18.09.2014
Strzelcy III ligi po 7 kolejkachZa nami siedem kolejek trzeciej ligi grupy kujawsko pomorsko wielkopolskiej. W sumie w 62 meczach piłkarze zdobyli 195 bramek co daje średnią 3m14 bramki na mecz. Póki co w klasyfikacji najlepszych strzelców na pierwszym miejscu jest zawodnik beniaminka III ligi Sparty Brodnica Krzysztof Kretkowski który piłkę do bramki rywali kierował aż 7 razy. Tuż za nim z 6 trafieniami są Tomasz Kempiński z Ostrovii 1909 i Mateusz Molewski z Unii Swarzędz.
Najlepszy strzelec Polonii Środa to jak do tej pory Krzysztof Bartoszak który trzykrotnie wpisywał się na listę strzelców.
7 bramek - Krzysztof Kretkowski (Sparta Brodnica).
6 bramek - Tomasz Kempiński (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski), Mateusz Molewski (Unia Swarzędz).
5 bramek - Krystian Antczak (Unia Swarzędz), Błażej Cyfert (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski), Piotr Gross (Chełminianka Chełmno), Krystian Łukaszyk (Warta Poznań).
4 bramki - Tomasz Adamiak (Centra Ostrów Wielkopolski), Arkadiusz Bajerski, Łukasz Cichos (Sokół Kleczew), Michał Fertikowski (Nielba Wągrowiec), Mateusz Prylewski (Sparta Brodnica), Przemysław Sulej (Start Warlubie).
3 bramki - Krzysztof Bartoszak (Polonia Środa Wielkopolska), Filip Brzostowski (Warta Poznań), Artur Grządzielewski (Tarnovia Tarnowo Podgórne), Wojciech Mielcarek, Krzysztof Urtnowski (Start Warlubie), Patryk Urbański (Wda Świecie).
2 bramki - Hubert Antkowiak (Jarota Jarocin), Patryk Buczkowski, David Topolski (Victoria Września), Błażej Duszyński, Karol Kopliński (Pogoń Mogilno), Piotr Garbarek, Michał Kucharski, Dawid Kuczyński, Jacek Pacyński, Jakub Michalski (Centra Ostrów Wielkopolski), Michał Giecz, Daniel Kaczmarek, Maciej Stawiński (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski), Tomasz Grzelecki, Piotr Kaczkowski (Chełminianka Chełmno), Dawid Jasiński (Nielba Wągrowiec),Patryk Kiełpiński, Maciej Kot, Oliwer Moranowski (Wda Świecie), Tomasz Kowalczuk (Sokół Kleczew), Damian Mikołajczyk (Unia Solec Kujawski), Daniel Mitura (Sparta Brodnica), Krystian Pawlak, Jakub Solarek (Polonia Środa Wielkopolska), Mateusz Sobkowiak, Mateusz Świergiel (Unia Swarzędz), Łukasz Spławski (Warta Poznań), Arkadiusz Suchomski (Włocłavia Włocławek)
1 bramka - Michał Chmielecki, Michał Stańczyk, Szymon Grzelak, Radosław Barabasz, Damian Buczma (Polonia Środa Wielkopolska), Rafał Baranowski, Mateusz Komur, Oskar Nalaskowski, Wojciech Ernest (Chełminianka Chełmno), Bartosz Cierniewski, Łukasz Białożyt, Dominik Chromiński, Adam Durowicz, Michał Goliński, Jędrzej Ludwiczak, Bartosz Kieliba (Jarota Jarocin), Robert Bochiński, Bartosz Dylewski, Arkadiusz Trzciński, Kamil Bzdziel (Tarnovia Tarnowo Podgórne), Grzegorz Brzeziński, Dawid Cylc, Bartosz Czerwiński, Tomasz Stachewicz, Borys Klimczewski, Jakub Witucki (Wda Świecie), Adrian Owczarek, Michał Ciarkowski, Wojciech Onsorge, Kacper Ciupa (Warta Poznań), Damian Czech, Damian Michalski (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski), Jakub Dębowski, Mikołaj Pingot, Łukasz Urban, Robert Jędras (Sokół Kleczew), Jacek Figaszewski, Błażej Nowak, Paweł Wicher, Maciej Klawiński (Nielba Wągrowiec), Piotr Fontowicz, Dawid Juchacz, Niklas Zulciak (Lech II Poznań), Michał Góralski, Maciej Matuszak, Paweł Lisiecki, Szymon Trawczyński (Victoria Września), Adam Kacprzak, Adam Wiśniewski (Unia Solec Kujawski), Marcel Krosnowski (Włocłavia Włocławek), Szymon Maziarz, Michał Zarembski, Radosław Simson (Start Warlubie), Tomasz Mierzyński, Łukasz Wiącek (Centra Ostrów Wielkopolski), Paweł Noga, Marcin Wasielewski (Unia Swarzędz), Krzysztof Szal (Pogoń Mogilno).
Najnowsze aktualności
-
22.04.2015
Finał Pucharu Polski w Środzie!
Rada Klubów Strefy Poznańskiej podjęła dziś jednogłośnie decyzję o przyznaniu Polonii organizacji meczu finałowego okręgowego Pucharu Polski. O trzecie w histoii trofeum średzianie powalczą z Lechem II Poznań.
-
21.04.2015
Dwóch polonistów w kadrze WZPN
Do naszego Klubu dotarły powołania do kadry Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej dla dwóch zawodników Polonii Środa z rocznika 2004 na co dzień trenujących u trenera Łukasza Kaczałki.
-
21.04.2015
UKS Śrem zasłużenie wygrywa w Środzie (2004)
W trzeciej kolejce ligowej orliki starsze Polonii gościły na orliku w Środzie zespół UKS Śrem. Pojedynki z tym zespołem od zawsze są emocjonujące i zacięte i mimo iż w sobotnie południe było chłodno i wiał silny wiatr to spora grupa kibiców zebrała się aby dopingować obydwa zespoły.
-
20.04.2015
Nie dali szans Warcie (2005)
W sobotę 18 kwietnia o godzinie 11:00 w Środzie Wlkp. odbył się drugi mecz ligowy Orlików Młodszych. Podopieczni trenera Fryderyka Haremskiego podejmowali zespół Warty Śrem. Średzianie nie dali szans rywalom i pewnie wygrali swój drugi mecz aż 13:2 (4:1).
-
20.04.2015
Pewnie wygrali z Adalbertusem (2001/02)
W minioną sobotę trampkarze młodsi rozegrali kolejny mecz. Nasz zespół podejmował drużynę z Dalewa. Spotkanie to odbyło się na dolnym boisku Centrum Treningowego Polonii.
-
19.04.2015
Wysokie zwycięstwo rezerw
W niedzielę 19 kwietnia drugi zespół Polonii Środa rozegrał kolejne spotkanie ligowe. Tym razem rywalem podopiecznych Mariusza Bekasa był zespół Przemysława Poznań a spotkanie zostało rozegrane na głównej płycie średzkiego stadionu.
-
19.04.2015
M. Bekas: Cieszą kolejne punkty
Zapraszamy do lektury wywiadu z Mariuszem Bekasem po wygranym spotkaniu z Centrą Ostrów Wielkopolski.
-
19.04.2015
Skrót meczu z Centrą
Zapraszamy do obejrzenia skrótu sobotniego meczu 23 kolejki III ligi w którym Polonia Środa podejmowała na własnym boisku Centrę Ostrów. Spotkanie zakończyło się wysoką wygraną polonistów 4:0 (2:0) po dwóch bramkach Krzysztofa Bartoszaka i Adriana Olczyka.






















































