OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

21.01.2014

Terminarz wiosennych meczów

Znamy już terminarz wiosennych meczów naszej drużyny w ramach rozgrywek III ligi. Poloniści zmagania rozpoczną 15 marca od wyjazdowego spotkania w Solcu Kujawskim z Unią.

Po raz pierwszy Polonię na własnym boisku ujrzymy tydzień później, gdy do Środy zawita Wda Świecie. Zmagania ligowe zakończą się 7 czerwca. W tym terminie podopieczni Czesława Owczarka spotkają się z toruńską Elaną.

Terminarz meczów Polonii

15.03 Unia Solec Kujawski - Polonia Środa, 14:00

22.03 Polonia Środa - Wda Świecie, 15:00

29.03 Nielba Wągrowiec - Polonia Środa, 15:00

05.04 Polonia Środa - Unia Swarzędz, 16:00

12.04 Pogoń Mogilno - Polonia Środa, 16:00

16.04 Polonia Środa - GKS Dopiewo, 17:00

19.04 Cuiavia Inowrocław - Polonia Środa, 17:00

26.04 Polonia Środa - Lech II Poznań, 16:00

01.05 Grom Plewiska - Polonia Środa, 17:00

04.05 Polonia Środa - Start Warlubie, 16:00

10.05 Centra Ostrów Wlkp. - Polonia Środa, 16:00

17.05 Polonia Środa - Sokół Kleczew, 16:00

24.05 Notecianka Pakość - Polonia Środa, 17:00

28.05 Polonia Środa - Polonia 1912 Leszno, 17:00

31.05 Fogo Luboń - Polonia Środa, 17:00

07.06 Polonia Środa - Elana Toruń, 17:00

Najnowsze aktualności

  • 12.05.2023

    Akademia: Zapowiedź weekendu 13/14 maja

    Kolejne piłkarskie emocje przed nami. W weekend 13/14 maja rozegrane zostają kolejne mecze oraz turnieje ligowe drużyn akademii. W sobotę swoje mecze rozegrają przedstawiciele naszego klubu w Centralnej Lidze Juniorów oraz Ligach Wojewódzkich. W CLJ Poloniści zmierzą się z kolejną topową akademią - Pogonią Szczecin. W ligach wojewódzkich rywalami Polonii będą Ostrovia (2006), Lech Poznań (2009) oraz Poznańska 13 (2010). W niedzielę kolejny turniej ligowy rozegrają młodziczki, a ponadto kolejne piłkarskie zawody rozegrają najmłodsi.

  • 11.05.2023

    Koniec pucharowej przygody

    W środę 10 maja piłkarze Polonii Środa stoczyli pojedynek którego stawką była kolejna runda Wielkopolskiego Pucharu Polski. Rywalem średzkiego zespołu był inny trzecioligowiec – Sokół Kleczew.

  • 11.05.2023

    Victoria o bramkę lepsza (2010)

    W zaległym meczu 1. kolejki II ligi okręgowej młodzików starszych zespół Polonii Środa Wielkopolska przegrał na boisku CTP 1 z Victorią Września 0:1 (0:1). O zwycięstwie niepokonanych dotąd w lidze gości zdecydowała bramka zdobyta w 15. minucie spotkania.

  • 11.05.2023

    Porażka młodziczek w barażu o CLJ

    W pierwszym meczu barażowym o awans do Centralnej Ligi Juniorek zespół Polonii Środa Wielkopolska, składający się w większości z zawodniczek urodzonych w 2010 roku, przegrał w Grodzisku Wielkopolskim z Wartą Poznań 0:8 (0:3). Dla porównania w kadrze Warty znajdowało się dziesięć zawodniczek urodzonych w roku 2008. Mimo ogromnej różnicy w fizyczności nasze piłkarki dzielnie walczyły, pozostawiając po sobie bardzo dobre wrażenie.

  • 10.05.2023

    Ligowo w Śremie (2015)

    W niedzielę 7 maja zespół żaków z rocznika 2015 pojechał do Śremu, aby wziąć udział w turnieju ligowym Wielkopolskiego ZPN organizowanym przez miejscową Wartę. Mecze odbywały się na dwóch boiskach, a gry były bardzo intensywne i bogate w składne akcje i bramki. Było sporo uśmiechu i radości. W każdym meczu nasi młodzi zawodnicy pokazali charakter i wysokie umiejętności. W turnieju rywalizowaliśmy z Wartą Śrem, UKS Śrem i Spartą-Sklejką Orzechowo.

  • 10.05.2023

    Zagrali w Marathon Cup (2014)

    W miniony weekend drużyna żaków starszych (rocznik 2014) wzięła udział w turnieju piłkarskim Marathon Cup. Do Poznania zjechały się zespoły z całej Wielkopolski, a także dwa zespoły z Niemiec. W pierwszej fazie turnieju drużyny rywalizowały w dwóch grupach, a po części eliminacyjnej utworzone zostały cztery grupy, w których odbyła się walka o ostateczne miejsca w turnieju.

  • 10.05.2023

    Sparingowo z Unią Swarzędz (2012)

    W deszczowy sobotni poranek młodzi Poloniści z rocznika 2012 rozegrali mecz towarzyski z zespołem Unii Swarzędz. Mimo szybko straconych dwóch bramek Poloniści szybko odrobili straty, a następnie w dobrym stylu zdobywali kolejne gole.

  • 10.05.2023

    Trzy medale w turnieju Piłkarska Kadra Czeka!

    Trzy zespoły Polonii rywalizowały wczoraj w wojewódzkich finałach ogólnopolskiego turnieju Piłkarska Kadra Czeka. Z powiatu rawickiego nasi zawodnicy i zawodniczki wrócili z trzema medalami - dwoma złotymi i brązowym. Młodziczki (rocznik 2010) oraz trampkarze (roczniki 2008/2009) wygrali swoje turnieje, natomiast młodzicy (rocznik 2010) zajęli trzecie miejsce.

    Ogólnopolskie finały trampkarzy i młodziczek odbędą się w lipcu. Młodziczki będą rywalizować w dniach 4-7 lipca w Reńskiej Wsi, natomiast trampkarze w dniach 17-20 lipca w Ostródzie.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.