16.07.2012
Świetny mecz - Marian KurowskiZapraszamy do wysłuchania wypowiedzi trenera Polonii Mariana Kurowskiego po przegranym meczu z Miedzią Legnica 0:3,
- Świetny mecz, naprawdę na tle pierwszoligowca nieźle to wyglądało, chciaż wynik wysoki 3:0 pokusiliśmy się przynajmniej o jedną sytuację gdzie powinen paś gol. Nie wykorzystał sytuacji Błędkowkski, ale trudno. Natomiast jednak na dobrym przecinku jednak wychodzą te błędy w linii obrony i to jest narazie naszą bolączką - mówił bezpośrednio po meczu szkoleniowiec średzian.
Najnowsze aktualności
-
17.06.2012
Młodzicy przegrali w Owińskach
Ostatni zaległy mecz ligowy młodzicy Polonii rozegrali w środę 13 czerwca na wyjeździe z zespołem Błękitnych Owińska. Spotkanie to zakończyło się niespodziewaną porażką naszych zawodników 2:1.






















































