania (2014)
W niedzielę 26.03.2023r. podopieczni trenera Radosława Piotrowskiego byli gospodarzem turnieju ligowego w kategorii orlików młodszych Wielkopolskiego ZPN. Na boiska wybiegły zespoły: Polonii, Sparty Sklejki Orzechowo, Orlika Miłosław oraz Warty Śrem. Drużyny rywalizowały ze sobą systemem każdy z każdym. Podczas turnieju młodzi piłkarze Polonii zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, ambitnie walcząc o każdą piłkę. Spotkania obfitowały w pojedynki 1x1, piękne bramki i ciekawe akcje.
-
27.03.2023
Minimalna porażka z Sucharami (2011)
W minioną sobotę meczem z Sucharami Suchy Las rozgrywki ligowe zainaugurowali zawodnicy pierwszej drużyny rocznika 2011.
-
27.03.2023
Na inaugurację z Lubońskim (2011)
W sobotę na boisku na popularnej Rolibudzie pierwszą kolejkę ligowa rozegrali młodzicy młodsi naszego klubu, którzy występują w 2 lidze okręgowej. Przeciwnikiem polonistów był zespół Lubońskiego Luboń.
-
27.03.2023
Turniej orlików w Kórniku (2012)
W sobotę, 25 marca rozgrywki ligowe wznowił drugi zespół Orlików Starszych Polonii. Podobnie jak jesienią, rozgrywki dla zespołów składających się z zawodników urodzonych w 2012 r. i młodszych odbywają w formie bez wynikowych turniejów.
-
25.03.2023
Trzy punkty z Wolina
W kolejnym meczu ligowym piłkarze Polonii Środa udali się do Wolina na spotkanie z tamtejszym zespołem Vinety.
-
23.03.2023
Transmisja z Wolina
Ze spotkania 21 kolejki III ligi grupy 2 w którym piłkarze Polonii Środa zmierzą się z Vinetą Wolin przeprowadzimy bezpośrednią transmisję na naszym kanale na You Tubie.
Początek transmisji o godzinie 12:15.
-
22.03.2023
Towarzyskie granie skrzatów
W piątkowy wieczór zespoły Skrzata Młodszego i Skrzata Starszego rozegrały mecze kontrolne z rówieśnikami z LPFA Łubowo. Mecze rozgrywane były w systemie 5x5, więc zawodnicy zadowoleni wracali do domu z workiem bramek i asyst. Mecz obfitował pojedynkami 1x1, ale także kibice mogli oglądać świetne akcje dwójkowymi zakończone golami
-
22.03.2023
Pięć bramek od Lecha (2008)
Los w trzeciej kolejce Centralnej Ligi Juniorów skojarzył nasz zespół z Lechem Poznań.


























































